Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Ne suçluluk duyuyosun delüüü... Tabii okuyucaz her bişeylerini...Anneyiz biz! Asli vazifemiz bu bizim.

biz bi ara arkadaşımla plan yaptık(oda kız annesi) lisede tebdili kıyafet peruk gözlük falan peşlerine de takılıcaz..öölee ceymis boond ayakları yaniidevir çok kötü naapalımm:26::26:

datlum yazdığın mesajı gönderdikten sonra altta mesaj düzenleme paneli diye bir yazı çıkıyor..ona tıklayıp yazıyı düzeltebilirsin

Niye boşveriim ya , ben sevmem kırgınlığı.Sadece neye kızdın onu anlamadım , söylesen keşke...

Yakup dedin de çöpü veremedim bugün, yarın kendim atmalıyım .yakupla saklambaç oynayacağız bir müddet

nerene sürersen sür gel yine gelll

kısslar ben kaçarr..yarın sabah 9.30 a kadar buradayım beklerim efenimm..öpüldünüss..

valla iyi idare etmişsin telefon konusunu,benimkinin elinde son model bitane var,,babası elektronik meraklısı..5 e giderken ilk almıştı bozulunca bunu aldı,elinden düşürmüyo..benim kızım da twitter mıdır nedir ona takılır,yabancı müzik şarkıcılarını takip eder,arada şüpheleniyorum ama daha tahkik etmedim

datlum yazdığın mesajı gönderdikten sonra altta mesaj düzenleme paneli diye bir yazı çıkıyor..ona tıklayıp yazıyı düzeltebilirsin

Filizciğim sana kim çok zayıfladın , yüzün çöktü dedi. Sen bana yolla arkadaşHem sen neden netten araştırmaya girdin.Hangi sayfaydı bu Bu Engin bilgiyi benim beyin yanlış telaffuz ettiişi yazıya dönünce sapıttı
Not: yanlışım varsa düzeltin

Son düzenleme:
Bu arada bugün benim evlilik yıldönümümdü. Kocam hala eve gelmedi. Hem beni ne etsin ki .

biz bi ara arkadaşımla plan yaptık(oda kız annesi) lisede tebdili kıyafet peruk gözlük falan peşlerine de takılıcaz..öölee ceymis boond ayakları yaniidevir çok kötü naapalımm:26::26:

İyi düşünmüşsünüz. Kesinlikle katılıyorum. Kızlarımıza güveniyoruz... Ama çevreye güvenmiyoruz:)))

nerene sürersen sür gel yine gelll

Bir yere gitmiyorum ki geleyim

kısslar ben kaçarr..yarın sabah 9.30 a kadar buradayım beklerim efenimm..öpüldünüss..

İyi geceler canım.

valla sersum hislerime tercüman olmuşsun..yalan,kıvırma çevirme bu ergenlerde..sanki biz salağız..arkadaş yüzünden 2 yıl neler çekmiştik..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…