Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Günaydın kızlar

nasılsınız

sabah kahvaltım :KK56: 2yumurtadan peyniri omlet ceviz helva 1 dilimden az ekmek omega3

hava çok güzel bugün dışarı çıktım 45 dakikada 5km yürürüyüş yapıp geldim:KK8:

gelince ebruyu açtım ve hiç soğumadan hemen pilatese başladım:KK8:

bugünkü karın. Hareketleri süperdi

hemen duşumu alıp yeşil çay içeceğim:nazar: içmek isteyenler buyursun:KK16:

Ficansım sanaaa koccaamaannn:KK9::KK9::KK9::KK9: :nazar::nazar:
afiyet olsun ben de adaçayımı yudumluyorum:nazar::nazar::nazar::nazar:

Ficansım sanaaa koccaamaannn:KK9::KK9::KK9::KK9: :nazar::nazar:
afiyet olsun ben de adaçayımı yudumluyorum:nazar::nazar::nazar::nazar:

Çok sağol iyiniyetlim senin pilates yapman beni de harekete geçiriyor :KK16:şu an kendimi o kadar hafif hissediyorum ki tüm arkadaşlara da yapmalarını öneriyorum

Yazım yazdım gönder dedikten sonra elektrik gitti cevap gitmedi sandım neyseki gitmiş

Sana da afiyet olsun ama inşallah hasta değilsindir:KK54: ben adaçayını boğazım için tüketiyorum genelde:KK16:

Laceycim nasılsın canım b fite gittin mi

Ben de deneme seansına gittim ama her zaman ona devam edemeyeceğim için gitmeyeceğim :KK16:

Günaydın kızlar

nasılsınız

sabah kahvaltım :KK56: 2yumurtadan peyniri omlet ceviz helva 1 dilimden az ekmek omega3

hava çok güzel bugün dışarı çıktım 45 dakikada 5km yürürüyüş yapıp geldim:KK8:

gelince ebruyu açtım ve hiç soğumadan hemen pilatese başladım:KK8:

bugünkü karın. Hareketleri süperdi

hemen duşumu alıp yeşil çay içeceğim:nazar: içmek isteyenler buyursun:KK16:

sporun harika ficanscım,tebrikler:KK9::KK9::KK9:

kahvaltım:KK56::KK56:
sucuklu yımırta
domates
salatalık
peynir
zeytin

birazdan da yürüyüşümü yapiciiiimmm
:KK23::KK23::KK23:

yaparsın canım
:KK34::KK34::KK34:sen iyiniyetlimi takip et yeter:KK1::KK1::KK1:
:KK60::KK60: :KK19::KK19:
Çok sağol iyiniyetlim senin pilates yapman beni de harekete geçiriyor :KK16:şu an kendimi o kadar hafif hissediyorum ki tüm arkadaşlara da yapmalarını öneriyorum

Yazım yazdım gönder dedikten sonra elektrik gitti cevap gitmedi sandım neyseki gitmiş

Sana da afiyet olsun ama inşallah hasta değilsindir:KK54: ben adaçayını boğazım için tüketiyorum genelde:KK16:

Canım çok seviniyorum sizi de harekete geçirdiğimde :112: Ben de yaparken vücudum zorlanıyor ama bitince büyük bi rahatlama hissediyorum. Hem zihinsel anlamda hem de bedensel ve de aynı zamanda sıkılaşıyoruz ve deeeee sağlıklı yaşıyoruz daha ne olsuuunnn:KK9::KK9::KK9::KK9:

Leylakımın dediği gibi beni takip et sen:KK1::KK1:

Ficansım hasta değilim ama çay içmeyi sevmediğim için adaçayı ya da ıhlamur içiyorum. Aslında yeşil çay edinmek lazım:KK34:

Birazdan öğrencilerim ve öğretmen arkadaşlarla evden getirdiklerimizi yiyeceğiz:18::18::18::18::18: 10 çeşit kadar ikram olacak:18::18::18::18:

Kahvaltımı yazayım heman:KK56::KK56::KK56::KK56:
2 haşlanmış yumurta
domates kırmızı ve yeşil biber
fındık
çay
peynir

selamlar bugun cok enerjigim maşallah :) 8 den 10'a kdr yürüyüş + spor aletleri acık havada miss missss.

sabah kahvaltım : çoban salata

1 yumurtadan peynrlı omlet

6 - 7 tane zeytin

cevizz , 1 tane günkurusu

biber közlemesi 2 tane marul roka

Son düzenleme:
oohhh maşallah ne güzel sohbet dönmüş ben olamıyorum ama :KK5: fırsatım olmuyor hele bu akşam kaynanamlar geliyor 10 gün beraberiz bakalım nolcak ya nete çok sık gircem yada hiç giremiycem bilemedim:KK53::KK53: akşamada yemek yapçam onlarda yer hem mantarlı bulgur pilavı-yoğurt çorbası-et

yaparsın canım
:KK34::KK34::KK34:sen iyiniyetlimi takip et yeter:KK1::KK1::KK1:

İkinizi de takipteyim tatlım:KK19::KK19:

:KK60::KK60: :KK19::KK19:

Canım çok seviniyorum sizi de harekete geçirdiğimde :112: Ben de yaparken vücudum zorlanıyor ama bitince büyük bi rahatlama hissediyorum. Hem zihinsel anlamda hem de bedensel ve de aynı zamanda sıkılaşıyoruz ve deeeee sağlıklı yaşıyoruz daha ne olsuuunnn:KK9::KK9::KK9::KK9:

Leylakımın dediği gibi beni takip et sen:KK1::KK1:

Ficansım hasta değilim ama çay içmeyi sevmediğim için adaçayı ya da ıhlamur içiyorum. Aslında yeşil çay edinmek lazım:KK34:

takipteyim canım:KK19:

iyi yapıyorsun siyah çay içmektense onlar daha iyi .benim de çok aram yoktur çayla.Yeşil çay da ç.aykurun bergamut aromalısı var metal kutuda onu içebiliyorum tadı güzel:KK34:

Birazdan öğrencilerim ve öğretmen arkadaşlarla evden getirdiklerimizi yiyeceğiz:18::18::18::18::18: 10 çeşit kadar ikram olacak:18::18::18::18:

Kahvaltımı yazayım heman:KK56::KK56::KK56::KK56:
2 haşlanmış yumurta
domates kırmızı ve yeşil biber
fındık
çay
peynir

Fazla cıss yoktur inşallah:KK53:

selamlar bugun cok enerjigim maşallah :) 8 den 10 kdr yürüyüş + spor aletleri acık havada miss missss.

sabah kahvaltım : çoban salata

1 yumurtadan peynrlı omlet

6 - 7 tane zeytin

cevizz , 1 tane günkurusu

biber közlemesi 2 tane marul roka

Sporun için :KK9::KK9:

Herkese merhaba :KK3:

dün akşam yemekte kayınvalidemdeydim

fırında hamsi ve yağda kızartılmış hamsi vardı

bende fırında yapılandan yedim altına patateste dizmişlerdi
tabikide onları yemedim

bugün sabah kahvaltısı

2 k.k. yumurta
1 ç.b. badem
12 s.zeytin
peynir
1 b.süt
domates

Zilhiccenin ilk 9 günü oruç tutan, her günü için, yüz köle azat etmiş veya cihad edenlere yüz at vermiş veya Kâbe’ye kurban için yüz deve göndermiş gibi sevab alır. [R. Nasıhin]

bi başlıyorum bi bırakıyorumm:KK43:( yapamıyorum ya neden neden nedenn:KK43:( bı senedır yapamıyorum. kilom 87... iradesızlıgım söz konusuu:KK43:( bugn bıdaha basladım baklm ne olucaakk:KK43:(
kahvaltım 1 muz 1 kurukayısı 1 kuru erik
öğle yemeğim : 2 salçalı yumurta, 1 domates,1salatalık, peynir,6zeytin. khvltı gıbı oldu öğrenci olduğum için :s

:KK50::KK50:

X