Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Acıktım yoğurt yedim küçük kasede. Gitti leptin ama baya acıkmıştım nedense.
Akşama mercimekli kapuska yiyeceğim sizde neler var.

durkan başladın mı karataya?
benim yemek derdim yok gülüm fazla yapmıştım dün bugünde yeter.zaten hiiiç te yemek yapmaya mecalim yoktu bu moralle

su ve şekersiz çay tereyağlı türk kahvesiharicindekiler bozar

menüm
1. öğün
1 mandalina
1 kk kadar peynir
5 zeytin
2 haş yum nane şekersiz çay

2. öğünüm
dünkü yemeğimden vardı fırınlanmış tavuk karnabahar soğan
salata
yoğurt

su 2 ye tamamlicam
spor yok kuzucum mahfetti beni bugün nefes aldırmadı

kızlar ya ben bişey söylicem de yine derseniz uyarım her halukarda o ayrı da tartı günleri neden pazartesi günü değil hem hafta başı ya hafta sonu kaçamaklarını da önler.

Ben akşam mercimekli kapuska yedim. Baya çok yaptım 3 gün yerim galiba yanında da 1 kase yoğurt yedim. Yoğurdum çok güzel olmuş bu sefer ye ye doyamadım

kızlar ya ben size bişey sorucam ben doğum yapalı 2 gün sonra 4 ay olacak.40 çıktıktan sonra adet oldum 2 ay düzenli 17 sinde ama geçen ay olmadım diğer adet döngüsü geliyor.korunuyoruz hamile olmadığıma eminim gibi bişey yani neden böyle oldu sizce.emzirmiyorumda.sürekli terliyorum

Ben akşam mercimekli kapuska yedim. Baya çok yaptım 3 gün yerim galiba yanında da 1 kase yoğurt yedim. Yoğurdum çok güzel olmuş bu sefer ye ye doyamadım
afiyet olsun caım.ben bu hafta tartı gününü çok merak ediyorum sanki azalmamış gibi aynı duruyorum.yada bana öyle gelior kaçamak yapmadım hiç çünkü.yalnız adet olmadım

Emzirsen normal dicektim ama emzirmiyorsan olman lazım aslında. Benim de kaç ay kanamam kesilmedi de çok şukur bu ay rahatım düzene girdim. Bir sürü ilaç kullandım. Kadınlık zor ya

Emzirsen normal dicektim ama emzirmiyorsan olman lazım aslında. Benim de kaç ay kanamam kesilmedi de çok şukur bu ay rahatım düzene girdim. Bir sürü ilaç kullandım. Kadınlık zor ya
dr a mı gitsem acaba yaa karnımı da çok şiş hissediyorum2 ay da ne güzel düzenli geldi.strese girdim yaa

Kaçamaksız 11. Gün
Sabah
Soğanlı yumurta
Peynir
Zeytin
Yeşillik
Çiğ badem
Sütlü kahve
Akşam
1 kepçe kırmızı mercimek çorbası
7 ızgara köfte
Ayran

Kızlar ya 3 haftadır 84-86-85 arası gidip geliyorum neden anlamıyorum cidden veremiyorum aksi birde artı görünce sinirlerim bozuluyor gerçekten

Kızlar ya 3 haftadır 84-86-85 arası gidip geliyorum neden anlamıyorum cidden veremiyorum aksi birde artı görünce sinirlerim bozuluyor gerçekten
gülüm sürekli tartılmasan haftada 1 mi tartılıyorsun vucudun su tutuyor belki.

Acıktım yoğurt yedim küçük kasede. Gitti leptin ama baya acıkmıştım nedense.
Akşama mercimekli kapuska yiyeceğim sizde neler var.

durkan başladın mı karataya?
Canım bugün başladım. Çok sağol sabah kahvaltım: sabah 6.30da 2 haşlanmış yumurta, 10 tane yeşil zeytin, 1 bardak süt, peynir
Öğle: 12. 00-13.00 arası 1 haşlanmış yumurta, tereyağ, yeşil zeytin, peynir
Akşam: 18.00-19.00 Patates fırında, bulgur pilavı, yoğurt. Yediklerim bunlar gün içinde şekersiz çay, Türk kahvesi 1,5 lt. Şu içtim (çalışıyorum).

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…