Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Ünver. Hataydaydı 4yılım geçti Tayfur sökmen de kapalı çarşı tuzlu yoğurt rezene çörek çelik daha sayamıyorum bile.. Özledim hatayı
İskenderunluyum ama Antakya da yaşıyorum,işte tüm bu güzellikler yüzünden biz de kilo vermek zor:)

Haftalar haftalar öncesi 71.2 yle bıraktığım sağlıklı beslenme programıma -900 le sert bi geri dönüş yaptım. 70.3 bugün. Kahvaltımıda yaptım klasik karatay. Ama küçük iki lokma rkmek yedim tabağımdaki zeytinyağına kıyamayıp:KK43:

Çok duyduğum bi soyad akraba çıkarmışız şimdi :) bizimkide yiğit annen bilir mutlaka
Sorarım:) teyzem de Öztürk çolak ın ağbisi ile evli:)

Ben ünideyken staj yapmaya gelmiştim antakyaya iki haftada üç kilo alıp dönmüştüm :)
Ya işte ondan hep böyleyim bn hayatım zayıfla geri al döngüsü içinde gidiyor:)

Sorarım:) teyzem de Öztürk çolak ın ağbisi ile evli:)

Ya işte ondan hep böyleyim bn hayatım zayıfla geri al döngüsü içinde gidiyor:)
Teyzen terzimi yoksa. Şimdi annemle konuştumda müfide diye bi terzi vardı odur muhtemelen diyo. Ben çocukken giderdik hatırlıyorumda

Kızlar bölge toplantımız var bugun yoğun olacağım tablo hazırlayacagım güncel kilonuzu yazınız

Kızlar dün dvit3 ampul içmiştim ondan sonra eksilme oldu geçen hafta 74.4 düm bu hafta oğlum çok hastaydı Arada leptin kaçamakları yapmıştım yapmasam daha iyi gidecekti demek neyse az az da olsa kurtulucaz inşallah

Eklentiler

• IMG_5221.JPG
    IMG_5221.JPG
    32,9 KB · Görüntüleme: 15
Ben başlayalı 5 gün oldu ilk başta 86.3 idim kaçamak yaptığım için kaçamak öncesi 85 idim şu an 84.3 kiloyum

tuanairem tuanairem benimde kilomu ekler misin 62.5 bende iki haftadir ara vermistim. Bugun spora gudecegim yarindan itibaren diyete basliyorum insallah

Saat ikide ikinci öğünümüde yaptım bamya yanında 3 kaşık bulgur pilavı ayran şimdide kahvemi içicem

X