Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Kızlar günaydın. Cuma takımlarında kendi takımımı açtım. Çok heyecanlıyım. Artık kilo vermeme sallama şandım kalmadı. Takım için çok dikkat etmem lazım Katılmak isteyen olursa beklerim.

Karışık diyetler benim için kafa karıştırıcı oluyor ana senin enerjini çok seviyorum lütfen burayı ihmal etme

Sabah
Yumurtalı fasülye tava
Çökelek
Salatalık
Fıstık
Çay
Yedim
Akşama yazarım inşallah
İki gün sonra kızımın doğum günü
İnşallah yaptıklarımı yemeyeceğim

menüm
1. öğün
2 haş yum
zeytin
salatalık
peynir
5 erik

2. öğün
4 kaşık bulgur pilavı
1 buçuk kepçe bezelye
4 kaşık yoğurt

su 2 lt
spor yok hava kötü yine yürüyüşe çıkamıyorum da

kızlar biliyorsunuz hedefimiz bayrama kadar kota koyduk unutmayıp azimle sabredelim.bayrama tiril tiril elbiseleri çekelim üstümüze de kıskananlar çatlasın

Burada da hava soğuk çıkamıyorum ama bu adım sayar olayını hiç ihmal etmiyorum bebek uyuyunca tv bakarak sıkılmıyorumda örgümü alıyorum eline bir ileri bşr bir geri leslie den aklımda kalanlar falan çık zevkli oluyor Asya tavsiye ederim

ben normalde kışı çok severdim çocuk olduğundan bu yana nefret ettim kıştan.güneşli günleri hava durumundan takip eder oldum yürüyüş için.eşimde 1 ay gece vardiyasında akşam ona bırakıp bantta yürüyordum onu da yapamıyorum.yürüyüş yapamayınca içime oturuyor.adımsayarım açık şuan 5780 mesela.ha bide arada dans ediyorum 20 dk falan.şu leslie yi falan hiç bilmiyorum ben ya

Leslie çok güzel yaa benim bebiş çok seviyor onu. Kendi kendine sallanan salıncak var koyuyorum ona bi lesliye bakıyor bi bana kıkır kıkır gülüyor. 45 dk nasıl geçti anlamıyoruz

Leslie çok güzel yaa benim bebiş çok seviyor onu. Kendi kendine sallanan salıncak var koyuyorum ona bi lesliye bakıyor bi bana kıkır kıkır gülüyor. 45 dk nasıl geçti anlamıyoruz
bende dans ettiğimde benimki öyle oluyor çocuk annem kafayı yedi heralde diyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…