Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Selam kızlar.Misafirim vardı yeni gitti. Puffff.Kocam evi tadilata sokuyormuş. Misafirimize söylerken öğrendim:KK47:Ne kadar ilginç bir ilişkimiz var değil mi ? Adam gitmiş dekoratörlerle anlaşıyor benim haberim yok. Lönk oldum. Benim az biraz düşünüp , şoku atlatmam gerek .

Ben geldim. Sersum kızını tebrik ediyorum. Birdy bana aşûre yollamadın diye küsüyorum, iyiniyetlim inanmayacaksın ama benim koca 8 numara diyorum, daha çok şey diyeceğim de aklımdan uçtu.Çoklu mesajda çorbaya dönüyor.

müşteri toplamamız lazımm :KK60::KK60:
melexin de yok oyada yok pampiş biara geldi gitti..iyiniyetlim saklandı.filiz,leylakda gitti.ficans uğradı kaçtı.kaneel çok erken uğramış.
ramaska uyuyodur..:KK23::KK23: bittiii:KK53::KK53:
Heee , demek ki insanların sosyal hayatları var Sersumum.Hadi sen de Hakkari'desin , ortamın yok.Demek ki içinizde en mal benim , öööle bekliyorum burda müşteri gelse de takılsak diye :KK52::KK52::KK52:
Bu arada evdeki koşu bandı bozulmuş (daha yazın almıştık) , yine Melexin'in kulaklarını çınlattım.Laneti bana da geçti sanırsam ki :KK52:

Ben geldim. Sersum kızını tebrik ediyorum. Birdy bana aşûre yollamadın diye küsüyorum, iyiniyetlim inanmayacaksın ama benim koca 8 numara diyorum, daha çok şey diyeceğim de aklımdan uçtu.Çoklu mesajda çorbaya dönüyor.
hoşgeldin canım..sağol..:KK16::KK16:
Selam kızlar.Misafirim vardı yeni gitti. Puffff.Kocam evi tadilata sokuyormuş. Misafirimize söylerken öğrendim:KK47:Ne kadar ilginç bir ilişkimiz var değil mi ? Adam gitmiş dekoratörlerle anlaşıyor benim haberim yok. Lönk oldum. Benim az biraz düşünüp , şoku atlatmam gerek .

:KK60::KK60::KK60: kıss evlilik yıldönümü hediyesidir oo:KK60::KK60::KK60: geçmiş olsun bacımmm:KK60::KK60::KK60:

Hala aynı evde ısrarcı olması daha da ilginç :KK52::KK52::KK52: Abicim paranıza yazık , ölü yatırım :KK52::KK52::KK52:

Heee , demek ki insanların sosyal hayatları var Sersumum.Hadi sen de Hakkari'desin , ortamın yok.Demek ki içinizde en mal benim , öööle bekliyorum burda müşteri gelse de takılsak diye :KK52::KK52::KK52:
Bu arada evdeki koşu bandı bozulmuş (daha yazın almıştık) , yine Melexin'in kulaklarını çınlattım.Laneti bana da geçti sanırsam ki :KK52:

millet dökülmeye başladı geliyorrlar bebişimm:KK52::KK52::KK52:

Eki Görüntüle 559886

benim kızım ve tüm ergenlerin düşüncesi:KK60::KK60::KK60:
Evet , evet , evet :KK60: aynı ben

Kulaklarım cınlamadan kızardı vallah. Kızım bak bu son uyarım beni topikten artırmak için imza toplayın lanetim üzerinizde :KK47:hahaaaahaaaaaa

$575256_534922963204528_112271830_n.jpg

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Ayıpsın cicim , dolap ağzına kadar aşure , ev de tadilata giriyomuş , gel bize taşın.Hem yer hem muhabbet ederiz.:KK52::KK52::KK52:
Hoşgeldin Leylakım , nerdesiniz be yaww:53::KK53::KK53:

iyi akşamlar...
2.öğünüm: bücürlerime pizza ısmarlamıştım 2 dilimde ben yedim.
1 tabak zeytinyaplı taze fasulye
2 kaşık ciğer kavurma

verdiğim 100gr ıda alacağım sanırım.

Evet , evet , evet :KK60: aynı ben

Kulaklarım cınlamadan kızardı vallah. Kızım bak bu son uyarım beni topikten artırmak için imza toplayın lanetim üzerinizde :KK47:hahaaaahaaaaaa
Hakketten de lanetin fukara sümüğü gibi bulaştı bana , ne uğursuz kadınmışsın be yaww , seni hiç de isminle müsemma göremedim yane :KK53::KK53::KK53:

X