Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Köfte yapacak kadar kıymam yok avuç içi kadar kıyma var kavurup koymuştum,yumurtalı yapsam akşama ? Canım çekti yeşil mercimeği ama kalır yiyemeyiz.:bicak:
Kıymalı yumurta olur seviyorsan. Yanına salata yoğurt veya ayran yap.
Akşam da leslie yapalım beraber walk walk walk :spor:
Ben sabah akşam yapacağım. 3 erden 6 mil:spor:

Kizlar kontrolden yeni ciktim.sizin YEMEDİGİNİZ patatesler varya onun konteolu iste.tarladan sofraya gelene kadar zavalli patatesler ne kimyasal gubre ne kimyasal ilac yiyor bir bilseniz.
Hem.ole hemde nisastasindam dolayi canan hoca tuketilmesinden yana degil.

Kizlar kontrolden yeni ciktim.sizin YEMEDİGİNİZ patatesler varya onun konteolu iste.tarladan sofraya gelene kadar zavalli patatesler ne kimyasal gubre ne kimyasal ilac yiyor bir bilseniz.
Patatese de mi :oha: :KK57:
Ben normalde de yemem fazla kırk yılda bir kızartmasını.yapardım... Karatayla hiç almıyorum. Ama kimyasal olacağı aklıma gelmezdi hiç :KK57:

Patatesi ve pirinci bir süre suda bekletip öyle kullandığımızda nişastası suya çıkmış olmuyor mu?

Kıymalı yumurta olur seviyorsan. Yanına salata yoğurt veya ayran yap.
Akşam da leslie yapalım beraber walk walk walk :spor:
Ben sabah akşam yapacağım. 3 erden 6 mil:spor:
9

Öğlen limonlu yeşil cay içtim. Akşam da kıymalı kuru patlıcan biber yapacağım yoğurtlu.

Ben bugün yapamam yaa.Baslangic 6 şubat inşallah.:KK49::110:

9

Öğlen limonlu yeşil cay içtim. Akşam da kıymalı kuru patlıcan biber yapacağım yoğurtlu.

Ben bugün yapamam yaa.Baslangic 6 şubat inşallah.:KK49::110:
Afiyet olsun. Ben temizlik yapınca sanırım acıktım mercimek yemeğini yedim mecbur akşama ne yerim bakalım. 6 şubatta bekliyorum o zaman. Bakalım ben 6 şubatta kaç kilo olacağım. :KK66:

Patatesi ve pirinci bir süre suda bekletip öyle kullandığımızda nişastası suya çıkmış olmuyor mu?
istediğiniz kadar suda bekletin nişaştasının az bi kısmı çıkar.sonuçta karbonhidrat.vucut şeker olarak algıladığından kilo kaçınılmaz

Menümü toplu yazayım.
Sabah, peynir, zeytin, dereotu, yumurta, ceviz, çay

Ara : Ihlamur

Öğle mercimekli lahana, yoğurt, dereotu

Ara maden suyu

Akşam: Barbunya, 7 tane yaprak sarma(pirinçsiz) yoğurt

Yatmadan yeşil çay içerim

Spor 3 mil. Ama akşam tekrar yapmak istiyorum bakalım kaç mil yaparım

Su 4 lt. Daha içerim yatana kadar :KK70:

tuanairem tuanairem çocuklara besin takviyesi kullanıyor musun?
Ocean balik yagi surubu var iciriyorum tabi herzaman degil icmek istemiyirlar.nutrigen i kullandim.birbirleriyle kavga ediyorlardi.arastirdim ifos sertifikasina sahip olanlardan uygun fiyatlisi ocean di.simdi iciremiyorum kaciyorlar.zamanla oturtayim diyorum

Ocean balik yagi surubu var iciriyorum tabi herzaman degil icmek istemiyirlar.nutrigen i kullandim.birbirleriyle kavga ediyorlardi.arastirdim ifos sertifikasina sahip olanlardan uygun fiyatlisi ocean di.simdi iciremiyorum kaciyorlar.zamanla oturtayim diyorum

Çinko var mı acaba içinde. Benim oğlanda çinko eksikliği var diye doktor şurup vermiş de. Olmazsa öyle alayım dedim. Bi bakayım bakalım çok sağol canım.

X