Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Canım bugün başladım. Çok sağol sabah kahvaltım: sabah 6.30da 2 haşlanmış yumurta, 10 tane yeşil zeytin, 1 bardak süt, peynir
Öğle: 12. 00-13.00 arası 1 haşlanmış yumurta, tereyağ, yeşil zeytin, peynir
Akşam: 18.00-19.00 Patates fırında, bulgur pilavı, yoğurt. Yediklerim bunlar gün içinde şekersiz çay, Türk kahvesi 1,5 lt. Şu içtim (çalışıyorum).
Patates Yök diyette ama

FB_IMG_1488581712528.jpg

İnsanın anlaşamadığı eşinin bazı özelliklerinin kendisinin bir yansıması olduğunu kabul etmesi zor.

Ama bunu başardığında bir basamak üste geçebilir hayat sahnesinde.

Evlilik bir aynadır çoğu zaman.

Gördüğüm vakalarda en sık karşılaştığım tablolardan biridir.

Aynı kişilik bozukluğuna sahip eşlerin birbirinden şikayeti.

Eşiniz sizin yansımanız olabilir.

Ne olur buna kesinlikle değil hocam ya da işte benimkini bir görseniz şeklinde yorum yazmayın.

Önce bir düşünün.

Diyelim ki karşıdaki külliyen kötü biri.

Ama sizin hangi ham yönünüzü pişiriyor.

Eşinizdeki gördüğünü kötü özellikler (evet onun hataları ona bakan yönleride var ) size neyi anlatmaya çalışıyor ? Neyi göstermeye çalışıyor ?

Kimse bir problemin çözümüne kendinden başlamadığı için olmuyor mu bütün herşey ?

İşte size baslangic ıcın bir kılavuz.

Nefret ettiğiniz şeye siz de sahip olabilirsiniz. O hal sizde de olabilir.

Aynı kutuplar birbirini iter. Dikkat edin.

Bir de bu açıdan bakın evliliginize.

Şimdi paylaştığım resme bir daha bakın.

( Tekrar söylüyorum tam olarak anlamadan hızlıca yorum yazmaya çalışmayın. İnsanın kendisindeki eksikliği kabul etmesi acı. Önce bununla yüzleşmeye çalışın. Sonra karşı tarafa dair düşünürsünüz )

Canım bugün başladım. Çok sağol sabah kahvaltım: sabah 6.30da 2 haşlanmış yumurta, 10 tane yeşil zeytin, 1 bardak süt, peynir
Öğle: 12. 00-13.00 arası 1 haşlanmış yumurta, tereyağ, yeşil zeytin, peynir
Akşam: 18.00-19.00 Patates fırında, bulgur pilavı, yoğurt. Yediklerim bunlar gün içinde şekersiz çay, Türk kahvesi 1,5 lt. Şu içtim (çalışıyorum).

Hoşgeldin canım. Sabaha kavrulmamış kabuklu kuru yemiş koy. Akşam da patates olmamış. Patates yasak

Selam arkadaşlar bugün kü kahvaltım. Tereyağlı yumurta, yeşil zeytin, peynir, şekersiz çay.

Ben bu gün yumurta yememiştim acıktım hemen. Ve şiddetli bir baş ağrısı var. Vücudum karbonhidrat ye diyor ama yok yemicem. Geçer inşallah

Ben bu gün yumurta yememiştim acıktım hemen. Ve şiddetli bir baş ağrısı var. Vücudum karbonhidrat ye diyor ama yok yemicem. Geçer inşallah
Bende yemedim içim almıyor yumurta bugünlerde o yüzden bugün yemedim daha sonra hiç yİyemeyeceğim diye

Bende yemedim içim almıyor yumurta bugünlerde o yüzden bugün yemedim daha sonra hiç yİyemeyeceğim diye
Yok ben koymuştum ocağı yakmayı unutmuşum :-) kahvaltıyı hazırladım bir baktım yakmamışım beklemedim sonra yumurtasız yedim :-) yoksa yerim ben ya günde 10 tane yesem yerim :KK70: o kadar çok severim... Hamileliğimde yiyemedim sadece.

Akşam için sarımsaklı köfte, karnabahar, havuç, brokoli haşladım onu yoğurtlayacağım.

X