Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

İyi geceler kızlar aranızda yok gibi görünsemde fırsat buldukça okuyorum. Hem yatılı misafirim eksik olmuyo hem bebişler çok hareketlendi telefonu elime almak bir yana varlığını unutuyorum. 3 gündür istikrarlı bi şekilde sağlıklı beslenme prog başladım yazamasamda haftalık kilo bildirimini mutlaka yapıcam

Günaydın kızlar yeni uyandım dün biliyorsunuz oruçluydum. Sabah 11de kapı calındı bi baktım eltim kızlarını bana göndermiş hastane ye gideceğim diye neyse kalktım kahvaltı hazırladım onlara sonra telefon geldi eltim iki gün hastanede tedavi olacak diye sanırım en son telefon o zaman almışım elime.
Kendi evimi halledip onun evine geçtim evini toparlayıp çamaşırları serdim yıkadım geri eve geçtim iftarımı yapıp bu seferde kızların ödevleri varmış onları yaptım. Eşim geldi hastane derken anca yatağa girdim
İnanın hiç halim kalmadı

Günaydın kızlar yeni uyandım dün biliyorsunuz oruçluydum. Sabah 11de kapı calındı bi baktım eltim kızlarını bana göndermiş hastane ye gideceğim diye neyse kalktım kahvaltı hazırladım onlara sonra telefon geldi eltim iki gün hastanede tedavi olacak diye sanırım en son telefon o zaman almışım elime.
Kendi evimi halledip onun evine geçtim evini toparlayıp çamaşırları serdim yıkadım geri eve geçtim iftarımı yapıp bu seferde kızların ödevleri varmış onları yaptım. Eşim geldi hastane derken anca yatağa girdim
İnanın hiç halim kalmadı
Geçmiş olsun Allah yardımcın olsun

kızlar bişy dicem :21:
aklınızı çelmeye geldim eheheh :cool:
biz neden hiç kendimize ödül günü seçmiyoruz? kaçamakları engellemek için ödül günü seçip -abartmadan tabi- birşeyler yesek ya :KK60:
ben bugün ekmek yedim mesela ama sadece akşam yemeğinde. 1 aydır hiç ekmek yemiyorum. pastırmalı yumurta yanında çıtır çıtır susamlı ekmek yedim. :KK30:
sizde durumlar nasıl?

kızlar bişy dicem :21:
aklınızı çelmeye geldim eheheh :cool:
biz neden hiç kendimize ödül günü seçmiyoruz? kaçamakları engellemek için ödül günü seçip -abartmadan tabi- birşeyler yesek ya :KK60:
ben bugün ekmek yedim mesela ama sadece akşam yemeğinde. 1 aydır hiç ekmek yemiyorum. pastırmalı yumurta yanında çıtır çıtır susamlı ekmek yedim. :KK30:
sizde durumlar nasıl?
yarın tartı günü mesela pazartesi günü tartıldıktan sonra ödül verebiliriz kendimize:KK66:

menüm
1. öğün
ıspanaklı yumurta
salatalık biber
sütlükahve

2. öğün
2 yum ile karnabaharlı omlet
yoğurt

su 2 lt
spor 200 side bend,100 twist

FB_IMG_1491000429697.jpg

Bugün sabah iki yumurta kepek ve keten tohumlu salata çay