Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

napıyorsunuz kızlar?ne var ne yok?ben şimdi bir kahve yaptım sert kendime geleyim diye,her yerim ağrıyor belim hepsinden fena.oğluş yattı yürüsem biraz bantta dedim de belim çok kötü kendimde göremedim hiç en iyisi bir kahve yapayım dedim

asya_01 asya_01 kahve içtim bn de,çocuklar yerde oyun oynuyorlar,kadın ütü yapıyor,kardeşim duş:)

Sıradan bir gün anlayacağınız:) babamın kontrolü var bugün bize de gelecekler belki akşam yemeğe çıkarız bn pek tabi et+meze ekmeksiz geçiriciğiiim
Kardeşim de kefir aldı geldi bu aralar tüketsem iyi olacak
Acaba eskiden prebiyotik tablet kullanıyordum emzirmeyi etkiler mi ki :işsiz:gerçi neticesinde ilaç ama bilemedim

napıyorsunuz kızlar?ne var ne yok?ben şimdi bir kahve yaptım sert kendime geleyim diye,her yerim ağrıyor belim hepsinden fena.oğluş yattı yürüsem biraz bantta dedim de belim çok kötü kendimde göremedim hiç en iyisi bir kahve yapayım dedim
Bende uykusuz bir gece sonrası kızımla ilgilendimmhep parka gittik geldik uyudu şükür misafirim gelecek ne ikram edeceğim bilmiyorum bakalım

sen içersinde ben içmem mi?

IMG_20170403145917.jpg

Kahvem geldi kızlar

X