Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Cicim , istediğin kadar anlat.Ben sıkılmam kendi adıma.Ben çok iyi anlıyorum seni.Küçük yer , gidilecek bir yer yok , olsa zaten can korkusundan insan evinden çıkamaz.Tek deşarj yolu , Tv ve internet.Allahtan burası gerçekten çok şenlikli , insanın içi ferahlıyor valla .Gerçi ; biz İstanbul'dayız da ne yapıyoruz?Biz de evdeyiz hemen hemen hergün.
Neyse işte , anladın sen , atma içine velhasıl...

sağol canımm..:KK16::KK16::KK16::KK19::KK19:

Kocam yürüyüşe başladı. İşten yeni geldi, yürüyüşe gitti. Ben de tüm kalbimle destekledim onu. Saat 10 a kadar rahat rahat sizinleyim. He he heee...

Sersum'a

Kızkardeşim icine atma , yaz rahatla .. İyi ki burası var ..
Ben Hollandadayim guvenebildigim bir arkadasım var ve onunlada cok sık gorusemiyiruz hemen hemen her gun buraya girip bişeyler paylaşmak icin icim icime sığmıyor ..

Seni cok iyi anlıyorum.
Teyzemin eşi polis olduğu icin orada durmuştu yanlış hatırlamıyorsam 4 yıl falan senin anlattiklarini birebir dinledim. Cok zor biliyorum. Teyzem diyorduki sen mı başka bir ulkedesin yoksa ben mı yüzüme kötü konuşsalar anlamiyorum dedi.. Neyse .. Anliyorum seni kızkardeş yaz rahatla .. Biraz sabır gelir geçer ..

Cok optum seniiiiii

Hehe iğne oyasına yazayım derken oldu :KK66: telden yaziyorum sekli semalı değişmiş kadınlar klübünün beğen butonum bile gitmiş iPhone icin farklı galiba anlamadım
Neyse kızkardeş ikiz doğrurum Allah kismet ederse bitanecigi igneoyasinin oglusuna bitanecigini senin melegine veririm :)
oldu oğlunu da bizim kıza alırız tatlım:KK16::KK16::KK1:
bence de...papiş bizi 80 lere tercih etti galiba...ama biz hem izleyip hem yazıyoruz:KK9::KK9::KK9:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
yarın ufff kaçmış muhabbet desin boşverr:KK60:
amin inşallah canım:KK16::KK16::KK16:

80lerdeki Alamancı çocuk var ya... Uzun saçlı... Geçen hafta onunla pastanecinin sarışın kızını elele Bağdat Caddesinde dolaşırken gördüm. Flaş! Flaş! Flaş!
wwaaaawwww papparazzi oyaaa:KK53:..demek gerçekten aşıklar..yakışır ama:KK16:
Ohhh... İçime su serpildi...

:KK1::KK1: al kıss gözümüz yok valla:KK9::KK9:

Benimki zaten İstanbul'da . Yatılı gelme muhabbetimiz olmuyor.

Bu arada "İstanbul'da" yazarken kullandığım üstten virgüle dikkatinizi çekerim. Topikteki örtmen çokluğundan yazım kurallarına dikkat ediyorum. Saygılar.:21:
:KK60::KK60: sahi bi sürü örtmen var:KK60::KK60:
bence fazla gülme ying yang yaniii :KK60::KK60::KK60:

[SIZE=3[B]]:KK60::KK60::KK60:aynı şeyi düşünmüşüz leylakım:KK60:
bitek benim kaynanam yok ona göre..bizim kaynata da hakkariden korkuyo yırttım ben yanii..bitek ben gülebilirim halinize yaniii:KK60::KK60::KK60:
[/B]
[/SIZE]
Sersum çok güldün kıss gül bakalım :KK19::KK19:

şanslısın o zaman...biz aynı şehirde olduğumuzda nerdeyse hergün sabahın 8 inde geliyodu:KK53::KK53:o yüzden uzakta olalım daha iyi,birkaç yılda bir gelip 1 hafta kalsın razıyım yani
:KK1::KK1:

kendi adıma teşekkür ediyorum:KK1::KK1:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
gülme kıs gülme...bizimkinin de hiç yoktu gelme ihtimali,iyiniyetlimin kaynanasına güldükten sonra oldu:KK9::KK9:allah al sana da vereyim de gör dedi galiba,sen de gülme de gelmesin kıs:KK60::KK60::KK60:
Aman uzak olsunlar leylakım:KK52::KK52::KK52::KK52: yaw ev ev üstüne zor oluyo istediğini yapamıyosun:26::26:
Leylakımm sana çok güldüm az da senle uğraşırız:KK19::KK19::KK19:
pampişle filiz kaçırıyor yine muhabbetii:KK1::KK1:

Filizimi kaçırttın mı kıss yine::KK60:60:

Benimki de bozuk atıyor bazen... Onun için dedim, yürüyüşe gitti, rahatım diye... Bazen de merak ediyor, ne yazmışlar diye soruyor:)

benimkinin de işi var allahtan da kıskanmıyo bugün:KK1::KK1:
yarın ufff kaçmış muhabbet desin boşverr:KK60:

kıskanıcak valla:KK1::KK1:
Aman uzak olsunlar leylakım:KK52::KK52::KK52::KK52: yaw ev ev üstüne zor oluyo istediğini yapamıyosun:26::26:

evet canım uzak olmaları en iyisi:KK34::KK34::KK34:
ben de anlatırım maceralarımı beraber güleriz:KK9::KK9::KK9:
benim ki de kıskanıyo valla..dur şuna bi çerez falan getireyim de oyalansın bana sarmasın :KK60::KK60:
:KK9::KK9::KK9::KK9:

wwaaaawwww papparazzi oyaaa:KK53:..demek gerçekten aşıklar..yakışır ama:KK16:

Ayağınızı denk alın. Gözüm herkesin üstünde ona göre...
:))

Aman o konuyu açma İyiniyetlim! Zar zor kapandı zaten. Bundan sonra sersum filize söylemek istediklerini bana söyleyecek, ben de usulünce filize söyleyeceğim...:KK60::KK60::KK60:

Son düzenleme:
:KK60::KK60: sahi bi sürü örtmen var:KK60::KK60:

Sersum çok güldün kıss gül bakalım :KK19::KK19:

tutamıyom kendimi kıss:KK19::KK19::KK16:
valla ben bişey yapmadım :18:

Aman o konuyu açma İyiniyetlim! Zar zor kapandı zaten. Bundan sonra sersum filize söylemek istediklerini bana söyleyecek, ben de usulünce filize söyleyeceğim...:KK60::KK60::KK60:

korkulur senden :KK53::KK53:

:KK60::KK60::KK60:

Son düzenleme:
Sersum'a

Kızkardeşim icine atma , yaz rahatla .. İyi ki burası var ..
Ben Hollandadayim guvenebildigim bir arkadasım var ve onunlada cok sık gorusemiyiruz hemen hemen her gun buraya girip bişeyler paylaşmak icin icim icime sığmıyor ..

Seni cok iyi anlıyorum.
Teyzemin eşi polis olduğu icin orada durmuştu yanlış hatırlamıyorsam 4 yıl falan senin anlattiklarini birebir dinledim. Cok zor biliyorum. Teyzem diyorduki sen mı başka bir ulkedesin yoksa ben mı yüzüme kötü konuşsalar anlamiyorum dedi.. Neyse .. Anliyorum seni kızkardeş yaz rahatla .. Biraz sabır gelir geçer ..

Cok optum seniiiiii

sağol canım :KK16::KK16: gurbet çok zor gerçekten..bir de olaylar :KK5::KK5:
hepiniz çok düşüncelisiniz iyi ki varsınız..:KK16::KK16::KK16::KK19::KK19:

:KK20::KK20::KK20: uğraşmayın kıss:KK52::KK20::KK20: Filiz sen alındıkça muzurluğumuz artıyo bak:KK16::KK16::KK16:

X