Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar bu akşam gelen misafirler çok kilo verdiğimi artık durmam gerektiğini söylediler gerekçe de yüzüm çok zayıflamış kötü görünürmüş ...bugün sabah 70.8 dim ...popom hala kocaman ben 60 olmak istiyorum ..yaş gereği kilo olurmuş ..ben eskiden 60 tım diyorum ...o eskidendi daha verme dediler..of yaaa moralim bozuldu zayıflayım derken çirkin olmuşum

Sen kimseyi takma canım.Kendini nasıl iyi hissediyorsan oyle ol.

saol canım 60 kiloydum eskiden hemde yıllarca o zaman seviyodum kendimi ..38 yaşındayım 5 senedir kilo derdiyle uğraşıyorum..benim şu an üst tarafım çok inceldi ama bacaklar popo malesef ...orantısız vucut ..spor gerekli biliyorum

Bu arada kızlar sise degil ama bardak kırıldı.Ben degil ama kocam kırdı.Ayrica parmağını da kesmiş.2 dk arabaya eşya almaya indim bir geldim etraf kan gölü.
Olayı baştan alayım : Sizle yazisirken camdan bakıyordum.Bir baktım benim adamın arabası geldi.Ben hemen kostum ortalık düzelteyim dedim.Bekle Babam bekle ne gelen var ne giden.Dedim Sersumun dediği gibi oldu galiba.Yakup bizim adamı durdurdu.Neyse uzun bir bekleyişden sonra geldi bizim ki.Meger otoparkta yer bulamamış.Baktim sinirli.Arabada unuttuklarını ben almaya gittim.Bir geldim ki 2 dk da olan olmuş. Sonunda ilkel yasama geçecem.Modern yasam bize uymuyor kardes.

Son düzenleme:

geçmiş olsun canım ..gülüyosunuz ama hakikaten sen şöle güzel bi oku üfle canım ..sadaka falan ver ..bu kadar üst üste Allah korusun

[UOTE=nazfiliz;27381579]kızlar bu akşam gelen misafirler çok kilo verdiğimi artık durmam gerektiğini söylediler gerekçe de yüzüm çok zayıflamış kötü görünürmüş ...bugün sabah 70.8 dim ...popom hala kocaman ben 60 olmak istiyorum ..yaş gereği kilo olurmuş ..ben eskiden 60 tım diyorum ...o eskidendi daha verme dediler..of yaaa moralim bozuldu zayıflayım derken çirkin olmuşum[/QUOTE] gunaydin kzlar bol leptinler bosver tatlim ayni insanlar 80 kende aynilari soyluyorlardir bosver

iyi geceler canım
ben de çıkıyorum kıslar,herkese tatlı rüyalar,bol leptinler

Yıktın da geçtin
Ben de kaçıyorum , Melexin Allah da seni güldürsün.
İyi geceler herkese...

Verecegim tabiki canım ..
inancim tam .. Ama metabolizmam yavaş o nedenle yavaş yavaş veriyorum fakat olsun ole veya bole gidiyor ya kilocuklar mutluyum yanee canım Ben Ocak ayına 65 olcam insallah
aynı durumdayız canım..ben de çok yavaş veriyorum biliyorsun ama haticeye diiil neticeye bakıcaksın değil mii

yaa kızım saçmalama yaa..milletin lafıyla öölee üzülür mü insan..onlar seni kıskanmıştır ondan öölee diyolardır..eski halinde olsan da oooo çok kilolusun derler..bırak onu bunu..sen kendini nasıl mutlu hissediyorsan öylesindir..

geçmiş olsun canımm

boşver sen kocayı kaçırmadın yaa mühim olan buu..

15-20 dk da olsa geldim..bugün acildeyim 4 e kadar..iyi geçer umarımm

sabah menüm

1 ısırık börek
4 günkurusu
ceviz
omega3

canım bizde böyle şeyler üstüste gelince başımızın üstünden ekmek tuz çevirip verilir birilerine sadaka niyetine..

günaydın ramaska gerçi sana tünaydın demeliyim sanırsam..

canim tesekkurler evet saat 2 oldu.sizi okuyordum cay iciyorum.
bu aksam muhabbetiniz beni gulmekten olduruyor.saat farkindan dolayi aksam muhabbetine katilamiyorum en cok ona uzuluyorum...
canim ins.bugun mesain cok rahat gecer....
canim afiyet olsun....
herkese gunaydin.ins.gununuz guzel gecer.bu arada disarida lapa lapa kar yagiyor....

ha bu arada kanel daha gelmedi galiba...
artik fotograf eklermi bilmiyorum...dunku samatadan sonra.....
kanel nerdesin...canim gunaydin.....
biraz once melexin mi geldi sanki emin olamadim....melexin gunaydinnnnnnnnnnnnn

Canlarım günaydın.Herkese çok güzel bi gün diliyorum.Bugün erken uyandım çok mutluyum.Kahvaltı yapıcam şimdi.Öpüyorum herkesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…