Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Selamlar kızlar canım sıkkın bnm biraz menümü yazıp kaçıcam
Dün sabah kk+1 muz
Öğle ve akşam :yumurtalı ıspanak+mercimek çorbası

Bugün sabah; pastırmalı yumurta+peynir ceviz zeytin muz (yeşilliği unuttum)
Öğle:patlıcan salatası+cevizli biber meze yani ikisi de +salata
Akşam : meze
Önemli bir durum yoktur inşallah.. Cevizli biber mezesi bi cok seviyorum

İyi akşamlar kızlar ben de bebeği uyuturken uyuyakalmışım eşim kaldırdı akşam yemeğinden sonra .@EceZ arkadaşın kendine verdiği gibi kendime ceza verecek takatim bile yok.ben bugün kaçamak yaptim ustelik:KK17: şimdi pişmanım...
Tartı gününü pazartesi ye almak kimsenin işine yaramadı.

Bugun yaparsın canım benim

FB_IMG_1489916096848.jpg

Kızlar bugun kahvaltıya eşimi bekliyorum o yüzden gec yapmak zorunda kaldım..
Benin eşimde akşam geç geliyor ben yedipim zamanda bozuluyor üzülüyorum diyor birde nohut yemeği istiyorum dedi yarına kesin artı çıkarım

kızlar pazartesi olması hafta sonu kaçamağını önlüyor işte:KK76:

benim sıpa hiç yatmadı bu gece ya kızlar mahfoldum sabah 5 te yattım:olamaz:

Pozitif düşün bence,birde ben hep en sevdiğim giyinme şeklini düşünüyorum yüksek bel kot içine dar bir body:) beni kamçılıyor
Şu an spor yapmadığımdan gıdım gıdım veriyorum hayatım boyunca hep spor yapması zorunlu insanlardan biriyim anlayacağın
Ben de özellikle el açması börek severim mesela ama yemicem,ikiz annesi fit mama olcam:)
Geçenlerde 45 yaşlarında bir kadın gördüm market sırasında zayıflığının dışında spor yapıyordu muhtemelen bn kadın başıma bir an poposu ne güzel dedim :) tabi ki herkes istediğini giyer kapalı olursun belki ama özgüven yeter:)

Çocuklarımıza örnek olmalıyız,şeker de bir bağımlılık biz vazgeçemezken ona yeme diyemeyiz

Bence anne herşeyin üstesinden gelebilmeli,kilo mu vermek istiyor vermeli:) anne istikrarlı olmalı anne örnek olmalı babalar tırt zati bir beklentimiz YÖK:)
Çok haklısın canım. Benim oğlum da hep abur cubur yese yer. Almıyorum eve ama sürekli aklında. Ceviz yumurta ağzına sürmüyor. Eskiden 2 yumurta kesin yerdi. Bilmiyorum nasıl vazgeçireceğim. Barbunya dışında yediği sebze yok. Et balık zaten yok. Kıymayla köfte vs yapınca yiyor. Ne yapacağımı ne pişireceğimi şaşırdım.

X