Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kızımın okulunda yarın Alman günü var( ne demekse ) öğretmeni almanlara özgü pasta, çörek, börek , ekmek yapılıp getirilecek demiş. Ben en basitini yaptım . Pudigli Alman tatlısı (pudding brezel) Kızım tadına baktı şimdi "zzzüper olmuş aney "dedi.Ben de onun lafıyla yetindim:26:

Son düzenleme:
Ögle yediklerim. 6 tane siyah kaysi durduramadim kendimi ya.
Normalinde 3 tane yiyecektim.:KK70:
2 dilim siyak ekmekle, salamura ringa balığı filetosu.
1 elma su. cay. bir avuc findik emme benim elim kücük.En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Ögle fitnese gittim. 1 saat 15 dk. 25 dk yürüdüm gidis, gelis 1,6km .

ixh2s2.jpg

Son düzenleme:
[sersum;27487507]

Eki Görüntüle 561360

kızzlar ilginç ve uygulanabilecek zararsız bir metot bence paylaşayım didimm..:KK34::KK34:

ixh2s8.jpg

Paylasim icin cok tsk ediyorum canim. Sevgili Sersum Ellerine. o güzel yüregine saglik.

Son düzenleme:
Ögle yediklerim. 6 tane siyah kaysi durduramadim kendimi ya.
Normalinde 3 tane yiyecektim.:KK70:
2 dilim siyak ekmekle, salamura ringa balığı filetosu.
1 elma su. cay. bir avuc findik emme benim elim kücük.En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Ögle fitnese gittim. 1 saat 15 dk. 25 dk yürüdüm gidis, gelis 1,6km .

Gülüm afiyet olsun. Benim elimde küçük . Ne etsekte büyütsek şu elleri :KK60:kızımın eli bilem benden büyük. Hele kocamın ki kürek mübarek. Sırf bundan elele tutuşamıyok. Parmakları parmaklara geçirmenin mümkünatı olmadığından ben direk yumruk yapıp avucunun içine bırakıyorum eli.Bu manzara da haşerilik etmiş çocuğunu çekiştiren baba - çocuk görüntüsünde olduğundan artık biz ayrı takılıyoruz. :KK60:Şu ringa balığı ilgimi çekti doğrusu . Ben bi araştırayım :KK9:

Gülüm afiyet olsun. Benim elimde küçük . Ne etsekte büyütsek şu elleri :KK60:kızımın eli bilem benden büyük. Hele kocamın ki kürek mübarek. Sırf bundan elele tutuşamıyok. Parmakları parmaklara geçirmenin mümkünatı olmadığından ben direk yumruk yapıp avucunun içine bırakıyorum eli.Bu manzara da haşerilik etmiş çocuğunu çekiştiren baba - çocuk görüntüsünde olduğundan artık biz ayrı takılıyoruz. :KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Canım ben okuyamadım :KK9: Yazılar görünmüyor ya da benim gözümde birşey var:KK9:

Sen iyi yaptın canım o protein günlerini, ben de yapsam iyi olacak ama salatasız yapamam ki:KK9:
canımcım üstüne tıklayınca büyüyor:KK34:..kıss yoksa hepimiz okuyamayız çok küçük:KK9::KK9:
Paylasim icin cok tsk ediyorum canim. Sevgili Sersum Ellerine. o güzel yüregine saglik.[/B][/COLOR][/SIZE]

rica ederim canımm:KK16::KK16::KK16::KK19::KK19:

Kızımın okulunda yarın Alman günü var( ne demekse ) öğretmeni almanlara özgü pasta, çörek, börek , ekmek yapılıp getirilecek demiş. Ben en basitini yaptım . Pudigli Alman tatlısı (pudding brezel) Kızım tadına baktı şimdi "zzzüper olmuş aney "dedi.Ben de onun lafıyla yetindim:26:
ellerine sağlık canımm:KK16::KK16:
Sen iyi yaptın canım o protein günlerini, ben de yapsam iyi olacak ama salatasız yapamam ki:KK9:

canım protein gününde kuru soğan,maydanoz salatası yapıp yiyebilirsin:KK34::KK34: serbest:KK16:

üzerine tıkla büyüsün kıssss:KK9::KK9::KK9:

Tiklanmiyor ki:KK9: elimle buyutuyorum o da flu oluyor,:KK9:

Gülüm afiyet olsun. Benim elimde küçük . Ne etsekte büyütsek şu elleri :KK60:kızımın eli bilem benden büyük. Hele kocamın ki kürek mübarek. Sırf bundan elele tutuşamıyok. Parmakları parmaklara geçirmenin mümkünatı olmadığından ben direk yumruk yapıp avucunun içine bırakıyorum eli.Bu manzara da haşerilik etmiş çocuğunu çekiştiren baba - çocuk görüntüsünde olduğundan artık biz ayrı takılıyoruz. :KK60:Şu ringa balığı ilgimi çekti doğrusu . Ben bi araştırayım :KK9:

Benim elimde buyuktur,ince uzun
:KK9:

[melexin;27488117]Gülüm afiyet olsun. Benim elimde küçük . Ne etsekte büyütsek şu elleri :KK60:kızımın eli bilem benden büyük. Hele kocamın ki kürek mübarek. Sırf bundan elele tutuşamıyok. Parmakları parmaklara geçirmenin mümkünatı olmadığından ben direk yumruk yapıp avucunun içine bırakıyorum eli.Bu manzara da haşerilik etmiş çocuğunu çekiştiren baba - çocuk görüntüsünde olduğundan artık biz ayrı takılıyoruz. :KK60:Şu ringa balığı ilgimi çekti doğrusu . Ben bi araştırayım :KK9:

Canim benim beni cok güldürdün ALLAH´ta seni güldürsün.:KK1::KK1:
Bazen 1 avuc badem findik yedim deyince cok degilmi diyorlar.
Ben onun icin yazma geregi duydum.
Ben memmunum iste bele minyon tipli bayan olunca hersey kibar ve kücük oluyor belirli bir zaman sonra göbek & basen sorunu cikiyor. ben Danimarkada yasiyorum canim belki Ringa baligi salaumrasi Türkiyede yoktur.
Sevdigim birsey degil ama bugün canim cekti. Rabbim yüzünü hep güldürsün ins ben hala gülüyorum canim.:KK1::KK1: :KK16:

ellerine sağlık canımm:KK16::KK16:

canım protein gününde kuru soğan,maydanoz salatası yapıp yiyebilirsin:KK34::KK34: serbest:KK16:

Onu bilmlyordum sersumum ya iyiymis oyleyse:KK16:

:KK60::KK60::KK60:

1 butun mandalına yıyebilin bacım

İşte can alıcı noktaaaa.Ben bir bütünü 10 bütüne çevirebilme yeteneğine sahip olduğumdan 1 dilimi 2-3 dilime çevirerek olayı kurtarıyorum. Napem bacım denge lazım denge :KK9:

Mandalina dediniz canim cekti kisslar yaa,gittim 2 mandalina yedim,bugun zaten gene biraz cissliydi ama oraya buraya git derkende 70 dakika yurumusum:KK9:

Arkadaslar gül63 artik gelmiyormu ben merak ettim.
Mezunmu oldu buradan tüm kilolari verip.?

ixh2s4.jpg

Birde cok yazmayin okuyamiyorum bazen gecmisi dermisim.:KK70:

2580zro.jpg

Son düzenleme:
:KK16::KK16::KK16::KK19:
sağol canım:KK16::KK16:bizim evde birtek ben severim arnavut ciğerini:KK53: eşim bazen 1-2 çatal alır.bugün onu da almadı:KK37:..yani yarısı kaldı canım yollayayım sana:KK34::KK34:
:KK19: yarın yersin sersum

:KK42::KK42::KK42:
ben de papişim de şikayetçiyiz bu durumdan sersumum.1,5 yıldır yemeğim de sporum da hep aynı,vücut otomatiğe bağlamış meğerse:KK9::KK9:
bi reform şarttı
:KK1::KK1:
tebrikler ,yeni kararlar alınmış.

vukuatlar kraliçesi melexinimiz de gelmiş:KK52::KK52::KK52:
:KK9::KK9:

tutmayıınnn biziiiii,papadiyayla ben yarından itibaren yeni bir başlangıç yapıp kalan kilolarımızı veriyoruz:KK76::KK76::119::119::119::118::118::118::130::130::130:
bu duyguyu seviyorum ümitsizliğin arasında alınan kararlar insana güç veriyor.hadi kolay gelsin.yeni bir kapı açtınız.:KK16:

sağol canım cevabın için
:KK16::KK16:
ağırlık çalışabilirim evet,eşim de çalıştığı için evde boy boy dambıllarımız var zaten
:KK1::KK1:1 er kg lıklarla başlarım bende.ağırlıktan sonra da yürüyüşümü yaparım.
zaten karar aldım,artık daha erken kalkıp kahvaltıdan önce sporumu yapmayı planlıyorum.bir de aerobik videosu bulup arada değişiklik yapmayı düşünüyorum
:KK34::KK34:
çok yardımcı oldun canım çok sağol:KK19::KK19:
Rica ederim hayatım , senin evde zaten hocan varmış yaaa:KK16:Hemen sana program yazsın.Squat ,deadlift , biceps curl , triseps , bench press , military press , flyes bunlarda düşük ağırlık çok tekrar (mesela 2 set - 10 tekrar gibi , eşin bilir zaten) ve push-up yani şınav.İlk günler heryerin tutulacak ama sonra vücudun alışacak ve farklılaşacak.:KK16::KK16:
Geçmiş olsun birdy . Bana Herkül demeee. :KK9: Ben artıkın zayıf bir hatunum. Şu tümör lafını da çıkar aklından. Senin de tahmin ettiğin gibi doğum kontrol haplarını bıraktığın içindir o ağrılar. Bağımlılık yaparmış. Umarım yakın zamanda düzelirsin. Yeme - içme - spor hakkında yazdıklarına aynen katılıyorum. Güzel yazı . Tebrikler :KK9::KK9::KK9: Ben bu diyete başlamadan önce neredeyse 1 ay ne yapıpta kilo vermeliyim, veripte ne şekilde korumalıyım diye çok araştırma yaptım.Öncelikle ben şuna inanıyorum ki başladığımız diyette yenilmemesi gerekli olan şeyleri sadece diyetteyken değil ,hayat boyu yememeliyiz (veyahut makul miktarda tadımlık hale getirmeliyiz )Ben daha önce sayısız diyet ,hap,yöntem uygulamış,10 ,13,27 kg lara kadar vermiş ,hatta bir keresinde 3 kg almış insanım(herkülüm) midesi geniş biri değilimdir.2 gün yemek yemeden rahat yaşarım ( yalannnnn tansiyonum düşer bayılırım)yemeği aramam.Yaşamak için yerim.Abur cubur ve tuzlu bir şey görürsem affetmem.Tatlıya düşkünlüğüm yok (nutella hariç)Tüm bu durumları göz önüne aldım ve de Karatayda karar kıldım.Ekmeği sonsuza kadar çıkardım hayatımdan.Şuan spor yapmıyorum.Sporu kilo verişim durunca yapmayı planlıyorum.Çünkü benim yaşam tarzım gereği sporu hayat boyu yapamayacağımı düşünüyorum.Bu nedenle aralarda metabolizma hızlandırıcı olarak sporu kullanacağım. Yoga yapmaya çalışıyorum.( Tibet yogası)o hem spor hem de çakraları açtığından bana çok iyi geliyor.Vücudum resmen detoks oluyor.Karatayı yaptığımdan beri kendimi çok sağlıklı hissediyorum.İnan bana kilo vermesem de bu diyet beni daha zinde yaptığından ve ayrıca yemek düzeni kazandığımdan hayat boyu yaparım.Daha önce denediğim diyetler de hep mutsuz,akrasif,depresif ve de bıkkındım.(ki bende çok iradeliyimdir) Zaten bende de öyle şu kilo olayım bu beden giyeyim olayı yoktur.Ben bacaklarım beni rahat taşısın derdindeyim. Kısacası derdim bu bacım.
Uleyn keşke Herkül gibi vücudumuz olsa , daha ne isterdik ki :KK52: Hayatım zaten aslında herkesin vücudu farklı , birine iyi gelen ötekine gelmeyebilir.Önemli olan kendine uygun yöntemi bulabilmek ki zaman alan bu zaten aslında.Sen olayı çözmüşsün zaten ve sporu katalizör olarak kullanmak da çok iyi fikir.:KK34::KK34::KK34:
Çok doğru bencede canım denenebilir ama ölçüyü kaçırmamak şartıyla:KK9:

Canım ben okuyamadım :KK9: Yazılar görünmüyor ya da benim gözümde birşey var:KK9:

Benim de kafamın takıldığı nokta şudur , sadece yürümek kas yapmaz, ama bir tur yürüyüp bir tur koşarsak kas yapar derler, bu doğru bir bilgi midir canım

1 hafta dene istersen canım ,bir şaşırt sen de metabolizmanı:KK34:

Valla hayatım aslında ikisi de ne kadar ve nasıl yaptığına göre kas yapar ama bacak ve popo kası yapar.Yani üst beden kaslanmaz.İki tarafı da dengeli çalıştırmak en güzeli esasında.

X