Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Haşlanmış yumurta zeytin peynir 4 tane ceviz yeşilçay yumurtanın üzerine zeytinyağı gezdirdim

Kızlar kahvaltıda süt içebilir miyim acep
Birde biz eski grupta yanı Gül ablamın açtığı grupta sabah aç karnına önce kefir içiyorduk

Ben de kahvaltımı yaptım. Çay da içmeyim bu gün dedim ama çok istiyor canım. Off ben bu çayı nasıl bırakacağım. Çok içiyorum bebek uyumuyor bu sefer.

Kızlar kahvaltıda süt içebilir miyim acep
Birde biz eski grupta yanı Gül ablamın açtığı grupta sabah aç karnına önce kefir içiyorduk
süt içebilirsin..kefir bende evde yapıyorum evde süt olmadığında akşam yemeğinden önce mayaladığım kefirden içiyorum haftada 2-3 oluyor..probiyotik açısından çok zengin içebilirsiniz.çok faydalı

asyacım yapanın senden neyi eksik
o_Odoğru söylüyorsun:KK51:ben aylık hedef koydum kendime o yüzden çarşamba tartılayım dedim şmdi çarşamba günü tartıldıktan sonra yine aylık hedefimi belirlicem.yaa gitsin şu kilolar kendimi böyle görmek istemiyorum.69 kiloya kadar inmiştim hamilelikten önce varya kutu bebek gibi olmuştum:KK68:size belki 69 çok gelir ama inanırmısın ben hayatımda o kiloya inmemiştim 90 lardan o kadar vermiştim yani:KK23:yine kendimi öyle görmek istiyorum

o_Odoğru söylüyorsun:KK51:ben aylık hedef koydum kendime o yüzden çarşamba tartılayım dedim şmdi çarşamba günü tartıldıktan sonra yine aylık hedefimi belirlicem.yaa gitsin şu kilolar kendimi böyle görmek istemiyorum.69 kiloya kadar inmiştim hamilelikten önce varya kutu bebek gibi olmuştum:KK68:size belki 69 çok gelir ama inanırmısın ben hayatımda o kiloya inmemiştim 90 lardan o kadar vermiştim yani:KK23:yine kendimi öyle görmek istiyorum
İnşallah canım herşey senin elinde. Bende 60ları ünden beri görmüş değildim. Evlendiğimde 81kiloydum düşün yani

Evlendiğinde kaç kilo idin

Ben 69 kiloydum çok iyi idim ne çok zayıf ne çok kilolu eşim o halimi istiyor daha zayıf istemiyorum diyor

X