Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Günaydınlar
Geçen hafta 56.200
Bu hafta 56

Bence fark daha çok ama 2 gündür nedense tuvalete giremiyorum karnım da da şişlik YÖK
Anlayamadım
çay kahve içimini artmıştır veya su içimini azaltmışındır
bende hep bu durumda kabızlık yaşıyorum

Bize bir liste yapalım kızlar böyle başlangıç ile şu an ki fark olsa görsek ne güzel olur
Hazır bir şablon var mı onun içino_O

Kızlar bi haftada -800

Eklentiler

• IMG_5366.JPG
    IMG_5366.JPG
    37,4 KB · Görüntüleme: 27
81.3 çok mutluyum :rolleyes:elhamdülilah:KK76:

83 düm fark 1.300 üç hafta gram veremedim sonunda :sampiyon:
Karatay da azim ve istikrar mutlaka sonuç veriyor
aynen öyle canım.tebrik ederim vallahi haftada 500 de gitse iyi yani sonuçta kurtulalımda şu kilolardan

napıyorsunuz kızlar?ben uyanalı çok oldu ama daha kendime gelemedim:oops:oğluş çok uyandı gece ya bu kaç gündür düzeni bozuldu iyice niye böyle olduysa.evi toplamak lazım hiç halim yok

Valla Pazartesi bende işe yaramayacak çünkü eşim hep geç geliyor o gün ben hep artı çıkacağım demek 84 çıktım

kızlaarr ben de dün karatay beslenme programına başladımmm :KK24:
tiroid sorunum var nodüller falan. Bakalım önünüzde canlı örnek. Bu diyetle iyileşen çok. Ben de inşAllah iyileşicem buna o kadar inanıyorum ki. :dua:
Boyum 1.67 . Geçen ay sporla 53e indim ama tiroid bırakmadı sebepsiz yere birden 57ye fırladım yine. Şuan 57.5 kilom.

Bu sabahki kahvaltım;
2 haşlanmış yumurta
1 domates 1 biber (mevsimi değiller ama napim yedim işte) :oops:
Keten tohumu
Avuç içi kadar peynir
1 çay bardağı kadar ceviz
10 yeşil zeytin
Yarım havuç
Limon dilimli 2 bardak açık çay (şekersiz)

Sonra da dişlerimi fırçaladım :21:

kızlaarr ben de dün karatay beslenme programına başladımmm :KK24:
tiroid sorunum var nodüller falan. Bakalım önünüzde canlı örnek. Bu diyetle iyileşen çok. Ben de inşAllah iyileşicem buna o kadar inanıyorum ki. :dua:
Boyum 1.67 . Geçen ay sporla 53e indim ama tiroid bırakmadı sebepsiz yere birden 57ye fırladım yine. Şuan 57.5 kilom.

Bu sabahki kahvaltım;
2 haşlanmış yumurta
1 domates 1 biber (mevsimi değiller ama napim yedim işte) :oops:
Keten tohumu
Avuç içi kadar peynir
1 çay bardağı kadar ceviz
10 yeşil zeytin
Yarım havuç
Limon dilimli 2 bardak açık çay (şekersiz)

Sonra da dişlerimi fırçaladım :21:
Canım benim de troid problemim var nodül geçen yıl vardı bu yıl Yök şükür dere otu yedim ben etkisi olduğuna inanıyorum Allah ın izni ile

X