Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Tavuk konusuna gelince kilosu 12 tlden esim koy tavigunu marketten veya bulamazsa bazi kasaplardanTemin edebiliyor.disardaki tavugu eve sikmayin zaten ici ilac dolu inanin.marketteki tavugu yedikce doymazsin.ama koy tavugunu yiyemiyorsun tikaniyorsun benim nacizane fikrim bu

Kizlar bugun esim.nobetci erken kalkip evi toplayidim kahvaltiya arkadaslarla bi mekana gidelim dedik.cocuklarla bu sogukta degisiklik yapmak..

Ne kadar bana hitap eden biseyler bulcam.bilemiyorum ama denicem

bende artık tavugu sokmayacagım eve markette olanı
dün akşam yedım taş gıbı oturdu mıdeme allahım atamadım bı turlu
bugun de bıtsın artık yemıcem bıttı

Kaçamaksız 40. Gün
Sabah
Sucuklu yumurta
Peynir
Zeytin
Sütlü kahve
Yer fıstığı
Akşam kuru fasülye 1.5 tabak
Yoğurt
Sütlü kahve

Artı çıkıyorum tartıda anlamıyorum niye böyle oldu sporda yapıyorum arada kaldım nerdesiniz psikolojik olarak yiyesim geliyor

Artı çıkıyorum tartıda anlamıyorum niye böyle oldu sporda yapıyorum arada kaldım nerdesiniz psikolojik olarak yiyesim geliyor
Bozma moralini kasların çoğalmış olabilir. Odem yapmış olabilirsin. Çok iyi gidiyorsun sakın bozma. Bazen takılma oluyor sonra aniden gidiyor. Yarın ben de başlıyorum tekrar.

Hu hu nerdesiniz

insanın morali bozuluyor

Çok haklısın ama sen tartıyı boşver incelme var mı ona bak. Hatta imkanın varsa yağ kas ölçümü yaptır. Bazı eczaneler, aktarlar falan ücretsiz yapıyor. Yağ gidip kas çoğalıyor kg da değişme olmuyor ama inceleme yaşıyorsun.

Bozarsan ipin ucu kaçıyorr sakın bak 40 gün emek verdin hepsi heba olur. Yazın giyeceğin kıyafetleri duşun.

Çok haklısın ama sen tartıyı boşver incelme var mı ona bak. Hatta imkanın varsa yağ kas ölçümü yaptır. Bazı eczaneler, aktarlar falan ücretsiz yapıyor. Yağ gidip kas çoğalıyor kg da değişme olmuyor ama inceleme yaşıyorsun.
Bilmiyorum ki daha önce hiç ölçtürmedim anlamam ki kas artmış mı

Bozarsan ipin ucu kaçıyorr sakın bak 40 gün emek verdin hepsi heba olur. Yazın giyeceğin kıyafetleri duşun.
Haklısın bozmak istemiyorum bende ama emek verip karşılık alamayınca insan kötü oluyor bu yüzden regl iken bile 85 kilo idim bu sabah 85.2 geldim

Gunaydin canlarim..bu netin gidip gelmesi tamamen beni yipratti..daireye geldim telden sebeke var ama dairenin kendinde yok..eve geciyorum yanimiz askeri lojmanlari ayriyeten kisla artik vericimi var ne var gelmiyor.allah onlarida korusun..gecen sene teroristler lagim cukuruna yerlestirmisti bombalari tam ben evden ciktim servise bincegim sirada patlatmislardi megersem sevkiyati beklemisler.

Anlayisiniza siginiyorum.bi ihbar var diye kimseyede kizamiyorum.

Gunaydin canlarim..bu netin gidip gelmesi tamamen beni yipratti..daireye geldim telden sebeke var ama dairenin kendinde yok..eve geciyorum yanimiz askeri lojmanlari ayriyeten kisla artik vericimi var ne var gelmiyor.allah onlarida korusun..gecen sene teroristler lagim cukuruna yerlestirmisti bombalari tam ben evden ciktim servise bincegim sirada patlatmislardi megersem sevkiyati beklemisler.

Anlayisiniza siginiyorum.bi ihbar var diye kimseyede kizamiyorum.

Allah korusun :KK43:

X