Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

IMG_20170302084043.jpg

Kahvaltım

Selam kızlar
O kadar yoğun günler geçiriyorum ki ve bugün de bakıcı gelmedi kadının çocuğu rahatsız belki de hiç gelmeyecek sinirlerim altüst tatlı yiyesim var ama yemicem
Dün öğle: köy tavuğu haşlanmış+az kabak
Akşam:kıyma kebap+salata

2 gündür kusucam etten bugün artık bakliyat yicem

Bu sabah ise alarmımı açmamışım 08:30 da derste olmam gerekirken bn 07:50 de uyandım beybiler emzirrildi dolayısıyla bir muz kaptım çıktım
Bir okul sütü mü içsem ne yapsam?süt leptin bozmuyordu d mi ?

tuanairem tuanairem ne guzel kahvalti hazirliyorsun ya ben sabah cikarken alelacele hazirliyorum ama boyle teferruatlu degil sena kasamdan mi haxirliyorsun bu arada hala 60i gecemedim
Bir 59a dussem super olacak

Selam kızlar
O kadar yoğun günler geçiriyorum ki ve bugün de bakıcı gelmedi kadının çocuğu rahatsız belki de hiç gelmeyecek sinirlerim altüst tatlı yiyesim var ama yemicem
Dün öğle: köy tavuğu haşlanmış+az kabak
Akşam:kıyma kebap+salata

2 gündür kusucam etten bugün artık bakliyat yicem

Bu sabah ise alarmımı açmamışım 08:30 da derste olmam gerekirken bn 07:50 de uyandım beybiler emzirrildi dolayısıyla bir muz kaptım çıktım
Bir okul sütü mü içsem ne yapsam?süt leptin bozmuyordu d mi ?
afiyet olsun süt leptini bozar canım

Benim d vitamini düşük çıktı 9 sonra 4 ampül verdi doktor bu kadar ben arada damla lü olandan içmiyorum 15 damla kadar ama bilmiyorum ki doğru mu

Benim d vitamini düşük çıktı 9 sonra 4 ampül verdi doktor bu kadar ben arada damla lü olandan içmiyorum 15 damla kadar ama bilmiyorum ki doğru mu
Damlası olan fazla etkili olmadığını soyluyor en iyisi ampul dvit iğne ile daha etkili direk kana geçiyor vitamin canan Karatay onu öneriyor

X