Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Ben eski listeyi alıntılamıştım bi kere onu buluruz. Ayrılanları çıkarırsın onun üzerinde düzenleme yaparsın. Bu gün kalsın başka boş kaldığında yaparsın.
TABLO YAPMAK SORUN DEĞİL YENİDEN YAPARIM SİL DÜZELT OLAYI VAR

MESELA KİŞİ LİSTEDE AMA ORTADA YOK SİLİNCE DE OLMUYOR. BİLEMEDİM

TABLO YAPMAK SORUN DEĞİL YENİDEN YAPARIM SİL DÜZELT OLAYI VAR

MESELA KİŞİ LİSTEDE AMA ORTADA YOK SİLİNCE DE OLMUYOR. BİLEMEDİM

Tablonun altına not duş. 2 hafta bildirimde bulunmayan çıkarılacaktır diye. Kafasına göre gelip gitmesin kimse. Çok zor değil gelip haber vermek. Boşver niye düşünüyorsun. Gelmeyeni çıkar gitsin. Sen de emek veriyorsun sonuçta buna saygı duymalı herkes. Her gelip kilo bildireni de yazma hemen tabloya 1 -2 hafta takılsın öyle yaz. Yani bunlar benim fikirlerim sen daha iyi bilirsin tabii ki.

OK DOĞRU SÖYLÜYORSUN CANIM BENİM..BİDE PAYLAŞIMLARIMIZI FOTOLU YAPALIM DİYE YAZALIM..SABAH KAHVALTI AKŞAM YEMEĞİ...TARTI...DAHA SAMİMİ OLUR DİYE DÜSÜNÜYORUM

OK DOĞRU SÖYLÜYORSUN CANIM BENİM..BİDE PAYLAŞIMLARIMIZI FOTOLU YAPALIM DİYE YAZALIM..SABAH KAHVALTI AKŞAM YEMEĞİ...TARTI...DAHA SAMİMİ OLUR DİYE DÜSÜNÜYORUM
kızlar ben tartıyı paylaşamam ama tabağı paylaşabilirim.yemeği paylaşırım ama onuda hergün yapabilirmiyim bilmiyorum çünkü ben bilgisayardan giiyorum genelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…