Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Gunaydin arkadaşlar...:KK200:

Sabah ılık limonlu sudan sonra klasik karatay kahvaltımı yaptım. Yalnız dün gece yarısına doğru inanılmaz bir tatlı krizi tuttu. Burnuma bitterler gofretler koktu resmen.Elbette yemedim çareyi uyumakta buldum.

Sevgili anka beyaz peynir de tetikliyor migreni annemden biliyorum.

Peynir olabilir tabii karatayla peyniri değiştirdim. Eşim köyden yengesinden alıp gelmişti. Bak aklıma gelmemişti. Bir sure bırakayım sağol canım.

Ben bu gün 72 çıktım. :kızgın:
Ne kaçamak yapıyorum ne sporumu aksatıyorum. Niye böyle oluyor. Bütün moyivasyonum gitmek üzere. Haa diyet yaptığımdan beri hiç sivilcem kalmadı, sutum çoğaldı. Daha dinç hissediyorum ama tartı neden oynamıyor :kızgın:

Ya gecen hafta benim de oyle oldu A Anka ama simdi gunden gune azaliyor. Tam bilmemekle birlikte kendi deneyimimden soyluyorum galiba o bir eşik atlattigin zaman patir patir dokuluyor kilolar

utanc.jpg

Ben bu gün 72 çıktım. :kızgın:
Ne kaçamak yapıyorum ne sporumu aksatıyorum. Niye böyle oluyor. Bütün moyivasyonum gitmek üzere. Haa diyet yaptığımdan beri hiç sivilcem kalmadı, sutum çoğaldı. Daha dinç hissediyorum ama tartı neden oynamıyor :kızgın:
Stres yapıyorsun o zaman kilo verilmiyor rahat ol nasıl gidecek

Kızlar spor yapamadım dün misafirim var ama yapmak istiyorum

Benim bu gün spor yapasım yok hiç. Belki akşam yaparım. Evde bir suru iş var yarın misafir var ben Garfield modunda yatıyorum. Yarın da tartılacağım aynı çıkarsam tartıyı tarihin derinliklerine gömeceğim motivasyonumu bozmasın. Zayıfladığımı düşündüğüm zaman çıkarırım.

X