Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Selam bayanlar, kahvaltım tereyağlı yumurta, yeşil zeytin, peynir, bol yeşillik, şekersiz çay. Size bişey soracağım yoğurtlu buğday (biz döğme diyoruz) yapmak istiyorum serbestmi yiyebilirmiyim cevap bekliyorum. Selamlar
Haftada bir serbest

gülüm geçende demiştim ya porsiyon mu azaltsan diye bir kaç gün dene hatta 1 hafta dene bak eğer gitmezse dediğin gibi kaçamak yap biraz.mecburen deneme yanılma yapmalısın ki vucut ne tepki verecek
Canım benim burada yazdıklarım çok duruyor ama hepsi 1-2 tane geçen kızların attığı tabaktan daha az yiyorum ben

Kaçta yiyorsun peki kahvaltıyı. 9-10 dan sonraya bırakıyorsan ondan da olabilir.
Mecbur kalıyor canım çünkü bebişler uyumuyor biliyorsun bugün 11:30 da yaptım hazırladım kızımın karnını doyurdum sonra sıra bana geliyor ama arayı hep 6-7 saat tutuyorum sonra akşam yemeği bu konuyu sormuşlar Canan hamım a kalktıktan sonra 1 saat te kahvaltı yapılıp akşam da 7-8 den sonra birşey yememek demiş benim gibi olanlar sormuş

Napoyor ki çok merak ettim. :-)
çay sıgara içer küllük bardak oluğu yerde kalır banyo yapar arkasını yıkamaz mutfağa her gidip su içişinde farklı bardakta su içer öteki bardaklar tezgahta dizilir üstünü çıkarır yatak odasına öylecene fırlatıverir gibi gibi:KK51:

çay sıgara içer küllük bardak oluğu yerde kalır banyo yapar arkasını yıkamaz mutfağa her gidip su içişinde farklı bardakta su içer öteki bardaklar tezgahta dizilir üstünü çıkarır yatak odasına öylecene fırlatıverir gibi gibi:KK51:
Bir kere evde Bebek var nasıl sigara içiyor anlamadım

kızlar menüm
1. öğün
1 haş yum
1 kk peynir
salatalık 5 zeytin şekersiz çay

2. öğün
2 kabağı ortadan bölüp tost makinasında yağsız kızarttım üstüne yoğurt sarımsak pulbiber döktüm
salata

su 2 lt
spor 50 mkik 50 twist
Ayyy kıyamet koparir öbür odada içiyorum ne karisiyon dedi bir ara

kızlar menüm
1. öğün
1 haş yum
1 kk peynir

2. öğün
2 kabağı ortadan bölüp tost makinasında yağsız kızarttım üstüne yoğurt sarımsak pulbiber döktüm
salata

su 2 lt
spor 50 mkik 50 twist

Ay nasıl ya bebeğini düşünmüyor mu kaç yaşında kocan yaşınız küçük mü

Bende yediklerimi ayrıntılı yazayım
Sabah
1 kk peynir
5 zeytin
1 havuç
3 ceviz
Akşam
1 tabak karnabahar mantısı
Sütlü kahve

kızlar menüm
1. öğün
1 haş yum
1 kk peynir

2. öğün
salata

su 2 lt
spor 50 mkik 50 twist

Olabilir kızlar eşinin huyunu biliyorsa yapacak bişey yok.

X