Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

:KK60::KK60: benimki ses çıkarmıyor yiyor:KK1:

kızımın bebekliği çok güzeldi oğlum da çok sempatik canımcım Rabbim senin de gönlüne göre verir inş.
Leylakım keşke görseniz bana mı tatlı geliyor bilmiyorum:KK1::KK1::KK1:

amin canım inşallah:KK16::KK16:
kıss tatlı olma mı,bal onlar bal.görsek de mıncıklasaydık biras:emir_bebek::emir_bebek:
benim için de gezin bol bol:KK23::KK23:

yarın ki pazarımı senin şerefine yapıciiim sersumum:KK60::KK60::KK60: bu kadeh senin şerefine emmoğlu gibi oldu:KK53::KK53::KK53::KK9::KK9:

kıss tatlı olma mı,bal onlar bal.görsek de mıncıklasaydık biras:emir_bebek::emir_bebek:

yarın ki pazarımı senin şerefine yapıciiim sersumum:KK60::KK60::KK60: bu kadeh senin şerefine emmoğlu gibi oldu:KK53::KK53::KK53::KK9::KK9:

bilgisayarı kızımla paylaşamadık bi taraftan :KK55::KK55: ile oynuyoruz tepemde:KK1::KK1: cevaplar bööle oluyo saklambaş oynayacakmışız durmuyor sersum ebe sensin kıss:KK1::KK1::KK1:

anneannesine biraz oynayalım ne dersin dedi geçen hafta 2.5 yaşında kendileri:KK1::KK1:
Şimdi de tatlı istiyomuş kaçtım b:KK1:n4:KK55:

Canlarım , lafı uzatmıyorum , hemen geçiyorum yeme-içme işlerine :
Sabah
* 1 yumurtadan omlet
* 1 parça peynir
* 5 tane zeytin
* 1 sap çiğ brokoli (resmen canım çekti sabah sabah)

Sonra malumunuz aşure işine giriştim.O kaynarken (daha şekerini koymamıştım) , benim fikrim geldi "tuz koysam nasıl olur" diye.Bu merak bigün benim sonum olacak ...Azıcık bişi koydum kaseye.Tuzladım , aaaaa çok güzel , bayıldım.Tuz kuru meyvaların tadını daha da ortaya çıkartırken kalan fasulye-nohut vs yi de lezzetlendirmiş.Hemen kendime koca bi tas ayırdım , kalanına azıcık şeker koydum , bitti-gitti aşure işi.
Öğle
* 1 tas tuzlu aşure (tam yemek oldu bana , bol baklagil , bol buğday , bol incir vs...)
* 1 koca kase yoğurt

17.30
* 1 bardak protein tozu
* 5-6 tane fındık

Akşam
* 1 kase tavuk suyuna tarhana çorbası
* 2-3 kaşık z.yağlı brokoli (sarımsaklı-yoğurtlu)
* 2 adet tavuk kalça (ballı-susamlı)
* 1 kaşık mexica fasulyesi
* turşu
* 1 dilim ekmek
bunlar kesmedi , 2 kaşık da yeşil mercimek yemeği yedim.
* Çeyrek armut
* Çeyrek muz

Zpor : Leslie 5 mil , 20 tane şınav
Allah kabul etsin , bugün de böyle geçti...

Canlarım , lafı uzatmıyorum , hemen geçiyorum yeme-içme işlerine :
Sabah
* 1 yumurtadan omlet
* 1 parça peynir
* 5 tane zeytin
* 1 sap çiğ brokoli (resmen canım çekti sabah sabah)

Sonra malumunuz aşure işine giriştim.O kaynarken (daha şekerini koymamıştım) , benim fikrim geldi "tuz koysam nasıl olur" diye.Bu merak bigün benim sonum olacak ...Azıcık bişi koydum kaseye.Tuzladım , aaaaa çok güzel , bayıldım.Tuz kuru meyvaların tadını daha da ortaya çıkartırken kalan fasulye-nohut vs yi de lezzetlendirmiş.Hemen kendime koca bi tas ayırdım , kalanına azıcık şeker koydum , bitti-gitti aşure işi.
Öğle
* 1 tas tuzlu aşure (tam yemek oldu bana , bol baklagil , bol buğday , bol incir vs...)
* 1 koca kase yoğurt

17.30
* 1 bardak protein tozu
* 5-6 tane fındık

Akşam
* 1 kase tavuk suyuna tarhana çorbası
* 2-3 kaşık z.yağlı brokoli (sarımsaklı-yoğurtlu)
* 2 adet tavuk kalça (ballı-susamlı)
* 1 kaşık mexica fasulyesi
* turşu
* 1 dilim ekmek
bunlar kesmedi , 2 kaşık da yeşil mercimek yemeği yedim.
* Çeyrek armut
* Çeyrek muz

Zpor : Leslie 5 mil , 20 tane şınav
Allah kabul etsin , bugün de böyle geçti...

afiyet olsun yine çok az yemişsin:KK20::KK20:

zporun için:KK9::KK9:

:KK60::KK60::KK60:

bugün kızımın okulda yapılan genel deneme sınavından okul 1. si olduğunu öğrendik:KK52::KK52:..çok sevindik tabiisi..pasta aldım ona 1 dilim yedimm:KK53::KK53:

bunun haricinde menülerim
sabah:KK56::KK56:

ceviz 3 günkurusu
:KK56::KK56::KK56:

öğlen
:KK56::KK56:
yoğurt çorbası
3 kaşık bulgur pilavı
tavuk sote

akşam
islim kebabı
3 mercümek köftesi(dünden ayırdıklarım)
yoğurt
bol yeşil salata
çay çay ve 1 dilim yaş pasta:KK24::KK24:

:KK56::KK56::KK56::KK56:

:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK16::KK16::KK16::KK52::KK52:
:KK30::KK30::KK30: bana da mı kıyacaksın şekerli aşure varceksin..aşkolsun zar zor gördüm 78 i zaten :KK5::KK5:

dün biry günüydü öldürdü bizi gülmekten :KK60::KK60::KK60:

canım bence doğrusu neyse o kiloyu yazıp çizelgene haftaya katıl listeye ve buradan da ayrılma..:KK34: utanacak hiçbirşey yok..hepimiz yaptığımız hatalar neticesinde alıyoruz bu kilolarıı..:KK16::KK16:

:KK9::KK9::KK9::nazar:
:KK9::KK9::KK9:

canım bence 85 e gel ve lısteye gırmeye basla:KK34:
sagol canım gecen haftakı kg tıckerında yazandı dımı ona gore hesapladım cunku

canım gecen cumu gunkı kg lazım yanı 16.11.2012 dekı

sağolun canlarım:KK16::KK16:ben çok hızlı kilo alıp veririm,sanırım 85 e gelmem az zaman alacak...4 günde 3.5 kilo verebildiğime göre 3 kiloyu 2 haftaya kalmaz veririm ve vermeliyim...ancak bundan sonra normal seyrine dönecektir,o zaman listeye gireyim ben...

sersum kızına maşallah canım,bırak havalansın,havasını da atsın kariyerini de yapsın:KK34::KK34:

$30952_549443525069614_80629071_n.jpg

benim kızım ve tüm ergenlerin düşüncesi:KK60::KK60::KK60:

Az oldu Sersum'um.Akşam sofraya oturmayı bekleyemedim , ayakta önden atıştırdım ilk önce.Bayılacak gibi oldum yaaa...
:KK60::KK60::KK60:yarasın bebişim:KK16:
sağolun canlarım:KK16::KK16:ben çok hızlı kilo alıp veririm,sanırım 85 e gelmem az zaman alacak...4 günde 3.5 kilo verebildiğime göre 3 kiloyu 2 haftaya kalmaz veririm ve vermeliyim...ancak bundan sonra normal seyrine dönecektir,o zaman listeye gireyim ben...

sersum kızına maşallah canım,bırak havalansın,havasını da atsın kariyerini de yapsın:KK34::KK34:

sen kendini nasıl iyi hissedersen canımm:KK16: maşallah nekaa şanslısın hızlı kilo verebildiğin için:KK52::KK52:

sağol canım..:KK16::KK16: inşallah böyle devam eder..:KK16::KK16:

hepinize iyi geceler kızlar..menümü de yazayım:KK56:
sabah 08.30
1.5 yumurtalı kaşarlı omlet
5 zeytin
5 ceviz
2 yeşil,yarım kırmızı biber
1 kuru kayısı az kaymak,1 kivi

13.00 de 1 ufak kase kt yoğurt ,1 mandalina ve 1 avuç badem
15.00 de 1 bardak süt ve 1 avuç antepfıstığı
18.30 da 1 koca tabak fırında karnabahar(çok nefisti) fındık yidim....

ara öğünlü oldu gene yarın bakıciimm kilo verememişsem değiştiriciimm...
bugün çarşıda 3.5 saat gezdim..
küçük kızıma bilgisayarı bırakmak zorundayım,birazdan gelirim gene belki,şimdilik hoşçakalın :KK54:

:KK60::KK60::KK60:

bugün kızımın okulda yapılan genel deneme sınavından okul 1. si olduğunu öğrendik:KK52::KK52:..çok sevindik tabiisi..pasta aldım ona 1 dilim yedimm:KK53::KK53:

bunun haricinde menülerim
sabah:KK56::KK56:

ceviz 3 günkurusu
:KK56::KK56::KK56:

öğlen
yoğurt çorbası
3 kaşık bulgur pilavı
tavuk sote

akşam
islim kebabı
3 mercümek köftesi(dünden ayırdıklarım)
yoğurt
bol yeşil salata
çay çay ve 1 dilim yaş pasta:KK24::KK24:

:KK56::KK56::KK56::KK56:
afıyet olsun canım kızınıda cok tbrk edıyorum op benım ıcın:KK16::KK16:

Bu gece işler kesat gidiyo kızlar , nerede bu millet ?

müşteri toplamamız lazımm :KK60::KK60:
melexin de yok oyada yok pampiş biara geldi gitti..iyiniyetlim saklandı.filiz,leylakda gitti.ficans uğradı kaçtı.kaneel çok erken uğramış.
ramaska uyuyodur..:KK23::KK23: bittiii:KK53::KK53:

X