Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

evde yürüyüş bandım var onda yapıyorum mecburen,bahar gelse dışarda yürürdüm iple çekiyorum yaa evde çok bunaldım.eşim varya ahhhh ahhh adam ideal kilosunda ve dün 1 lt muzlu süt içti,önceki gün kaymaklı kadayıf yedi,ondan önceki gün pudingli pasta yaptım 1 saklama kabı dolusu sabah baktıp kap boş hepsini yemiş:KK51: boyu 1,73 kilosu 70.gelde çıldırma:eek:
Yok anacım benimki 3kilo almış. Nöbette iyi bakıyorlar.

Oooohhhh ne seviniyorum. Of o zevk var ya harika. Diyebiliyorum o göbek ne ne biçim olmuşun yaşlı görünüyorsun diye.. İçimin yağları eridi

Biz de hiç uyumuyoruz dolven fitil carpol dönüşümlü veriyorum biz diş çıkartıyoruz birde üst üste geldi çok etkiledi oğluşumu asla mama yemiyor memeye çok aşırı düştü emip emip kusuyor gecem gündüzüm kaydı yavrucaklar hasta olmasın ya kıyamam onlara dertlerini de söyleyemiyorlar hep bi inleme mevcut çok üzülüyorum
Olacak annesi inşallah bu günlerde geçecek. Sıkıntı yapma rahat ol

FB_IMG_1489342557250.jpg

Şu an bu mod da mıyız

Kizlar bnde dogum kilolarimi veremedim.i ay oldu oglum. Ben şuan 76 kiloyum. Boyim 1.70. Hedefim 65 olmak. Lutttfen yardimci olun bana. Emzirdigim ivin cok acikiyorum. Napmaliyim. Şimdi hicbir ogunde ekmek yemiycek miyiz. Ve aksam yemegi yemiyor muyuz. Benim olmazsa olmazim çay saatim var eşimle. Aburcubur çok yiyoruz o saatte.muhakkak tatli yiyoruz. Napcam bu şekilde.

Kizlar bnde dogum kilolarimi veremedim.i ay oldu oglum. Ben şuan 76 kiloyum. Boyim 1.70. Hedefim 65 olmak. Lutttfen yardimci olun bana. Emzirdigim ivin cok acikiyorum. Napmaliyim. Şimdi hicbir ogunde ekmek yemiycek miyiz. Ve aksam yemegi yemiyor muyuz. Benim olmazsa olmazim çay saatim var eşimle. Aburcubur çok yiyoruz o saatte.muhakkak tatli yiyoruz. Napcam bu şekilde.
Çay vakti benim içinde bağımlılık olmuştu. Abur Çubur ister istemez yiyordum. Nasıl önüne geçtim biliyor musun çayı bıraktım. Çay içtiğim sürece bi boşluk doldurma olayına gireceğim o yüzden bırakmam en iyisiydi. Şimdi çay içiyorum ama canım çekmiyor.
Evet ekmek yok sabah kahvaltısı mevsim sebzeli peynir zeytin yumurta kuruyemiş olabilir.
Akşam yemeğinde de ekmek yok çorba salata bakliyat balık et doğal tavuk olabilir
Çok acıkıyorum demişsin öğünü den önce tarçınlı süt iç. Suyunu ihmal etme. Susuzluktan acıktıgını düşünebilirsin

Kızlar hilalin Michael 30days level 1 e başladım.
Emin olun artık sporsuz bir gunum geçmeyecek

Cok azimle dim çook

Aaaa kızlar bana bildirim gelmedi hiç ben de nerde bu kızlar diye bakmaya geldim. Baktım herkes burda. Kızacaktım her kes nerde diye ben yokmuşum meğer :-)

15-20 cevizi sadece kahvaltıda mı yiyorsun:KK57: Zeytini de sayamadım:deli: Ben benim yediklerime çok diyordum sen coşmuşsun bu gün :KK70:
1 ADET TURP 3ADET KISA HAVUÇ ZEYTİN SINIRI YOK ZATEN 20 TANE KADAR YEDİM
1 YEMEK KAŞIĞI TEREYAĞ
1KİBRİT KUTUSU BEYAZ PEYNİR
1YEMEK KAŞIĞI TULUM PEYNİR
1 AVUC MAYDANOZ
6 ADET KABUKLU CEVİZ YEDİM HEPSİNİ YEMEDİM

1 ADET TURP 3ADET KISA HAVUÇ ZEYTİN SINIRI YOK ZATEN 20 TANE KADAR YEDİM
1 YEMEK KAŞIĞI TEREYAĞ
1KİBRİT KUTUSU BEYAZ PEYNİR
1YEMEK KAŞIĞI TULUM PEYNİR
1 AVUC MAYDANOZ
6 ADET KABUKLU CEVİZ YEDİM HEPSİNİ YEMEDİM
Anladım canım. Afiyet olsun. Ben hepsini yiyeceksin sandım.

Günaydın kızlar
Yumurtayı bugün alıcam bir hocadan inş o yüzden sabah muz+zeytin+ceviz+peynir+maydonoz+havuç yedim
Tüm gece uyumadılar şu an çok kötü hissediyorum kendimi,ondan mıdır nedir aç hissediyorum

Bnm eşimde öyle :) evelallah hep beraber gelicez bu işin üstesinden,kendimi çok giymek istediğim kıyafetin içinde hayal ederek motive ediyorum bn
Aynen bende öyleyim Nisanın 22 sinde süt kardeşimin düğünü var abi yenin içinde incecik olmak istiyorum

X