Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Ayna önünden ayrılmaması ergenlikten kıss hepsi ööle

Ben telefon almadım çok istiyor ama havuç gibi iyi bir liseyi kazanırsa alıciimm..
Facebooku var ama bana yazışmalarını göstermiyordu.. Ben de arkadaşlarının hesaplarına baktım çocuğun biri kızımla ilişkisi olduğunu yazmış bababababa yakalandılar
kıss çaktırmadan takip et bak mesajlarına tabiisi

çok büyüttün olayı beyaa..valla alınmadım ben.. espirü algıladım..üzme kendini boşyere..

melexin üzülmene gerek yok bence

yine bir yanlış anlama oldu topikte ama ben anlamadım..:44::44: ben şahsım adına söylüyorum alınmadım canım üzülme

sersum ben de alınmadım demek istiyom ama demeğe korkuyom

Canım çok yaşa sen accayip komiksin yaw senin yanında yaşlanmaz insan

Sen bir de kocamı gör kızzz... Adamın saçları ağardı da cila yapıyoz her hafta

Eşinin ince düşüncesine hayran kaldım. Babalar kızlarına hiç kıyamıyor zaten...

Sen zaten çıtırsın Asyam. Bize ihtiyacın yok da sohbetini özledik. Hem yarışmada hem derslerde başarılar dilerim.

Bu arada beni de unutma!!!!!kurtar beni bu hayattan Sersum kurtarrrrrr

Bi dur beeee... Senden önce ben vardım. Asıl beni unutma sen sersumcuğum. Bu ara ne kadar güzel kilo verdiğini söylemiş miydim???

Eki Görüntüle 558422 ilkkez birşey yüklüyorum oldu mu Acep. Olduysa yandınız kızlar. çenemden kurtulursunuz ama paylaşımlarından aslaaaaaa

kıss e vitaminini ben kafama sürdüm(saçları besliyor) gözüne niye sürdün

Üniversiteye giderken saçıma kına yakmıştım. Babam akşam gelince ne diyecek diye de kalbim çarpiyor... Geldi, kapıda karşıladım, Şöyle bir baktı: Kına ne zaman başa çıktı dedi:))))

Benim evde de e vitamini var. İyiniyetlim başına sürmüş... Birdy gözüne sürmüş... Ben nereme sürsem ki???

bana bayramdan sonrası hızlı gibi gelmişti kız ..hızlı değilmiydim:44:ne biliim önceden ayda 1.5 veriyodum şimdi haftada verdim ya hızlandım sandım dı

Güzel kilo veriyorsun. Kaç hafta üst üste 1 kilonun üstünde verdin

Anaaaam... Sen sakın panikleme ha! Ben sana güveniyorum bu konularda...Bak hoca böle yaparsa, biz cemaat olarak neler yaparız sonra...(Allah korusun diye kulağını çekip tahtaya vuran bir sarı kafa yapsalar ya...)

canım biz evde yalnız kaldığı için aldık telefonu..mecburen yanii..biz de geçenyıl face i yasakladık..olmadık tiplerle arkadaş olmaya başladı..geçen yıl da bi aşk meşk işleri olmuştu..bir çocuk habire buna arkadaşlık teklif edip duruyo..notlar da iyice düşmeye başlayınca eski sınıf öğretmeni de biz de konuştuk..tabii olacak erkek arkadaşın ama daha erken dedik geçen yıl..birsürü de yalanını yakaladık..arkadaş çok önemlii..burada kendisi gibi çalışkan bir arkadaş buldu çok şükür..aklı süste püste de olsa derslerde de yarışıyorlar..iyi oluyor yanii.

içim rahatladı sen öyle deyince...okuyup suçluluk duymak kötü..ama onun iyiliği için..

çok saf oluyorlar değil mi..senin ki de anlamıyacağını sanmıştır..bilmiyorlar ki onlar giderken biz o yollardan dönüyorduk..

Korkmayın yahu. Topik çökmesin diye bir süre yazılarıma ara vereceğim. Kötü kaderim burda da peşimi bırakmadı. Sadece menü ve kilo bildirimi yapayım, sizi okuyup, gülüp , gülüp kaçayım.

Yine aklıma gelen başıma geldi. Ben topiği çökerteceğim sonunda galiba.

35 yaş üstüne beni örnek vermediğine göre oradan genç gösteriyorum zaar... Yaşasın

(P.S: Yaş 38) Biraz sonra editleyip bunu silicem.

Oyam senin espri yeteneğin babandan gelmiş en çok sana gülüyorum bidenem
Benim eşimin de saçları bayağı beyazladı ama o böyle güzel diyor da cilayı kabul etmiyor
Oyam topiği kapattırtıcan kıss istediğin yerine sür
Paniklemyiyorum Oyam hocamı tanıyorum içeriye izlemek istediğimi söyledim izin alarak daldım yani

kızlar ben çay sigara molasına gidiyom alındı da kaçtı demeyin arkamdan... bi iki oynayım hem ,çok oturdum sporla zayıflayım çökmeyim

Ne suçluluk duyuyosun delüüü... Tabii okuyucaz her bişeylerini...Anneyiz biz! Asli vazifemiz bu bizim.

Korkmayın yahu. Topik çökmesin diye bir süre yazılarıma ara vereceğim. Kötü kaderim burda da peşimi bırakmadı. Sadece menü ve kilo bildirimi yapayım, sizi okuyup, gülüp , gülüp kaçayım.

Yahu sölesene n'oldu?Niye yazmıcaksın , n'aptın , ben n'aptım , hiçbişi anlamadım ki ben.

35 yaş üstüne beni örnek vermediğine göre oradan genç gösteriyorum zaar... Yaşasın

Offff ya valla o sıra aklıma Sersumla, Papadia geldi ne işse, bir de kendimi örnek veriyordum ay yine saçma oldu. Neyse sen ucuz yırttın

melexin üzülmene gerek yok bence

sersum ben de alınmadım demek istiyom ama demeğe korkuyom

Yine aklıma gelen başıma geldi. Ben topiği çökerteceğim sonunda galiba.

evet canım sağolsun..babalar ve kızlarıı..Allah ayırmasın
ben hepinize yeterim beyaaa
iyiniyetlim paniklemez kıss..korkmaa

saçmalama kıss.. kızıyorum amaaa...bak yakupu yollarım oraya..

ben biliyorum ki yaşını lay lay lommm

Sağol iyiniyetlim... Canımsın.

Bazen çok tuhaf oluyorum kızıma bakınca... Bayağı genç kız görüntüsüne bürünmeye başladı. Bazen arkadaşça konuşuyorum ama bu arkadaşlık işini de abartmamak gerek bence... Arkadaşları çok olur ama anneleri 1 tane. Daha farkında olmasalar da:)

Nasıl ediplerin siliyorsun ? Ayrıca bu şimdi mi söylenir Bir el atta beni de şu hayattan ediple
Yahu sölesene n'oldu?Niye yazmıcaksın , n'aptın , ben n'aptım , hiçbişi anlamadım ki ben.

Bosver. Zaten yazmayacağım deyip hala yazıyorum.cazibesine dayanamıyorum bu topiğin desem mi diyeyim Di mi ? Yazacağım uleynnn. Yazacağım ama yollamadan en az 3 kere okuyup , 5 kere düşünüp, 8 kere ( öğrenirsem ) edipleyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…