Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Canlarım selam ,
Temizlik yapıyosunuz di mi? Kolay gelsin ve ohhh ne güzel temiz temiz oturacaksınız.Bizim ev de yine kirlendi maalesef.Yarın da ben yapıcam ama şimdiden tasası aldı beni.Yemek yaptım ben de.Karnabahar pişti.Z.yağlı yerelması yaptım , pişiyo , z.yağlı pazı sarması yapıcam bi de brokoli çorbası.Ama akşama ana yemek napıcam bilemedim.Belki çıkıp tavuk alırım.
Herkese kolay gelsin ve çok güzel bi Cumartesi olsun.Çalışırken ne kadar severdim Cuma akşamlarıyla Cumartesi günlerini.Cuma işten gelince hemen banyo yapıp "haftasonu tatilime başladım" derdim :)

bende temizlik yapmaya gidiyorum.bilgisayar acik ara ara bakicam.
bu gulumsemeleride kizim yapmak istiyor onu kirmiyim bari.......

:123::98::94::119::131:
kolay gelsin benim ki bitti çok şükür
öpüyorum kızını

Kıss yazdım ya kaç kere benim kilo fazlalğım yok , acık yağ yakmak istiyorum diye , onu da yakamadan vücut iflas etti zaten
hatırladım şimdi kıss..ama ozamanlar bukaa samimi değildik şekerim..ondan unuttum..
turşu tarifimi de sen aldıydın di mi benimkiler harika oldu seninkiler nasıl

Heee bendim mıhtar dün.Gelene ikametgah senedi , gidene nüfus cüzdanı örneği verdim
bedavamı kıss
Yaaa ben de bu hafta hastaneye gitmekten zpor-mpor yapamadım hiç.Haftaya Allah'tan mani çıkmazsa , ki umarım çıkmaz , başlıcam faaliyetlere...
ben de bu hafta hiç yapmadım:26::26:..akşama başlıycam

sen de benim gibi tam haftasonu kahvaltı keyfi yapmışsın canım
kolay gelsin ben bitirdim lanet olası temizliği.temizlik yapmaktan nefret ediyorum
günaydın
ben de nefret ediyorum temizlikten..:84::84::84:
ama güvenipte kadın da alamıyorum

sabah yumurta yemeye çalıştım
bu arada arkadaşımın 5 yaşındaki oğlu
yumurtayı sadece nutellaya batırılırsa yiyormuş
yiyebildin mi bari
nutella ve yımırta mıı:120::120: Allahım bu çocukların ne garip zevkleri var..

Son düzenleme:
temizlik çok şükür bitti..leslie de yapıcaktım ama çok yoruldum akşama yapıcam artık..
alkali suyum ve ben buradayızzz

mrb kızlar bende karatay diyeti yapmak istiyorum 5 kilo fazlam var aranıza benide alın :) çizelge mi ne onu nasıl yapıyorsunuz bana yadım edin:)

hatırladım şimdi kıss..ama ozamanlar bukaa samimi değildik şekerim..ondan unuttum..
turşu tarifimi de sen aldıydın di mi benimkiler harikaoldu seninkiler nasıl

bedavamı kıss

ben de bu hafta hiç yapmadım:26::26:..akşama başlıycam

Hee bendim ben cicim.Turşu çok güzel oldu.Özellikle acur,domates kısmı.Salatalıklar iyi diilmiş galiba , hafif içleri boşalmış ama lezzetleri ve kütürlükleri yerinde.Tarif çok güzelmiş gerçekten.
Seneti-sepeti bedava verdim ki ayakları alışsın , alan bi daha alsın
Ben bu hafta dinlendiriyorum kendimi , yapmıcam spor.Resmen travma geçirdim valla.

Merhaba Sersum dün ki ilgin icin tekrar Tesekkur ederim.Esin astsubay mı?( karacı - havacı ? )

sen de az şey yapmamışsın tatlım..birsürü faydalı şey pişirmişsin..
bizim evde bunları sadece ben yiyiyorum maalesef..
komşuların ben de tabakları var 4 tabak
tabaklar boş verilmez malum kısır yapıcam hem ben yiycem hem onlara vericem

ilahi ayakları alışsın tabii kıss iyi yapmışsın
sen hakettin dinlenmeyi canım..kendine gel bu hafta benden de izinlisin

Merhaba Sersum dün ki ilgin icin tekrar Tesekkur ederim.Esin astsubay mı?( karacı - havacı ? )

rica ederim tatlım..iyiniyetlim de üzüldü gözünden kaçmış diye..çok yoğunmuş okulda
evet canım karacı biyokimya teknikeri astsubay.
kızını göndermişsin Allah kavuştursun.. okula mı yolladın canım

Sağol canım.Ankaraya Atasını ziyarete gönderdim kızımı.Simdi oradalar

ne güzel..kısmetse dönüşte biz de ankaraya tayin olursak ben de götürücem kızımı
..çanakkaleye götürdük ama anıtkabir kısmet olmadı...çok istiyor..biz gördük o görmedii

Ayyyy kısırı ben de çok severim ama çoktandır da yemedim.Ben de yapiim önümüzdeki günlerde.Canım çekti.
Sebze konusunda ben çok şanslıyım , kocam bütün sebzeleri çok sever , bi patlıcanla çok yoktur arası.O yüzden bizim evde abuk-sabuk ne kadar sebze varsa pişer

mrb kızlar bende karatay diyeti yapmak istiyorum 5 kilo fazlam var aranıza benide alın :) çizelge mi ne onu nasıl yapıyorsunuz bana yadım edin:)

canım hoşgeldin aramıza.. çizelge yapman için geçmişte tarif vardı ben yardımcı olurum sana bakiimm bi

ne güzel..kısmetse dönüşte biz de ankaraya tayin olursak ben de götürücem kızımı
..çanakkaleye götürdük ama anıtkabir kısmet olmadı...çok istiyor..biz gördük o görmedii

Evet okulla ve anneannesiyle gitti.Benim babam havacı. 8 sene Ankara ' da yapmıştı gorev.

Gece uyumadiimdan sabaha karsı uyudum.Oglen 13:00 da kahvaltı yaptım : 2 k.k. ( özgür ) yumurta, beyaz peynir, 1 siyah -4 yeşil zeytin, yeşil çay,ceviz, badem, kırmızı kozlenmis biber,1 siyah erik56:

Evet okulla ve anneannesiyle gitti.Benim babam havacı. 8 sene Ankara ' da yapmıştı gorev.

havacı ve denizciler bizim kadar gezmiyorlar..ama benim eşimin de sağlıkçı olması avantaj tabii branşı gereği merkezi yerlere gidiyoruz çok şükür..artık burdan sonraki tayinimiz de son olacak inşallah ..orada emekli olup istediğimiz yere yerleşiriz artık hayırlısıyla

göndereyim şekerim 1 tabak sana da..
nekaa şanslısın kıss..benim kocişim çok yemek ayırır

İnşallah çok güzel bir yere çıkar tayininiz ve orada huzurlu bi şekilde çalışıp emekli olursunuz.Bizimkiler de memurdu.Biz de çok gezdik.Hem güzel-hem diiil...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…