Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Toplamda 15 kilo ama uzun bir süre oldu başlayalı o yüzden kendime de yazık emeğime de bu yüzden biraz kızıyorum kendime
Canım burda birbirimize uzun zaman destek olduk o yüzden affına sığınarak bir şey soracağım ismini değiştirmek mümkün mü ve bunu düşünür müsün kilolu annecik negatif yükleme ve kabulleniş içeriyor kanımca

Toplamda 15 kilo ama uzun bir süre oldu başlayalı o yüzden kendime de yazık emeğime de bu yüzden biraz kızıyorum kendime
Canım burda birbirimize uzun zaman destek olduk o yüzden affına sığınarak bir şey soracağım ismini değiştirmek mümkün mü ve bunu düşünür müsün kilolu annecik negatif yükleme ve kabulleniş içeriyor kanımca

Değiştirebilirim geçen baktımda anlamadım aslında

kızlar resmi atıyorum birazdan kaldırırım.sizde paylaşın gün içinde bu arada bayrama da çok az kaldı hedefleri hatırlayalım benimki 65 ti inşallah küsüratlı da olsa görebilirim.

Herkesin farklı oluyor kilo alıp verdiği yerler sen bu azimle verirsin incecik olursun
inşallahh.65 i görmek zor ama hedefi baya abartmışım ben:KK48:bölgesel kilodan nefret ediyorum keşke her yerde orantılı olsa.gerçi bu halime şükür diyorum 48 beden pantolona zor girmiştim

65 olmasa da en az 68 olursun bence o yüzden hedefin iyi idi senin bende tık bile olmadı
inşallahh.65 i görmek zor ama hedefi baya abartmışım ben:KK48:bölgesel kilodan nefret ediyorum keşke her yerde orantılı olsa.gerçi bu halime şükür diyorum 48 beden pantolona zor girmiştim
en az

65 olmasa da en az 68 olursun bence o yüzden hedefin iyi idi senin bende t
en az
ya sen istikrarlı da gidiyorsun kaçamağında yok neden böyle oluyor
bilmiyorum canım troid etkiliyor sanırım anlamıyorum ama yoruldum çok

X