Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Kızlar varya bir an kendimi hayal ettim söyle 20 kilo falan vermişim üzerimde şahane bir elbise göbek falan yok.:21:bir an önce gelsin o günler yaa :KK36:

Slm arkadaşlar. 1.67 boyundayım 69 kg 3 çocuklu çıtır anne olma adayıyım.. Boş yerınız varsa Katılmak ıstıyorum ılk hedef olarak nısan sonunda 59 kg olmak ıstıyorum.. Elımden geldıgı kadar paylaşımda bulunurum malum 3 cocuk olurnca zaman bulamayabılırım. Cevabınızı beklıyorum:KK52:
Aramıza hosgeldiniz

FB_IMG_1488461036472.jpg

Çok acıktım elim ayağım titredi kuru üzüm ve ceviz yiyim dedim geçmedi. Akşam yemeğimi yedim ben de. Lahana ve yoğurt yedim. Arkasından fındık yedim. .acıkırsa m ayran soda geçiştiririm. (inşallah),2 yumurta yememenin sonuçları
Bence tuanairem tuanairem bu durum için ters giden birşeyler mi var demiş olabilir sanırım yanlışsa düzeltin lütfen.

Kaçamaksız 12. Gün
Sabah
Peynir
Zeytin
Maydanoz
Domates özel yetiştirme çok özlemişim
Ceviz
Sütlü
Kahve
Küçükmuz
Akşam
Pırasa kavurması
Yoğurt
Sakata
Kahve

Kızlar 1 hafta daha yapacağım eğer kilo vermezsem kaçamak yapacağım

Bi endorinolojiye gidip kan versen
Canım tiroit var bende 2 ay oldu daha yaklaşık gideli ama ilaçları düzenli kullanıyorum ilk başlarda düzenli gitti bu hafta da gitmez ise 1 ay olacak hiç kilo vermeden geçen o yüzden bir kaçamak yapacağım giderse yarım kilo bile devam edeceğim

Canım tiroit var bende 2 ay oldu daha yaklaşık gideli ama ilaçları düzenli kullanıyorum ilk başlarda düzenli gitti bu hafta da gitmez ise 1 ay olacak hiç kilo vermeden geçen o yüzden bir kaçamak yapacağım giderse yarım kilo bile devam edeceğim
Anladım canım. İnsanın morali bozuluyor tabii haklısın.

X