Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

menüm
1. öğün
2 haş yumurta
3 dil sucuk
salatalık yeşil biber sütlü kahve

2. öğün fırınlanmış tavuk kıyma soğan kabak domates
ve boll salata

su 2,5
spor 30 dk yürüyüş
100 twist
20 yarım mekik

Tamam kızlar yarın tartı güncellemelerinizi yapacağım. Tartı günü konusunda Sıkıntı olmasın kim nasıl isterse O şekilde olsun.

menüm
1. öğün
2 haş yumurta
3 dil sucuk
salatalık yeşil biber sütlü kahve

2. öğün fırınlanmış tavuk kıyma soğan kabak domates
ve boll salata

su 2,5
spor 30 dk yürüyüş
100 twist
20 yarım mekik
Mevsim sebzeli olacak
Kabak
Salatalık
Yeşil biber
Domates olmamaalı

FB_IMG_1489922181321.jpg

Dün 70.4 bu gün 72,2 çıktım. Durum o kadar vahim. :KK43: dün arkadaşım geldi çok zayıflamışsın dedi. Ben de havaya girdim. Verdiğim 2 kilo aslında. O hastaneden çıkınca gördü tabii zayıflamış görecek. Laf olsun işte. İradesiz anka.

Dün 70.4 bu gün 72,2 çıktım. Durum o kadar vahim. :KK43: dün arkadaşım geldi çok zayıflamışsın dedi. Ben de havaya girdim. Verdiğim 2 kilo aslında. O hastaneden çıkınca gördü tabii zayıflamış görecek. Laf olsun işte. İradesiz anka.
Sıkma canını olacak inşallah bugun bahar bayramını unutma ölçülü ve sağlıklı bir program uygula istediğin olacaktır

Canan Karatay: Ucuz olsa dahi yemeyin
Adana’da bir firmanın fırınlara sattığı, ekmeği olduğundan hacimli gösteren ve geç bayatlatan katkı maddesinden GDO’lu soya çıktı. Prof. Dr. Canan Karatay konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Sitene Ekle
karatay-dan-gdo-lu-ekmek-aciklamasi-8774965.Jpeg

Ucuz olsa dahi yemememiz lazım. Çünkü içinde çok katkı maddesi, kimyasallar var. Tarım Bakanlığı'nın izniyle bütün unlara yüzde 10 katkı maddesi koymak zorundayız diyor uncular. Bunun üzerine bir de GDO çıktı. İthalatına izin veriliyor, yazık. Ülkemizde GDO'suz herşeyi yetişterebiliriz diye düşünüyorum. Bunun mücadelesini veriyorum. GDO'lu yiyecekler bilhassa soya mutlaka GDO'lu oluyor, çok tehlikeli. Her türlü hazır yiyeceğin içinde bulunuyor. Soyada yalancı östrojen var. Bütün hastalıkların sebebi, başında da meme kanserinin ve kısırlığın sebebi.

Yalnız GDO değil. Ekmek Türkiye'de 1950'lerden sonra hayatını kaybetti. Buğdayın kendisindeki guleten, lektün proteini o kadar tehlikeli ki. Lektün proteini insülin hormonu salgılatıyor, şeker hastalığı, karaciğer yağlanması yapıyor. Lektin denilen protein hazmolduğu zaman aynı boğmaca virüsüne benzer bir formüle dönüşüyor. Çocuklarda öksürüğün sebeplerinden biri de budur.

Günaydın kızlar nasılsınız
muz lu karatay kahvaltısı yaptım saat 7 30 da. Şimdi türk kahvesi içiyorum öğlen de kıymalı karnıbahar yoğurt salata yemeyi düşünüyorum...dun brz yürüyüş yaptım bebek le havalar düzeldi artık daha çok hareket edeceğim inş.

Günaydınlar fıstıklar
Boğazım geçmedi ve çocuklara da bulaştırdım ikisi de grip gece boyu uyumadım ve oğlanın ateşi vardı korkuttu beni

Dün sabah : kk
Öğle:kısır+yoğurt
Akşam:aynı

Bugün:1 muz ve yarım dilim ananaslı kk

bugün kahvaltım;
1 kibrit kutusu kadar peynir
10 yeşil zeytin
2 haşlanmış yumurta
Roka
2 kayısı, üstüne biraz kaymak
Keten tohumu ve b
ir çay bardağı ceviz
1 bardak limonlu çay (şekersiz)

Moralini bozma dünkü yediklerinin ağırlığıdır o kilo bugün yap Karatayı yarın en az 1 kilo gşder

Ben de kendi basima karatay diyeti yapiyorum 58.9 geldim gecen hafta bugün 57.7 yim.ilk hedefim 55 olmak.sizi gördugüme sevindim:)artik yalniz degilim.

X