Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

hiç boyumdan 2 kilo aşağısına inemedim bilemiyorum o yüzden ama diğer konuda hemfikirim seninle bende çok zayıf olmak istemiyorum şahsen ama isterim ki giydiğim kalıp gibi dursun üstümde göbek çıkmasın:KK68:eşimde geçen 70 ol yeter diyor yağma yok 55 dedim
55 çok ya bence o kadar verme bence kendini zarif hissettiğin yerde kal

tartım bozuk 4 gündür :KK43:

sabah aç karnına tartılabileceğim yakında bir eczane de yok. mecbur yeni tartı alıcam. :KK43:

Ne güzel herkes vermiş kilo :eğlence:

Sabah: 1 yumurtalı kk
Öğle: saat 2 de arkadaşlarım ile yemeğe gittim
Genel olarak meze salata yedim birde çiğ köfte çokkk severim de:kk77: ama çok yedim zati onlar ekmekle yediler bn yemedim tabisi:KK49:
Akşam 18:50 1 bardak kefir

yeni mi başladın canım sen?tiroidlerine bir baktır bi de porsiyon çok önemli abartmamaya çalış.bakın kızlar bu seda akgül var ya mide ameliyatı diyorlardı falan kadın bugün telefonla bir yayına bağlandı aynen ne dedi biliyormusunuz 2 öğün beslenin sporunuzu yapın bakın nasıl çatır çatır veriyorsunuz dedi.kadın incecik şimdi bayılıyorum bu haline.
17 gün oldu başlayalı verdigim ise 1.5 kilo cok az. Istahin fazla yok zaten öyle porsiyon fazlam yok.eksigim var fazlam yok:) tiroid lerime hic baktirmadim oda mi engeller kilo vermemi?

17 gün oldu başlayalı verdigim ise 1.5 kilo cok az. Istahin fazla yok zaten öyle porsiyon fazlam yok.eksigim var fazlam yok:) tiroid lerime hic baktirmadim oda mi engeller kilo vermemi?
Tabi engeller canım d vitaminine de baktirabilirsin. Ben oglani emanet edecek kimseyi bulamıyorum çünkü sabah 6 gibi gitmem gerek bir gidebilsem herseye baktiracam bak eğer tiroid vs sorun yoksa kesin porsiyon sikintilidir spor yapabiliyormusun gulum

menüm
1. öğün
2 haş yum
salatalık
yeşilbiber
5 zeytin
şekersiz çay

2. öğün
salata
sucuk
yoğurt
turp

su 2 lt
spor 630 karın egzersizi

ya zaten 55 hesapta yoktu ben 60 falan düşünüyordum eşimle iddaya girince 55 oldu.hiç o kilolara inmedim nasıl olurum bilemiyorum hiç
Bilmiyorum ki ben çok kilo verdiğim de yüzümden çok gidiyor o yüzden bilmiyorum ki sende 65 in altında bakarsın nasıl olacak ona göre devam edersin

8Bizim de balık gunuydu bugün. Balık salata zeytin helva yedim. Turk kahvesi ictik. Esim benim cig bademleri cayla goturuyor bu saatte:KK53: önceden karayayla 7 kilo verdiğimde eşim karşımda yiyip içince çok etkileniyordum üzülüyordum canım istiyordu cok :stop:simdi sorun değil.ona sağlıklı olmadığını söylüyorum tabi ama ısrarla yediği için ben de kafama takmıyorum artik.....

İyi geceler kızlar ben anca girebildim diş partisi yaptık bugün üçüzlere bir haftadır onun telaşındaydım. Bebişle hazırlık yapmak ne zormuş. Bende 70.00 giden 400gr ahh biraz daha dikkat etsem çok iyi olucak

X