Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Kaçamaksız 12. Gün
Sabah
Peynir
Zeytin
Maydanoz
Domates özel yetiştirme çok özlemişim
Ceviz
Sütlü
Kahve
Küçükmuz
Akşam
Pırasa kavurması
Yoğurt
Sakata
Kahve
gülüm geçende demiştim ya porsiyon mu azaltsan diye bir kaç gün dene hatta 1 hafta dene bak eğer gitmezse dediğin gibi kaçamak yap biraz.mecburen deneme yanılma yapmalısın ki vucut ne tepki verecek

gülüm geçende demiştim ya porsiyon mu azaltsan diye bir kaç gün dene hatta 1 hafta dene bak eğer gitmezse dediğin gibi kaçamak yap biraz.mecburen deneme yanılma yapmalısın ki vucut ne tepki verecek
Aynen ole bende ole yapıyorum. Kilo vermem durdu vücut ınat lasıyor oyuzden değişim lazım

Teşekkür ederim Hoş buldum
Kurallar nedır acaba belırlı bır gün varmı kılo bıldırımı ıcın yada belırlı mesaj yazma zorunlulugu?
Yarın başlıyorum karataya , umarım ıstedıgımız kıloya ulaşırız
Kuralları yeniden belirleyelim sporu hayatımızın içine koymak lazım. Karatay gercekten harika bir beslenme. Aslında sağlığınızın değerini bilmiyoruz. Sorun burda. Sağlık gitti mi para ile alamıyoruz. Paranın satın alamayacağı tek şey

nasılsınız kızlar?nasıl geçiyor gününüz?ben kalktığımdan beri evi topluyorum:KK12:artık iyice robota bağladım ya hergün önceki günün aynısı:KK51:havalarda ısınmıyr ki oğlumu alayım gezmeye gideyim,tv izlemekten kusacam artık:oops:

Kuralları yeniden belirleyelim sporu hayatımızın içine koymak lazım. Karatay gercekten harika bir beslenme. Aslında sağlığınızın değerini bilmiyoruz. Sorun burda. Sağlık gitti mi para ile alamıyoruz. Paranın satın alamayacağı tek şey
sporu eklesek ne güzel olacak ta evi temizlemekten fırsat kalmıyorr ki her gün aynı işi yapar mı bir insan ya hergün temizle hergün batıyor yine:mad:eşimin dağınıklığı deli ediyor kendime zaman ayıramıyorum ki:cry:

Selam bayanlar, kahvaltım tereyağlı yumurta, yeşil zeytin, peynir, bol yeşillik, şekersiz çay. Size bişey soracağım yoğurtlu buğday (biz döğme diyoruz) yapmak istiyorum serbestmi yiyebilirmiyim cevap bekliyorum. Selamlar

Spor özürlü bırı olarak keskinlikle spor yapmalıyız . Sabahları yapmaya çalışacağım bende

sporu eklesek ne güzel olacak ta evi temizlemekten fırsat kalmıyorr ki her gün aynı işi yapar mı bir insan ya hergün temizle hergün batıyor yine:mad:eşimin dağınıklığı deli ediyor kendime zaman ayıramıyorum ki:cry:
Çocuk da küçük aslında nasıl dağılıyor ki o kadar.

Selam bayanlar, kahvaltım tereyağlı yumurta, yeşil zeytin, peynir, bol yeşillik, şekersiz çay. Size bişey soracağım yoğurtlu buğday (biz döğme diyoruz) yapmak istiyorum serbestmi yiyebilirmiyim cevap bekliyorum. Selamlar
Bu hafta yiyemezsin daha dun fellah koftesi yedin. 10,gun sonra falan ye.

X