Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben seviyorum hala diziyi her hafta ilgiyle izliyorum. Evet leylakım bugün hürrem burnu bi karış havada olarak gezecek:KK1::KK1::KK1:
eşim hiç sevmiyo muhteşem yüzyılda gidiyor genelde ben de rahat rahat izliyorum:KK9::KK9::KK9::KK9:

ben de seviyorum iyiniyetlim:KK1::KK1:bazen dizi gıcıklaşsa da hürremi seviyorum nedense:KK23::KK23::KK23:

Bişi olmaz cicim , Leslie yaparız hep beraber , nassı fikir ?
o da olur leylakım sen ben meleksin diğer kızlar hep beraber oryantal yaparız o daha eğlenceli olur:KK9::KK9::KK9:

Heee size iyi eğlenceler.Ben seyretmiyorum :KK30::KK30::KK30:
burda olacağım canım hem izlerim hem yazarım:112:

ben de seviyorum iyiniyetlim:KK1::KK1:bazen dizi gıcıklaşsa da hürremi seviyorum nedense:KK23::KK23::KK23:

evet aynen canımcım ben de seviyorum oni oyuncular iyi iş çıkartıyor

o da olur leylakım sen ben meleksin diğer kızlar hep beraber oryantal yaparız o daha eğlenceli olur:KK9::KK9::KK9:

burda olacağım canım hem izlerim hem yazarım:112:

evet aynen canımcım ben de seviyorum oni oyuncular iyi iş çıkartıyor

en güzeli canım,sabahtan akşama kadar kıvırırız:KK52::KK52::KK52:

Biz yemek yicez kısslar , gelicem gene...

afiyet olsun datlum:KK16::KK16:

sersumum kıss sen güzel sesin vardı şarkı söylüyordun kıss sölle güzel oryantalde oynuyo musun bak yarışma yapıcizz

:KK60: iyi geceler.Ben daha kutup ayusunun postunu ütüleyeceğim.Ben de kaçar.Ortalıkta delil bırakmayalım.Temiz ve profesyonel çalışalım.:KK9:
evet evet temiz çalışalım kısslarr..:KK53::KK53::KK53:
Sağol canım İnan bana sizinle burada yarı şakada olsa dertleşmek benim yarama derman oluyor İnan ki.Hepiniz sağolun.Allah sizlere aile huzuru ,mutluluğu,neşesi versin inşallah.Bu dünyada en önemli şey insanın kendisini sevmesi.Bende öyle yapmaya çalışıyorum.O nedenle bu topikteyim.Ve iyi ki bu topikteyim:KK54:
umarım senin stresini az da olsa alıyoruzdur canım:KK16::KK16:..öpüyorum canım senii:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
:KK16::KK16::KK16::KK19::KK19::KK19: canımcım bugün de geliyomusun:KK48:

Sersumum ben kolay kolay ağlamam başta ağlıyordum kimsenin umurunda değil kendimi harap ediyorum şimdi çoookk üzüldüğüm bişey olursa ağlarım. Beni ağlarken pek kimse görmez.. Eşim evden gitmezse iyice sinir oluyorum en iyisi gitmesi ben de bi şekilde sakinleşiyorum iyi oluyor:KK34:
yok be canım gelemedim gördüğün gibi:KK37::KK37:..yarın 10 da gidicem sabah buradayım:KK52::KK52::KK52:
ben de herşeye ağlamam canım..eğer ağladıysam son noktadır yanii.:KK53::KK53:.zaten çok şükür öyle sık sık tartışmayız biz:nazar::nazar:..tartışsakta öyle incir çekirdeğini doldurmayan şeylerden:KK1::KK1:

Papişim elif ve dilara günaydın çıtırlarrrr:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Artık kaçamakları:KK45::KK45::KK45: iyice azlatıyorum ve bugünden itibaren 2 öğüne geçiyorum. Pantolonlarım sıkmaya başladı:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:
:KK30::KK30::KK30::KK30: hemen geç 2 öğüne bebişim..sen sınırını biliyorsun:KK34::KK34:

Kahvaltım:KK56::KK56::KK56::KK56:
haşlanmış patatesten:KK53: yumurtalı ve tulum peynirli omlet yaptım.
zeytin
peynir
domates (tadı kalmadı artıkın domateslerin)
2 lokma ekmek çok az kuşburnu reçeli
salatalık
çay
4 omega 3kahvemi içtim. Makinaya çamaşırlarımı attım. yıkanan çamaşırlarımı dürüp yerleştirdim. oğluşu erken uyandığı için geri uyuttum. Wc yi temizledim. hepimize kolay gelsin bayan olmak zor vesselam:KK1::KK1::KK1:

evet domateslerin hiç tadı yok:KK37::KK37:..ben arada çeri alıyom onlar güzel oluyor:KK52:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: ayarı en yüksek ısıda olsun bol buharlı :KK53::KK53::KK53::KK53:
:KK60::KK60::KK60:
Kızlar hedef kiloya gelince yiyosunuz yiyosunuz fazla kilo almıyosunuz söyliyeyim:KK1::KK1::KK1::KK1: kontrollü giderseniz süpper oluyo:KK1::KK1::KK1::KK1: Kızım dün anne sen herşeyden yiyosun bak kilo alacaksın dedi netekim 500 gr kaa aldım sanırım. Fren yapma zamanı:KK34::KK34::KK34: Ama bir aydır sabahları ekmek yiyorum arada patates kızartması yedim aşure yedim yedim de yedim semerim kaldı o kaa yanii:KK1::KK1::KK1::KK1:
:nazar::nazar::nazar: nekaaa güzel ben de olcam senin gibi inşallahh:KK52::KK52:

Günaydın kızlar
Kahvaltımı paylaşıyorum
Sabah kalkar kalkmaz bir bardak limonlu su 1 gunkurusu

Omega 3 den bir tane mı içeceğim acaba sordum ama cevap alamadım
Kitapta da 2. Bölümdeydim henüz?
güzel görünüyor canım..afiyet olsun:KK16::KK16:
Bugün iki öğün olsun dedim. Öğle bir şey yemedim.Az öncede çıktım 40 dk yürüdüm. İyi geldi sanki...
:KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9:

biri beni sopalasın.ben karatayın yüz karasıyım.itiraf ediyorum.13 ten saat 15 e kadar yedim midem çöp kutusuna döndü.:KK22:
sinirlendiğimde yemeklere saldırma davranışımı derhal değiştirmem lazım.
:KK22::KK22::KK22: sen iste tatlım :KK53::KK53: toparlarsın merak etme:KK16::KK16:
merhaba hanımlar,herkes iyidir inşallah..ben dükkanı kapattığım için toplu menü bildirimimi yapayım dedim,evde işim çok oluyo giremiyorum..
kahvaltım

2 yumurta
8 zeytin
2 kk peynir
4 ince biber
1 çay bardağı çiğ fıstık ve badem
1 bardak süt

öğle 15.30;
1 dolu tabak karnabahar
1 kase yoğurt
2 biber,1 havuç
şimdi de kahve içiyorum yanında 1 ufak incir ile:nazar:
çok doydum elhamdülillah......2 saat kadar bazan hızlı bazan hafif tempoda yürüdüm:KK76:
:KK16::KK16::KK9::KK9::KK9::KK9:
Kızlar selam,
Bugün erken yazıyorum menüyü.Spora çok yüklendim diye sanırım , canım sabahtan beri protein yemek istiyor.Ben de istediğin protein olsun deyip şuana kadar şunları yedim :

Sabah :
* 2 yumurtadan omlet
* Beyaz peynir

Saat 13.00 gibi spora gittim.Gitmesi-gelmesi-banyosu falanı filanı yemek saatim gecikti.

Öğle 15.00
* 2 yumurtadan mantarlı , tavuklu omlet
* Peynir
* Yoğurt

Akşamı da bilahere ilave edicem.
Zpor : Kardio günü yaptım.20 dakika koşu + 22 dakika yürüyüş , toplam 5km , muhtelif şınav ve mekik.
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK16:

bence gülmekten ziper mipor yapamazdık,hele melexin de olursa
:KK9::KK9::KK9:
Afiyet olsun cicim :KK49:
:KK60::KK60::KK60:Allah seni davul etsin emiii..kıss 49 hamişş işaretii.:KK60::KK60::KK60:.yoksam bilmediğimiz bişey mi varr..:KK53::KK53: teyze mi oluyoz yoksamm:KK34::KK34:
ben yerlerde sürünürüm artık sen beni öldürürsün kıss:KK9::KK9::KK9::KK9:
birdynin yaptıklarını yapmaya çalışırsak evet ölürüz gülmekten:KK60:
bakalım kötü kadın hürrem bgün neler yapıcik:KK1::KK1::KK1:

ben seviyorum hala diziyi her hafta ilgiyle izliyorum. Evet leylakım bugün hürrem burnu bi karış havada olarak gezecek:KK1::KK1::KK1:
eşim hiç sevmiyo muhteşem yüzyılda gidiyor genelde ben de rahat rahat izliyorum:KK9::KK9::KK9::KK9:

ben gıcık oluyom ama yine de seyrediyomm:KK53::KK53::KK60::KK60::KK60:
Biz yemek yicez kısslar , gelicem gene...
afiyet olsun bebişimm:KK16::KK16:

X