Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Yerim ben böyle hediyeyi.Adama soruyorum mutfak nasıl yapılacak? " olacak işte". Taşları ben beğeneceğim"sen karışma yapacaklar işte " mutfağı karşılıklı tezgah istiyorum" dedik ya yapılacak hepsi" :KK47: 7 sene öncende evi komple yaptırdık. Evin tüm eşyasına kadar değişti. Tamamiyle boşaltıp yaptırdık ( yaptırdı ) Baştan sıfır yani. Kocamın aceleci davranışı yüzünden perdelere göre mobilya almak zorunda kaldık. Bizim akıllı gitmiş etilerden en kazık yerden perdesi çağırmış, ölçtürmüş , biçtirmiş, diktirmiş.Tamam fena değildi ( ki mekanizmaları beni deli ettiğinden ben 2 sene sonra pazardan perde aldım,şuna onları kullanıyorum)Onlara göre mobilyamızı aldık.Kızımın (dikkat kız dedim) odasının perdesi mavi olduğundan:KK47:kız çocuğuna mavi oda veyahut ona uygun bir renk bulamadığımızdAn özel yaptırttık. Yazarken bile şuan sinir harbindeyim.aynı şeyler yine silbaştan olacak. Bir kısırdöngü :KK47:

Yok be bacım o devamlı taşınmak istiyor. O iki odalı bir ev istiyor , kızım kedi- köpek beslemek için Bahçeli bir ev istiyor. 2 odalı bir villa arıyorlar:KK60: Bu arada benim fikrimi soran bile yok :KK9:
dediğim dedik yani

sağol canımm:KK16::KK16:
aşk zayıflatırr yanee:KK34::KK34:..ben de kocişimle çıkarken zayıftım..:KK5::KK5:
yaa:KK23: o zamanlar bakımlıydım.şimdi evde paspalağım dışarda süslü:KK53:.bizde de suç var evlenince salıyoruz kendimizi.

Valla Dağlar Kızı , 10 gün yapamadım , formdan düşmüşüm o yüzden acil eylem planı yaptım hayatım.:KK37:
Heee senin orjinal inceymiş , aslına dönmüşsün.
Ben bilmiyodum senin Erzurum'da olduğunu.Siz de mi görevlisiniz orda ?
evet canım görev icabı.
ama o zamanlar 6 ay spor salonuna gidip 2 saat kardiyo fitness çalısıyordum.bu yüzden şu an spor salonlarından nefret ediyorum bıktım yani.:26:

Eeee kız "dekoratörle anlaşmış" diyo :26::26::26:

canım dekoratörle anlaşmış da melexine fikrini soran yok..dekoratörle görüşmesi ve anlaşması gereken melexin bence kocası değil ki:KK34:
kocişler parayı verir ayarlamaları yapar aradan çekilir şekerim..budurr..:KK53::KK53:
melexincim sen dekoratöre ulaşmaya çalış bence başka yolu yok :26:

şööle bi fikrim geldi melexin hani daha önce evinizi perdeye göre döşemişsiniz ya şimdi de herküle göre döşeyin bence :KK60:
böyle bir dekorasyon yoktur dünyada.:KK60::KK60::KK60: çok ihtişamlı olur bencee:KK52::KK52::KK52:
:KK60::KK60::KK60:
bi herkul muhabbetı var ama arap kaldım

Kubracığım çok uzun kısaca anlatayım.Benim elektrikli şofbenim patladı (ne olur şofben ne diye sorma google da arat bulursUN )Bende evime kombi bağlattım ( çok maceralıydı ) herşey yoluna girdi yaşasın banyo yapacağım dedim ki benim banyodaki jakuzinin su tesisatı bozuldu .Jakuziyi söktürmem gerekiyormuş.Şuan bu mümkün olmadığından bende kendime en büyüğünden çöp kovası aldım.AMAÇ:Lavabodan kovaya doldurduğum suyla yıkanabilmek

iyi akşamlar...
2.öğünüm: bücürlerime pizza ısmarlamıştım 2 dilimde ben yedim.
1 tabak zeytinyaplı taze fasulye
2 kaşık ciğer kavurma

verdiğim 100gr ıda alacağım sanırım.

Kuzu , bi yandan Hercul muhabbeti yapıyorum bi yandan da aklım senin pizzada kaldı.Dondurucuda yeğenimden kalma iki tane pizza var aylardır.Yarın yapsam mı ki acep :26::26::26:

canım dekoratörle anlaşmış da melexine fikrini soran yok..dekoratörle görüşmesi ve anlaşması gereken melexin bence kocası değil ki:KK34:
kocişler parayı verir ayarlamaları yapar aradan çekilir şekerim..budurr..:KK53::KK53:

sersum iyi fikir.Ben dekoratörü bulayım .Yanlız ben dekaratörü bulup anlaştıktan sonra işleri öbür dünyadan takip ederim herhalde.Vasiyetimi yazarım birazdan.Arkadaşlığımızın hatrına siz yerine getiriverin canlarım

dediğim dedik yani

yaa:KK23: o zamanlar bakımlıydım.şimdi evde paspalağım dışarda süslü:KK53:.bizde de suç var evlenince salıyoruz kendimizi.

evet canım görev icabı.
ama o zamanlar 6 ay spor salonuna gidip 2 saat kardiyo fitness çalısıyordum.bu yüzden şu an spor salonlarından nefret ediyorum bıktım yani.:26:
Evet canım ya , çok sık yapınca bayıyo gerçekten.Ben de o yüzden değişik değişik yapmaya çalışıyorum ki sıkılmıyiiimAma yine de sıkıcı yine de sıkıcı...
Heee filimlerdeki gibi yap.Dekoratör gelirken yolda kafasına odunla vur , soyup ağaca bağla , elbiselerini giy , evi istediğin gibi daya-döşe :KK37::KK37::KK37:
Yaaa bu 37'ye de bayılıyorum , aynı ben :KK52::KK52::KK52:

sersum iyi fikir.Ben dekoratörü bulayım .Yanlız ben dekaratörü bulup anlaştıktan sonra işleri öbür dünyadan takip ederim herhalde.Vasiyetimi yazarım birazdan.Arkadaşlığımızın hatrına siz yerine getiriverin canlarım
Hercul'ü hangimize bırakıcan apla ?

:26::26::26:yaa canım okadar vahim mi..:26::26: eşin hiç mi anlayış göstermiyor senin fikirlerine..çok üzüldüm eğer öyleyse..hayat müşterek ama :44::44:

Heee filimlerdeki gibi yap.Dekoratör gelirken yolda kafasına odunla vur , soyup ağaca bağla , elbiselerini giy , evi istediğin gibi daya-döşe :KK37::KK37::KK37:
Yaaa bu 37'ye de bayılıyorum , aynı ben :KK52::KK52::KK52:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: ben doğal yollarla ulaş dediydim ama bu daha iyi fikirr

Son düzenleme:
Kızlar dün ben neler neler yaptım.Yapı marketine gittİM.Banyodaki musluğa hortum takabilmek için ilave ağızlık aradım.Elemanlardan yardım istedim.Bulamadım.Bu arada eleman diyor 'hortumu başka musluğa taksanız?'ben diyemiyorum ki ,hortum banyo yapmak için lazım :KK60:Ben yine de kafama göre aldım bir ağızlık.Geldim baktım cidden olmuyor.Demokrasilerde çare tükenmez.Patlayan şofben arka balkondaydı .Ondan yadigar çeşmeler kalmıştı.Baktım ağızlık onun sıcak su çeşmesine uyuyor,oooohhhhh takarsın hortumu ,uzatırsın banyoya:KK60: yaparsın uzatmalı yeni duş setinle banyonu :21:Nasıl ama?

Kızlar dün ben neler neler yaptım.Yapı marketine gittİM.Banyodaki musluğa hortum takabilmek için ilave ağızlık aradım.Elemanlardan yardım istedim.Bulamadım.Bu arada eleman diyor 'hortumu başka musluğa taksanız?'ben diyemiyorum ki ,hortum banyo yapmak için lazım :KK60:Ben yine de kafama göre aldım bir ağızlık.Geldim baktım cidden olmuyor.Demokrasilerde çare tükenmez.Patlayan şofben arka balkondaydı .Ondan yadigar çeşmeler kalmıştı.Baktım ağızlık onun sıcak su çeşmesine uyuyor,oooohhhhh takarsın hortumu ,uzatırsın banyoya:KK60: yaparsın uzatmalı yeni duş setinle banyonu :21:Nasıl ama?

herkül çok üzülmüştür amaaaa:KK43::KK43::KK43:

bir de araba fırçası alaydın bari
:KK60::KK60::KK60::KK60:

Valla akıllı kadınsın vesselam , yıkandın mı gıcır gıcır ?
Kız bu arada aklıma geldi.Kocan sakın "EVİM ŞAHANE" programındaki Mimar Selim'le anlaşmış olmasın?Adam niş yapılmadık ev bırakmadı İstanbul'da.Kesin size de yapar bikaç tane :KK52::KK52::KK52:

kızzlar benim kocişş 2 saattir sızmış uyuyodu uyandı.:18::18:

yine imalı bakışlar hala nette misin diye..:KK53::KK53:
yanee kısaca sersum kaçarr..:KK1::KK1:

öpüldünüzz:KK54::KK54:
..melexinciğim ben bu gece bi istihareye yatayım bakayım bu hortum senin için hayırlı mı değil mi canımm:KK53::KK53:
behsat Ç de başlıycak zatenn:KK52::KK52:

:KK55::KK55::KK55:

Tüüüü bana verseydin keşke , ben yılda 2 defa yıkıyorum :KK53::KK53::KK53:
Atar mıyım kız adam o kadar para vermiş.Zati 2 yıl kadar sordu perdeleri ,ben 'değişiklik olsun hayatım birazda bunları kullanalım ' diye oyaladım.Şimdi o da unuttu.Amma kayınvalidem asla unutmuyor.Çeyizime koyduğunu idda ettiği mutfak önlüklerini bile her geldiğinde soruyor.Aklıma gelmişken yarın pazardan 2 önlük alayımda pazar günü ona gidecekmişiz atarım önüne 'al sana önlük ' diye
Hercul'ü hangimize bırakıcan apla ?
Asla aaaaaaaaaaaaaa asla vazgeçemem aslaaaaaaaa
:26::26::26:yaa canım okadar vahim mi..:26::26: eşin hiç mi anlayış göstermiyor senin fikirlerine..çok üzüldüm eğer öyleyse..hayat müşterek ama :44::44:

Bu sefer kararlıyım atacam kendimi önüne 'ona vurma bana vur ' diyeceğim (KAHPE bİZANS 'DAN alıntıdır)

bir de araba fırçası alaydın bari
:KK60::KK60::KK60::KK60:
:KK60::KK60::KK60:
Valla akıllı kadınsın vesselam , yıkandın mı gıcır gıcır ?
Kız bu arada aklıma geldi.Kocan sakın "EVİM ŞAHANE" programındaki Mimar Selim'le anlaşmış olmasın?Adam niş yapılmadık ev bırakmadı İstanbul'da.Kesin size de yapar bikaç tane :KK52::KK52::KK52:

:KK60::KK60::KK60: nişçi selim geliyorrr..:KK60::KK60::KK60: kıss oysa biz onu kafalarız merak etme sen:KK52::KK52:..birdy alışveriş yaparken çeker adamı ayar çeker..:KK60::KK60::KK60:

..melexinciğim ben bu gece bi istihareye yatayım bakayım bu hortum senin için hayırlı mı değil mi canımm:KK53::KK53:

iyi seyirler sersumum.ben de kaçıyorum,herkese iyi geceler:21::21::21:

İyi geceler Sersumcum:KK16:

Atar mıyım kız adam o kadar para vermiş.Zati 2 yıl kadar sordu perdeleri ,ben 'değişiklik olsun hayatım birazda bunları kullanalım ' diye oyaladım.Şimdi o da unuttu.Amma kayınvalidem asla unutmuyor.Çeyizime koyduğunu idda ettiği mutfak önlüklerini bile her geldiğinde soruyor.Aklıma gelmişken yarın pazardan 2 önlük alayımda pazar günü ona gidecekmişiz atarım önüne 'al sana önlük ' diye

Asla aaaaaaaaaaaaaa asla vazgeçemem aslaaaaaaaa

Bu sefer kararlıyım atacam kendimi önüne 'ona vurma bana vur ' diyeceğim (KAHPE bİZANS 'DAN alıntıdır)

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: çok severim o sahneyiii:KK60::KK60::KK60: senin kaynanaya ayar çekmek lazım aslında kocanı yetiştiren oo:KK60::KK60::KK60:

X