Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Benim anlamadığım , şofben balkonda ama muslukları banyoda.Balkonda boşta duran şofbenden nasıl oluyo da su gelebiliyo?

:KK60::KK60::KK60: fazla karıştırma bence altıma etcem şimdi gözümde canlandıkça melexinin bornozlu koşturmacası gülüyom durmadan:KK60::KK60::KK60:
..vee tabii hortumla herkülün aşkııı :KK60::KK60::KK60:

Hakkındır yavrucum :KK16::KK16::KK16:

Öptüm ve kaçtım valla bu sefer :KK54:
bu kaçıncı vedadır kuzuucuummm:KK60::KK60::KK60:
çoklu bilinmeyen denklem gibi:KK9::KK9::KK9:
:KK60::KK60::KK60:
Vallahi Leylak yazması kolayda sen bunları yaparken beni bir görsen o zaman tam koparsın kesin.Düşünüyorum da bize yatılı misafir gelse biz ne yapacağız?' ıııııı 1 saniye ben şimdi sizin banyonuzu hazırlayacağım,italyadan özel duş seti getirttikte ,,Bizim burada ki tesisata uymadı malesef böyle kullanmak zorundayız.Banyo kapısı açık kalsa rahatsız olur musunuz yıkanırken acaba ?'

:KK60::KK60::KK60: yetti gariii tutmayın benii :KK60::KK60::KK60:

Vallahi Leylak yazması kolayda sen bunları yaparken beni bir görsen o zaman tam koparsın kesin.Düşünüyorum da bize yatılı misafir gelse biz ne yapacağız?' ıııııı 1 saniye ben şimdi sizin banyonuzu hazırlayacağım,italyadan özel duş seti getirttikte ,,Bizim burada ki tesisata uymadı malesef böyle kullanmak zorundayız.Banyo kapısı açık kalsa rahatsız olur musunuz yıkanırken acaba ?'

ayyyy depend bile yetmiycek şimdi:KK60::KK60::KK60:
sen en iyisi balkona bi perde falan tak,direkt orda yapın banyonuzu:KK9::KK9:

2.öğünüm:KK56::KK56:
1 kepçe tarhana çorbası
2 tane tavuk pirzola
turp-havuç salatası
1 tane süt dilimi
:KK17::KK17:

bu sıralar bitki çayı içmeyi ihmal ediyorum..bundan sonra yeşil çay-biberiye falan içmeliyim
:106::106::106:

ayyy leylakcım bende bu aksam 1 dilim pasta yidim
oglum istedi esim aldı insanın gözünün önün de olnca dayanamıyor bunu hakettim:KK22:

napıyım bebişim,yırtık dondan çıkar gibi ortaya bi laf atıp gidiyolar
:KK9::KK9::KK9:kalitemi bozdum bak görüyo musun:KK53::KK53::KK53:

Selam kızlar anca gelebildim

Akşam yemeğim iftarım

Tarhana çorbası,etli lahana sarması,salata,yoğurt

Ayva tatlısı yapmıştım şekersiz tabisi,çok az da ondan yedim

allah orucunu kabul etsin arkadasım bende regl oldugumun için tutamıyorum 3 gündür

Hee sallarsın di mi , bizi unutmazsın di mi?
Unuturmuyum kız.Sizler benim varoluş sebebimsiniz.Sizlerin sayesinde varım.En Büyük KK
Benim anlamadığım , şofben balkonda ama muslukları banyoda.Balkonda boşta duran şofbenden nasıl oluyo da su gelebiliyo?

şofben (eski olan patlayan şofben) balkondaydı.Onunda altında şofbene bağlanan muslukları vardı.Ben şofbeni orada olsun istemiştim ( aaaaa bu arada ilkkez benim dediğim olmuş ) Bu nedenle orayla banyo arasına yerden boru döşettik.Şofben patlayınca balkonda sadece musluklar kaldı.İşte bende o musluklardan sıcak su musluğuna hortumu bağladım :KK60: Kızım ben var ya süper beyinim aslında .:KK60:Bak siz bilem kavrayamadınız aslında.Acayip çok işlemli denklem problemi gibi :KK60:

ayyyy depend bile yetmiycek şimdi:KK60::KK60::KK60:
sen en iyisi balkona bi perde falan tak,direkt orda yapın banyonuzu:KK9::KK9:

:KK60::KK60::KK60: çift depent kullancaz artık..
buarada kocişim geldi ben bi tank oyunuma gireyim dedi:KK52::KK52::KK52: ben de kızlarla muhabbet ediyorum olur mu dedim olur dedii :KK1::KK1::KK1:

ayyy leylakcım bende bu aksam 1 dilim pasta yidim
oglum istedi esim aldı insanın gözünün önün de olnca dayanamıyor bunu hakettim:KK22:

kesinlikle gözünün önünde olunca yiyiyo insan asyam.sen de canın çekmiş yemişsin,fazla takma kafana...bu hafta başka kaçamak yapmazsın olur biter bebişim:KK34::KK34:
Unuturmuyum kız.Sizler benim varoluş sebebimsiniz.Sizlerin sayesinde varım.En Büyük KK

şofben (eski olan patlayan şofben) balkondaydı.Onunda altında şofbene bağlanan muslukları vardı.Ben şofbeni orada olsun istemiştim ( aaaaa bu arada ilkkez benim dediğim olmuş ) Bu nedenle orayla banyo arasına yerden boru döşettik.Şofben patlayınca balkonda sadece musluklar kaldı.İşte bende o musluklardan sıcak su musluğuna hortumu bağladım :KK60: Kızım ben var ya süper beyinim aslında .:KK60:Bak siz bilem kavrayamadınız aslında.Acayip çok işlemli denklem problemi gibi :KK60:

gülmekten beynim durdu galiba ben yine anlamadım:KK53::KK53:şofben patladı diyon ya nasıl sıcak su geliyi o zman onu anlamadum daaaa:KK9::KK9:

valla ben anladım hem de gözümde de canlandırdımm:KK53::KK53:..çizerdim ama şimdi sen ressam varken bana düşmezzz:KK1::KK1::KK1::KK1: çünküüü benim izmirdeki evimde de şofben balkondaydı..
vee itiraf ediyorum bir gün bizimkide patladıı..ben de diyorum dışarda ne yağmur yağıyor bee..
komşular geldii kapıyı yumrukluyolarr..sokak şelaleye dönmüş akıyo ben de diyorumm amma yağmur yağıyooo:KK60::KK60::KK60:
ben de çok zekiyim yawww:KK53::KK53:

Son düzenleme:
:KK60::KK60::KK60: çift depent kullancaz artık..
buarada kocişim geldi ben bi tank oyunuma gireyim dedi:KK52::KK52::KK52: ben de kızlarla muhabbet ediyorum olur mu dedim olur dedii :KK1::KK1::KK1:
benimki de oyunda daha,sırf oyunu bırakmasın diye tuvalete bile gitmiyorum ama altıma kaçırıcam şimdi,ama kaçırırsam suçlusu melexindir,bu böyle biline:KK53::KK53:

merhaba kızlar nasılsınız anca gelebildim eee bugünün olayı ne kim kimi anlayamadı kimler çok kilo vermiş bi özet geçin geçmişi okuyamıyacağım:KK16::KK16::KK16:

kesinlikle gözünün önünde olunca yiyiyo insan asyam.sen de canın çekmiş yemişsin,fazla takma kafana...bu hafta başka kaçamak yapmazsın olur biter bebişim:KK34::KK34:

gülmekten beynim durdu galiba ben yine anlamadım:KK53::KK53:şofben patladı diyon ya nasıl sıcak su geliyi o zman onu anlamadum daaaa:KK9::KK9:

benimki de oyunda daha,sırf oyunu bırakmasın diye tuvalete bile gitmiyorum ama altıma kaçırıcam şimdi,ama kaçırırsam suçlusu melexindir,bu böyle biline:KK53::KK53:

bebeğim eski diyorum, patladı diyorum ve de onu attık diyorum.Yerine biz mutfağa kombi taktırdık.Tamam baştan alıyorum.Hepsini unut.Rahatla.Derin nefes al.Kısa anlatacağım şofbeni unut tamamen.Hiç olmamış gibi düşün evettttttttttttt.Şimdi kapalı bir balkon hayal et.Bu balkonda evin su borularına bağlı 2 adet musluk düşün,bir tanesinden sıcak sımmmsıcak su akıyor.Neden? Mutfakta kombi var da ondan.Yeni bir kaynak.Tak ucuna hortumu.Musluğu çevir şimdi.Geldi mi sıcak su.YOK bu böyle olmayacak .Bir gün toplanıp bana gelin.Şöyle etraflıca bir bakın.Çünkü bizim ev türünün son örneği.Demiştim bir zamanlar müze yapacağım diye.:KK60:

Son düzenleme:
bebeğim eski diyorum, patladı diyorum ve de onu attık diyorum.Yerine biz mutfağa kombi taktırdık.Tamam baştan alıyorum.Hepsini unut.Rahatla.Derin nefes al.Kısa anlatacağım şofbeni unut tamamen.Hiç olmamış gibi düşün evettttttttttttt.Şimdi kapalı bir balkon hayal et.Bu balkonda evin su borularına bağlı 2 adet musluk düşün,bir tanesinden sıcak sımmmsıcak su akıyor.Neden? Mutfakta kombi var da ondan.Yeni bir kaynak.Tak ucuna hortumu.Musluğu çevir şimdi.Geldi mi sıcak su.YOK bu böyle olmayacak .Bir gün toplanıp bana gelin.Şöyle etraflıca bir bakın.Çünkü bizim ev türünün son örneği.Demiştim bir zamanlar müze yapacağım diye.:KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK3::KK3::KK3: ben anladım diyorummm:KK1::KK1::KK1::KK60::KK60::KK60:

tamam kombi dedin şimdi anladım valla
:KK1:ama eve gelip inceleme fikrini tuttum.ekspertiz olarak eve gelsek hiç fena olmayacak:KK9::KK9:

günaydın kızlaaaaaaaaaar..
geçmişi okuyamadım maşallah sayfalar ilerlemiş.
dün oturmada sadece salatalardan yedim ama kaçamak yaptım:KK43: 1 dilim üzeri muhallebili kek yedim:KK43:(
akşam öğünüm: 1 tabak zeytinyağlı fasulye
4-5 kaşık ciğer kavurma
bulgur köftesi 2 kaşık
yoğurt
turşu

bu sabah tartıldım...62,8kg geldim... sadece 100gr verebilmişimmmm:KK43:((

sabah kahvesine komşular gelecekler ben kaçıyorum uğrarım bir ara...

gülden sonraa ilk bildirimii yapıpp kaçıyorummm..:KK23::KK23::KK23:

rumuz:sersum
baş.kilo:85kg
geçen haftakg:79.6kg
bu haftakg:78.8 kg :KK62::KK62::KK62:
yüzde:% 1.015
beden:42-44
spor:yok

Allahım çok mutluyum 78 kiloyu enson nezaman gördüm hatırlamıyorum bile..yaşasın karatayy En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK:124::124::124:
:119::119::119:

günaydın kızlar

bidirim günümüz

başlangıç kilo:82.8
geçen hafta:71.5
bu hafta:70.1
fark:-1.4
yüzde:1.95
umarım yüzdeyi doğru yapmışımdır papadiyacım

heyecan dorukta kızlar ilk kilo bildirimi

başlangıç 01.11.2012

başlangıç kilo 76.800