Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

sabahki menüm

aç karnına kendi yapmış olduğum sirke (3 yemek kaşığı kadar)+1 su bardağı limonlu su ile karıştırıp içtim.kızlar acayip işe yarıyor kesinlikle kabız olmuyorsunuz

2 yumurta (haşlanmış)+2 havuç(kesinlikle pişmemiş olacak çünkü glisemik indeksi yükseliyor) +bi avuç içi kadar eski kaşar(taze kaşar olmayacak çünkü canan hanıma göre neyden yapıldığı belli değil ve fermente değil)+20 zeytin (doğal kendim yaptım) +3 kapsül balık yağı+1 kapsül k2 vitamini+1 kapsül qenzim Q10

sirkeyi nasıl yaptın
ben armut sirkesi yaptım 1 lt için 3-5 adet armudu kabuklu doğradım cam kavanoza koydum üzerini su ile doldurdum 1 tatlı kaşığı hakiki bal koyup karıştırdım.ağzını tülbentle kapadım.her 2 güne 1 karıştırdım.yaklaşık 2 ayda sirkemiz oluşuyor.zaten içindeki armutlar dibe çöküyor.daha sonra süzüp başka bir cam kavonaza doldurdum.evimde yaptıklarımın fotolarını eklicem canım

Son düzenleme:
Buda kendi yaptigim yogurt mis gibi.evinizde yapmaniz daha saglikli.

Kizimi uyutup kendime spor oncesi kahve hazirlayacam.spordan yarim saat once icilen kahve yag yakimini hizladiriyor.

Kizlar bi 15 dk ya spora basliyorum.buyuk ihtimal jillian micheal 30 days shread level 1 olaacak.bakalim 30,gunde ne degisecek

Kizlar jillian level 1 in 1. Gunu bitti.yarin tarti gunumuz.sabaha gorusmek dilegiyle iyi geceler

günaydın bayanlar
sabah wc ye çıkamadığımdan tam 70 kg geldim şimdi kahvaltı zamanı)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…