Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Kizlar kusura bakmayin yazamadim bir turlu esim evdeydi. Ya benim ip atlama sikayet konusu oldu komsu icin. O yuzden ip atlayamayagim yurusem olur mu ev icinde

FB_IMG_1484595696873.jpg

Kaçamaksız 12. Gün
Sabah
2 haşlanmış yumurta
Peynir
Zeytin
Yeşillik
Antep fıstığı
Akşam
Tarhana çorbası
Karnabahar mantısı
Salata
Yoğurt
Sütlü kahve

Kızlarr herkes nerde pek yazan olmamış. Benim yarın kalabalık misafirim var. Acayip yoruldum. Daha baya da iş var yaa offf hiç bitmiyor işler hiççç.

Kızlarr herkes nerde pek yazan olmamış. Benim yarın kalabalık misafirim var. Acayip yoruldum. Daha baya da iş var yaa offf hiç bitmiyor işler hiççç.
Aynen canim.dun bende evi dip bucak temizledim. Nnasil uyudugumu bilmiyorum.
Alllah yardimcin olsun seninde canim

Benim evde kalabalık günlerdir çok yoruluyorum ve ev çok dağınık kızım zaten uykuyu sevmiyor sesten hiç uyumuyor o kadar yoruluyorum ki anlatamam

İstiridyeler içlerine küçük bir kum tanesi kaçtığında, bundan büyük rahatsızlık duyarlar ve kendilerine özgü bir salgı oluşturmaya başlarlar. Bu salgı küçük kum tanesinin etrafında ipekimsi bir koza örer. Aradan geçen zamanla içindeki koza sertleşir ve muhteşem parlaklıkta bir ‘inci’ oluşur.

İşte bu yüzden bugün ‘dert’ dediğin ne varsa sıkıca sarıl ona. Sev derdini, sahiplen… Yarın senin içinden çıkacak parlak incinin sancısı o dertler. Söylendiğin, ‘keşke olmasaydı’ dediğin, acı çektiğin her şey, aslında seni daha değerli kılacak ‘inci tohumları’ ekiyor yüreğine, fark et.

Sıkıntılarından dert yanma, bırak kozasını örsün zaman, bırak parlak incilere dönüşsün dertler…

20170122_111724-1-1.jpg Merhaba kizlar yarina ertelendi memlekete gidis. ben benim kiloyu gondereyim siz sali icin sayarsiniz insallah tuanairem tuanairem den fazla vermisimdir meydan okumustum

Kaçamaksız 13. Gün
Sabah
Kaşarlı omlet
Zeytin
Yeşillik
1 dilim ayva
1 bardak süt
Antep fıstığı
Akşam
Mercimek çorbası
Balık
Taze soğan