Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Kızlar merhaba benimde regl olduğum hafta inanılmaz bi şişlik var bu hafta verebilirim umarım bende artı gördüm bugün tartıda ama bidaha tartılmicam tartı gününe kadar moral bozuluyor her ay iki kilo verebilsem keşke üç ileri iki geri yerimde sayıyorum hep 75 barajını aşamadım

Kızlar merhaba benimde regl olduğum hafta inanılmaz bi şişlik var bu hafta verebilirim umarım bende artı gördüm bugün tartıda ama bidaha tartılmicam tartı gününe kadar moral bozuluyor her ay iki kilo verebilsem keşke üç ileri iki geri yerimde sayıyorum hep 75 barajını aşamadım
aşarsın canım ins sıkma canını

Gunaydin canlarim..bu netin gidip gelmesi tamamen beni yipratti..daireye geldim telden sebeke var ama dairenin kendinde yok..eve geciyorum yanimiz askeri lojmanlari ayriyeten kisla artik vericimi var ne var gelmiyor.allah onlarida korusun..gecen sene teroristler lagim cukuruna yerlestirmisti bombalari tam ben evden ciktim servise bincegim sirada patlatmislardi megersem sevkiyati beklemisler.

Anlayisiniza siginiyorum.bi ihbar var diye kimseyede kizamiyorum.
Allah korusun

Kızım gece uyumadı sabah 8:30 da uyuduk kahvaltı Yen'i yaptım lwptin falan hikaye oldu bugün

son bombam telefonumu düşürdüm ekranı kırıldı.arkadaşımdan ı phone 4 aldım idareten kullanım diye..çok karışık geldi bana sizde memnun olan varmı kızlar..

Kızlar bende Karatay diyeti ne başladım.benide alirmisiniz aranıza

son bombam telefonumu düşürdüm ekranı kırıldı.arkadaşımdan ı phone 4 aldım idareten kullanım diye..çok karışık geldi bana sizde memnun olan varmı kızlar..
Ben ıphone kullanıyorum çok memnun olarak yarın inş leptini olan güzel bir 40 gün daha başlatacağım umarım güzel olur bugün saçma sapan geçti

Adım Asya 27 yasinaYeni girdim.yeni doğum yaptım 3 buçuk aylık bir oğlum var.psikoloji okudum ama atama bekliyorum.hamilelik boyunca sürekli yatak istiriatiyle geçti düşük tehlikem vardı.malum gitgide sistim.hedefim 55 inşallah basaricam.

X