Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

İnşallah canım herşey senin elinde. Bende 60ları ünden beri görmüş değildim. Evlendiğimde 81kiloydum düşün yani
evet evet bende öyleydim meğer şeker hastasıymış çocuğumuz olmayınca tedaviye giriştik tahliller falan yapıldı meğer şeker hastasıymışım ondan öyle kilo alıyormuşum tatlıya düşkünlüğüm falan ondanmış.neyseki aklım başıma geldi kendime yepyeni bir sayfa açmak istiyorum.silbaştan...sağlıklı ve fit olmak en çok istediğim şey şuan.

Ben 69 kiloydum çok iyi idim ne çok zayıf ne çok kilolu eşim o halimi istiyor daha zayıf istemiyorum diyor
dün benim eşimde aynı şeyi söyledi 69 olduğun halin harikaydı diyor amaa yemezler 55 e kadar yolu var.kahkahayı suratıma atarken iyiydi.çok zoruma gitti:KK51:

napıyorsunuz kızlar nasılsınız?dün spora asılınca sabah kalktığımda her yerim ağrıyordu.ama akşama kuzucumu yine eşime emanet edip yapıcam sporumu Allahın izniyle:KK76:bugün sabah kafasına bişey mi düştü neyse eşm sen gerçekten zayıflamışsın dedi hiiiçç oralı olmadım zamanı gelince çokk güzel sokucam lafımı:KK19:

Kızlar selam nasılsıniz hafta Sonu çok minik kaçamak oldu maalesef.disari ciktik kalabaliktik fln ben de onlara uydum brz. o_Obugun de tam bir pazartesi sendromu yaşıyorum desem yeridir.sabah muzlu karatay kahvaltısı yaptım öğlen kıymalı yeşil mercimek peynir zeytin küçük bir elma yedim.(yemekleri tuzsuz yapıyorum kızım da yiyor diye bana cok tuzsuz gelince az peynir ve zeytinle dengeledim. ) şimdi Türk kahvesi içiyorum sizin pazartesileriniz nasıl geçiyor genelde?

Verirsin inş canım ya ben inanıyorum ben Doğum sonrası 98 oldum
hamileliğimin kötü geçmesi pahalıya patladı.8 ay yerli yataklı yattım resmen düşük tehlikesinden dolayı.artık onarmaya bakıcam:KK23:yılmadan devam etmek lazım.bu yaz için çok güzel alışveriş yapmak istiyorum

Bende ikinci öğünümü yedim 3 kaşık bulgur pilavı et sote ayran turp 7 gibi de yoğurtla keten tohumu yerim

evet evet bende öyleydim meğer şeker hastasıymış çocuğumuz olmayınca tedaviye giriştik tahliller falan yapıldı meğer şeker hastasıymışım ondan öyle kilo alıyormuşum tatlıya düşkünlüğüm falan ondanmış.neyseki aklım başıma geldi kendime yepyeni bir sayfa açmak istiyorum.silbaştan...sağlıklı ve fit olmak en çok istediğim şey şuan.
Hangi akla hizmet vermemiştir azmetip kilolarımı

X