Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Yok canım uyumadım uyuyabilecek gibide durmuyor bebek çok huysuz ayağımda sallamaya başladım şimdi bakalım.

Salla yaa onun için ağlanır mı? Kendi brad pitt sanki... Daha kaç ay olmuş doğum yapalı kolaysa kendi doğursun bi daha...
O zoruma gidiyor kendine bakmıyor beni beğenmiyor gelde cildirma millet sibel cana benzetsin kocan dalga gecsinnn :KK61:

Benle iddia ya girdi söyle medim.ya bu kadar önemli mi sanki dedim zaten veriyorum.ama aglamami durduramiyorum ya çok zoruma gitti :KK61:

Amannn 4 kilo farkedilmez mi? Ödemlerin de gitti inceldin biraz baktı yapacaksın şevkini kırıp çamura yatacak. Boşver ya hadi kalk aç bi zumba dans et stres at... Ağlanacak şey mi bu.

Ağlama değmez canım ya sen huzursuz olursan bebeğin de huzursuz olur

bu arada sen emziriyorsun ya stresin bebeğe geçiyordur

Valla bilmiyorum canım ne geçiyor. Sut de kalmadı mama da içmiyor biberon falan tutmuyor. Oynatmaya az kaldı doktorum nerde. Evde bir terör havası. Oğlanla eşim diğer odaya kaçtılar... Cinnet kapıda. :kızgın:

Amannn 4 kilo farkedilmez mi? Ödemlerin de gitti inceldin biraz baktı yapacaksın şevkini kırıp çamura yatacak. Boşver ya hadi kalk aç bi zumba dans et stres at... Ağlanacak şey mi bu.
Avazim çıktığı kadar bagarmak istiyorum ya nasıl dalga geçer gibi konuştu
Yaa benim adımda asyaysa o lafı yedirecem ona

yüreğim daralıyor akşam akşam canımı sızlattı:KK34:
Hala orda mısın sen canım. Salla gitsin. Ne takıyorsun ki. Klasik odun işte boşver ya. Bu kadar üzülmeye değmez bile. Bak 41 saati devirdim uyumadan.. Eşim yanımda horluyor. Beterin beteri var. Arada yastıkla boğmaya kalkıyorum sonra neyse diyorum daha gençsin elini kana bulama. Uç beş tekme atıyorum hıncımı alıyorum :KK70:

Hala orda mısın sen canım. Salla gitsin. Ne takıyorsun ki. Klasik odun işte boşver ya. Bu kadar üzülmeye değmez bile. Bak 41 saati devirdim uyumadan.. Eşim yanımda horluyor. Beterin beteri var. Arada yastıkla boğmaya kalkıyorum sonra neyse diyorum daha gençsin elini kana bulama. Uç beş tekme atıyorum hıncımı alıyorum :KK70:
Alemsiniz:KK9:

Gerçekten degmiyor kızlar haklısınız nankör insan.ederinden fazla değer adamı sapsal eder demişler ama daha azimle gidicem

Kızlar bende de misafirler var malum mutfaktan çıkamıyorum bu yaşlıların ilaç saatine yemek yetiştirmekten harap oldum kahvaltı masasında öğlen ne yeneceği konuşuluyor :bicak:

Bence de meyve değil gulum porsiyon azaltmayi Denesene bir bence ise yaricak
Canım bizde eşimle iddiaya ya girdik ama ben istedim 65 e düşersem bana şunu al dedim oda düşersen alıyım filan dedi neyse şimdi de hep ye boşver tadına bak aman ne olacak sanki çok mu verdin dio eşim azmetmiş destek oluyum diyeceğine poğaçalar pastalar börekler alıyor eve birde :KK51:

Günaydın kızlar. Kahvaltım geç kaldı yine 2 öğünle geçecek bu gün. Kahvaltımı çekeyim dedim bu gün. Domates olmaması lazım ama canım çekti...

Eklentiler

• WP_20170303_10_37_00_Pro.jpg
    WP_20170303_10_37_00_Pro.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 27
X