Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

I am going to çufçuff okula.akşam pestilim çıkmış bir şekilde gelirim.çok açılmayın sakın:KK20:okumak zor oluyor:KK55::KK55::KK55:

Oğlum ateşliydi dün gece.Bütün gece ayaktaydım.Daha şimdi kalktık kızımda .Oğlum daha uyuyor.Gidip karatay kahvaltımı yapıp bugün başlayayım kilo vermeye.Rica etsem şu kilo cetvelinden yaparmısınız bana da.kilom 83 boyum 167cm.SEVGiLER:119::119:

Oğlum ateşliydi dün gece.Bütün gece ayaktaydım.Daha şimdi kalktık kızımda .Oğlum daha uyuyor.Gidip karatay kahvaltımı yapıp bugün başlayayım kilo vermeye.Rica etsem şu kilo cetvelinden yaparmısınız bana da.kilom 83 boyum 167cm.SEVGiLER:119::119:

gecmıs olsun canım dılerım bır an once ıyılesır.kararlıgına hayran kaldım tam yol ılerı canımEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

kızlarr naptınız yaaa... iyice gitmiş sayfa. anca bitirdim..

papadi artık sende karatayın bir idolüsün.. gül 1 sen 2..

darısı isteynlere...

oğlumu okula gönderdim.. ama hava soğuk bişey yapasım gelmiyor... pilates yapanlara bakıp yoruluyorum anca :))

ama bende yapcam inşaallah spor 15 dak başladım 20 dak çıktım.2-3 günde bir 5 dak. arttrcam.. hedef 45 dak şimdilik..

Tunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün (aksam)kabak yemegı yemegı,bulgur pılavı,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 2 saat ev ısı yaptım ,40 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum. Ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Bana kimse yardım etmeyecek mi?Bende listeye girmek istiyorum.2 haftadır bende menü bildirdim.Ama listeye girersem ve de liste hazırlamam gerekirse (inşallah ) listeyi nasıl yapacağımı bilemediğimden yardımınıza ihtiyacim var.Bana anlatan çıkarsa Allah en kısa zamanda ideal kilosuna kavuştursun diye dua edeceğim. )))))):nazar:

herkese merhaba :KK3:

bugün sabah test yaptım ve de çift çizgi pozitif çıktı ama
ben sevinemiyorum korkuyorum kızlar ilk bebeğim karnımda
öldü kürtajla aldılar ya yine aynı şeyi yaşarsam korkusu çok
kötü sevinmeye bile korkuyorum. Şimdi oturdum netten doktor
araştırıyorum daha önceki doktorlarımdan memnun değildim
dua edin benim için olur mu ben kendim ve bütün benim durumumda
olan arkadaşlarım için ediyorum :KK16:

hayırlısı olsun canım çok sevindim. Allah kucağına almayı nasip etsin

Sporumu da yapıp günümü tamamladım.HEPİNİZE İYİ GECELER :KK16:

:KK8:SPORUM:KK8:
JİLLİAN MİCHAELSTWESTERYAN BEL HAREKETİSOPALI HAREKETBACAK HAREKETLERİGÖĞÜS HAREKETİ
30 dk100100100100100
:KK76::KK76::KK76:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlar çok fenayım gecen hafta yediğim tatlı,seker,baklavalar yüzünden insülün direncim bozulmus,sabah sıkı bir kahvaltı yapmama rağmen birşeyler yemek istiyorum kendimi zor tutuyorum.:KK50:

aynen ben de canım,eve döndüğümden beri sürekli ağzıma bişeyler atasım vardı.bugün alıştım şükür.sen de biraz sabret 1-2 güne geçer:KK34::KK34:

geçmiş olsun oğluşuna canım:KK16::KK16:

kızlarr naptınız yaaa... iyice gitmiş sayfa. anca bitirdim..

papadi artık sende karatayın bir idolüsün.. gül 1 sen 2..

darısı isteynlere...

oğlumu okula gönderdim.. ama hava soğuk bişey yapasım gelmiyor... pilates yapanlara bakıp yoruluyorum anca :))

ama bende yapcam inşaallah spor 15 dak başladım 20 dak çıktım.2-3 günde bir 5 dak. arttrcam.. hedef 45 dak şimdilik..

en iyisini yapıyosun canım.ben de ilk yürüyüşe başladığımda 20 dakikayla başlamıştım.daha sonra alışıp dk yı arttırıyo insan zaten:KK34::KK34:

ayyy canım çok sevindim,allah kucağına almayı nasip etsin:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:
ama aklına kötü şeyler getirme lütfen,bir kere oldu diye bundan sonra da olacak diye bişey yok.iyi düşün iyi olsun canım benim.tekrar hayırlı olsun tatlım:KK16::KK16::KK16:

herkese merhaba:KK3::KK3:
bugün kahvaltıdan önce 45 dk yürüdüm:KK8::KK8::KK8:sonra kahvaltımı yaptım:KK56::KK56:
-2 yumurtadan salçalı omlet
-domates
-salatalık
-peynir
-4 tane sarma
-kahve

kızlar dün 72.6 olan kilom bugün 73.3 şok oldum umarım şişliktir inanamadım

Şişliktir canım,sıkma canını

45 dk yürüyüş+100 mekik bugün de tamam:KK52::KK52::KK52:

:KK9::KK9::KK9:

Hoşgeldin şebnem. Biz de seni özledik. Kilo almadığın için de tebrik ederim.

Bravo:KK9:

Hoşgeldin hülya. Hayırlı haberlerini alırız inşallah.

Çok güldüm ya...

Ben şunu keşfettim. Az su içtiğim zaman başım ağrıyor. Sen de bir denesene...

Aynen benimde suyu az içince başım ağrıyor

Kahvaltıyı yazmıştım.
Öğlen:KK14:00

1 tabak çorba, 1 tabak yeşil fasulye, çeyrek lahmacun, 1 avuç kuruyemiş.

4 km/45 dakika yürüyüş, 50 mekik.

2,5 litre su.

:KK9::KK9::KK9:

Canım sen içini ferah tut,Allahın izniyle bişey olmaz,sağlıkla kucağına alırsın inşallah:KK16:

hayırlısı olsun canım çok sevindim. Allah kucağına almayı nasip etsin

sağol canım teşekkür ederim inşallah :KK16:

ayyy canım çok sevindim,allah kucağına almayı nasip etsin:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:
ama aklına kötü şeyler getirme lütfen,bir kere oldu diye bundan sonra da olacak diye bişey yok.iyi düşün iyi olsun canım benim.tekrar hayırlı olsun tatlım:KK16::KK16::KK16:

sağol canım inşallah sağ salim nasip eder :KK16::KK16::KK16:

güzel dileklerin ve tesellilerin için çok teşekkür ederim :KK70:

Dünkü menüler:KK56:

Sabahı yazmıştım

Öğlen, yayla çorbası buğdaylı, zeytinyağlı barbunya, bulgur pilavı

Akşam türlü , et, yarım avuç içi kadar yufka ekmek

Bugünkü kahvaltım yufka ekmekli omlet, peynir , zeytin, domates, ceviz, 3 lokma doğal bal

Bu sabah 6 km yürüyüş yaptım:KK8:

Öğlen yemeği yayla çorbası

Son düzenleme:

Hayırlı olsun. Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah..

Son düzenleme:

Herseyin hayırlısı.Allah yardımcın olur,sen icini ferah tut. Sen korkarsan korkuların pesinden gelir.Dualarim Seninle.:nazar:

X