Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

merhaba kızlar benim menüme akşam ıspanaklı yumurta salata yoğurt karnabahar da haşlicam tok tutuyor diye.

Lahana var bugün saracağım inş yarına pişer akşama pırasa kavurması düşünüyorum bakalım

Slm arkadaşlar. 1.67 boyundayım 69 kg 3 çocuklu çıtır anne olma adayıyım.. Boş yerınız varsa Katılmak ıstıyorum ılk hedef olarak nısan sonunda 59 kg olmak ıstıyorum.. Elımden geldıgı kadar paylaşımda bulunurum malum 3 cocuk olurnca zaman bulamayabılırım. Cevabınızı beklıyorum:KK52:

Çok acıktım elim ayağım titredi kuru üzüm ve ceviz yiyim dedim geçmedi. Akşam yemeğimi yedim ben de. Lahana ve yoğurt yedim. Arkasından fındık yedim. .acıkırsa m ayran soda geçiştiririm. (inşallah),2 yumurta yememenin sonuçları

kızlar menüm
1. öğün
2 haş yum
1 kk peynir
1 salatalık,nane
şeersiz çay

2. öğün
ıspanaklı yum
karnabahar
salata
yoğurt

su 2 lt
spor 50 aakta mekik 50 twist

Ben karnabaharı çiğ yiyebiliyorum başka turlu yiyemiyorum...
çiğ de zorlanıyorum biraz ama bir şekilde damak tadıma uyduruyorum.ya ben bu hafta tartı gününü çok merak ediyorum.bu arada keşke pazartesi günü olsa dedim ama kızçelerden ses çıkmadı

çiğ de zorlanıyorum biraz ama bir şekilde damak tadıma uyduruyorum.ya ben bu hafta tartı gününü çok merak ediyorum.bu arada keşke pazartesi günü olsa dedim ama kızçelerden ses çıkmadı
Yani ben cumadan yanayım. Salı bile çok erken bana. Ama çoğunluğa uyarım önemli değil

Haber vermeden çıktım burdan kusura bakmayin kizlar özür diliyorum. Başka konulara verdim kendimi tuanairem tuanairem ve siz değerli hanımlardan cok şey öğrendim en azindan çevremdeki herkes artik leptine dikkat ediyorlar:)umarim herkes mutlu olacağı kiloya gelir. Sağlıcakla kalin

X