Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kocan çok şanslı adam melexin. Altına ettiğin için değil tabii... Neşeli olduğun için.

Hepinizi öpüyor ve iyi geceler diliyorum. Aklım sizde kalsa da gözlerim kapanıyor.

Secret yapa yapa yatmaya gideyim ben: Cuma hepimiz 1 kilo vermiş olacağız... Cuma hepimiz 1 kilo vermiş olacağız... Nasıl sersum? Becerebiliyor muyum?

:)

iyi geceler canım...secretın süper gerçekten:KK1::KK1::KK1:

Kocan çok şanslı adam melexin. Altına ettiğin için değil tabii... Neşeli olduğun için.

Hepinizi öpüyor ve iyi geceler diliyorum. Aklım sizde kalsa da gözlerim kapanıyor.

Secret yapa yapa yatmaya gideyim ben: Cuma hepimiz 1 kilo vermiş olacağız... Cuma hepimiz 1 kilo vermiş olacağız... Nasıl sersum? Becerebiliyor muyum?

Gözü kor olmayasica kıymetimi bilemedi.Ben ona simdi gelince basımdan geçenleri anlatsam aynen Yakup gibi mölüm mölüm bakar öküz ( kutup ayusu)

oldu bebişim olmamıı kıss:KK16::KK16:.öpüyorum tatlım senii:KK19::KK19:..secretin tutsun inşallah bacııımmm..:KK16::KK16::KK16:

İyi geceler hayatım , tatlı rüyalar :KK16:

Aboooo ben bu talihsiz basımı nerelere vuram.Abooooo
kovayı geçir başına bence :KK60: :KK60::KK60:
Yettim abla, ahan da prima... Yardım lazım mı, kendin halleder misin?
:KK60: :KK60::KK60:
yoldayım stop , 10 dakkaya kapıdayım stop...
:KK52::KK52::KK52::KK60: :KK60::KK60:
Belki kapıda durdurup şöle demiş olabilir " Abi bu gece büyük hissediyorum , kutunu açma " :KK52::KK52::KK52:
:KK60: :KK60::KK60: her an bana da prima gerekebilir stopp...:KK60: :KK60::KK60:

sersum da kaçar kısslarr..sabah gitmeden uğrayabilirim umarımm..:KK34:

tatlı rüyalar bol leptinler olsun...:KK16::KK16::KK16:
:KK55::KK55::KK55:

Bugün bir komiklik daha yasadım.Evde pek resim yapmam aslında ama baktım bugün lokumlara sarmaya başladım ,hadi kızım senin oyalanman gerek dedim başladım resme ( karakalem ) 1-2 saat sonra görevli çöp almaya geldi.Gorevlimiz kendi halinde bir adamacağız.Soru sorsan utancından kafa onde konuşur.Neyse asansör bakımına para toplanıyordu akılma geldi " 1 Dk bekle parayı getireyim "dedim.Parayi getirdim bizimki mölüm mölüm bakıyor.Bende anlamadı diye açıklama yapıyorum " asansör icin ,yönetici istedi ya iste o". "??????" " 100 - 100 toplanmayacak miydi? " Böyle karşılıklı bir 5 dk o baktı ben anlattım.Bir tuhaflık var ama ne ki diye düşündüm.Neyse baya bir sonra banyoya kovamı kontrole gitmiştim.Aynaya bakmamla Once bir çığlık, ardından kahkahayı basmam bir oldu.Tum sürat simsiyah.Madenciler gibi bir hal.Ay halen gülüyorum.Gormeniz gerekirdi.Gorevlimizin haline de üzüldüm şahsen.Adam ne gulebildi, ne sorabildi garibim.Sadece mölüm mölüm baktı :KK60:
ALemsin mari:KK1::KK1:

Oooww cok iyi vermis esin tebrikler vallahi...
Verirsin canim sikma canini,sen bu kadar iradeli gittikten sonra sana kilo mu dayanir bebisim....

Verecegim tabiki canım ..
inancim tam .. Ama metabolizmam yavaş o nedenle yavaş yavaş veriyorum fakat olsun ole veya bole gidiyor ya kilocuklar mutluyum yanee canım :nazar: Ben Ocak ayına 65 olcam insallah
:KK53:

X