Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Canım benim de troid problemim var nodül geçen yıl vardı bu yıl Yök şükür dere otu yedim ben etkisi olduğuna inanıyorum Allah ın izni ile

evet canım ben de dereotu yiyorum bu sabah kahvaltımda da yedim yazmayı unutmuşum. Çok faydalı olduğunu okumuştum. Karatay diyeti de çok faydalıymış ben de tamamen geçeceğine inanıyorum inşAllah :dua::KK200:

evet canım ben de dereotu yiyorum bu sabah kahvaltımda da yedim yazmayı unutmuşum. Çok faydalı olduğunu okumuştum. Karatay diyeti de çok faydalıymış ben de tamamen geçeceğine inanıyorum inşAllah :dua::KK200:
Etkili olması için kahvaltıdan 15 dk önce yemelisin

Valla Pazartesi bende işe yaramayacak çünkü eşim hep geç geliyor o gün ben hep artı çıkacağım demek 84 çıktım
gülüm senin için demiyorum da yanlış anlama benim eşim hergün 8 yada 8 buçuk gibi yiyor.ben beklemiyorum o saatten sonra yesem eritemem dedim elinde imkanı var erken gelebildiği zamanlarda olabiliyor sabah geç gittiği için geç geliyor.ben de yiyorum akşamları.pazartesinin en iyi yanı haftasonu kaçamağını kesinlikle engelliyor eli gitmiyor insanın

kızlaarr ben de dün karatay beslenme programına başladımmm :KK24:
tiroid sorunum var nodüller falan. Bakalım önünüzde canlı örnek. Bu diyetle iyileşen çok. Ben de inşAllah iyileşicem buna o kadar inanıyorum ki. :dua:
Boyum 1.67 . Geçen ay sporla 53e indim ama tiroid bırakmadı sebepsiz yere birden 57ye fırladım yine. Şuan 57.5 kilom.

Bu sabahki kahvaltım;
2 haşlanmış yumurta
1 domates 1 biber (mevsimi değiller ama napim yedim işte) :oops:
Keten tohumu
Avuç içi kadar peynir
1 çay bardağı kadar ceviz
10 yeşil zeytin
Yarım havuç
Limon dilimli 2 bardak açık çay (şekersiz)

Sonra da dişlerimi fırçaladım :21:
tiroitini karatay dan dolayımı kalmadı gülüm

gülüm senin için demiyorum da yanlış anlama benim eşim hergün 8 yada 8 buçuk gibi yiyor.ben beklemiyorum o saatten sonra yesem eritemem dedim elinde imkanı var erken gelebildiği zamanlarda olabiliyor sabah geç gittiği için geç geliyor.ben de yiyorum akşamları.pazartesinin en iyi yanı haftasonu kaçamağını kesinlikle engelliyor eli gitmiyor insanın
Canım anlıyorum seni eşim üniversite de hoca hafta içi hep geç geliyor akşam 10 da hafta sonu erken sadece pazar da 8:30 da birlikt yemek istiyor ne diyeyim ki adamcağıza birlikte tek hafta sonu oluyor sıkıntı değil ya Pazartesi bildirim yapmam ben başka gün tartılırım

Canım anlıyorum seni eşim üniversite de hoca hafta içi hep geç geliyor akşam 10 da hafta sonu erken sadece pazar da 8:30 da birlikt yemek istiyor ne diyeyim ki adamcağıza birlikte tek hafta sonu oluyor sıkıntı değil ya Pazartesi bildirim yapmam ben başka gün tartılırım
anlıyorum canım. dediğin gibi bir gün belirle o gün yaparsın bildirimi.nasıl gidiyor spor yapabiliyormusun?

anlıyorum canım. dediğin gibi bir gün belirle o gün yaparsın bildirimi.nasıl gidiyor spor yapabiliyormusun?
Spor yapamıyorum ya en büyük eksiğim bu zaten eşim evde olamadığı için kızımla tekiz pek fırsat vermiyor bana küçük hanım yemeği zor yapıyorum bu Arada evde hiç yemeklik Yök ne yapacağım akşama

Benimde sabah tartım 70.4... + 200 yani bi gün yapmadım karatay 69.7 lere kadar düşmüştüm hafta içinde ama bol kaçamaklı bi günden sonra sonuç bu. Çok üzüldüm ama elden bişi gelmiyo

Spor yapamıyorum ya en büyük eksiğim bu zaten eşim evde olamadığı için kızımla tekiz pek fırsat vermiyor bana küçük hanım yemeği zor yapıyorum bu Arada evde hiç yemeklik Yök ne yapacağım akşama
eşin çok mu yoğun çalışıyor?ben fırsat buldukça eşime emanet ediyorum.spor yapsan eminim daha güzel vereceksin.ama hava ısınıyor kuzucukla birrlikte çıkarsın yürümeye o parkta oynarken sen sporunu yapabilirsin.ben de kabak soğan tavuk kıyma fırına sürdüm.eşime ayrı kendime ayrı yapmaktan bir hal oldum.bunu ikimizde yeriz en azından

eşin çok mu yoğun çalışıyor?ben fırsat buldukça eşime emanet ediyorum.spor yapsan eminim daha güzel vereceksin.ama hava ısınıyor kuzucukla birrlikte çıkarsın yürümeye o parkta oynarken sen sporunu yapabilirsin.ben de kabak soğan tavuk kıyma fırına sürdüm.eşime ayrı kendime ayrı yapmaktan bir hal oldum.bunu ikimizde yeriz en azından
Eşim çok yoğun cidden kızımda 18 aylık daha parkta tek bırakamam ama geceleri vakit bulabilirsem yapmak istiyorum bakalım evde nohut var ama yemek istemiyorum kahvaltı türü hazırlayayım bende yumurta 1 tane yedim sabah zaten bakalım

Kızlar bugun dışarıdaydım yazamadım. Tartı gunu sıkıntı olsun istemiyorum. Kimine uysada kimine uymuyor ne yapsak acaba

Sabah
1 haşlanmış yumurta
5 zeytin
1 parça peynir
Yeşillik
Akşam
Menemen
Yeşillik
1 çay bardağı süt

Ben sabah bildirim yapmıştım ama nedense gitmemiş ya da göndermeyi unuttum. 70,4 çıktım ben. Cumartesin69.9 umm. Bu gün de arkadaşım vardı yine abarttık cıvıttık. bir gün daha boşa gitti yani...

Kızlar bugun dışarıdaydım yazamadım. Tartı gunu sıkıntı olsun istemiyorum. Kimine uysada kimine uymuyor ne yapsak acaba
ben takımda özellikle pazartesini isteim cuma normalde onların tartı günü.cuma günü mübarek gündür ama ben hep artı çıkarım cumaları.onlarda sağolsunlar ben pazartesi yaptığım bildirimi cumaya not alırlar.isterseniz salıdan devam edin ben pazartesi bildirim veririm yada salı sabah pazartesi günkü kilomu gireyim.

X