Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

böyle günlerde hiç dışarı çıkılmıyor canım..eşim cumaya bile gitmedi..haber geliyor çıkmayın diye..lojmanlarda takılıyoruz merak etme canım..

Ben de çıkamıyordum canım bir sene neredeyse okula git gellerin dışında evden çıkamamıştım
Okulda da can güvenliğim yoktu maalesef..
İlçede şehidimiz olduğunda (bizim yüreğimiz kanarken) oralı öğretmenler bayramlıklarını giyer süslenir büyük bi keyifle okula gelirlerdi

Seni anlıyorum

sen neler yapıyon bebeemm..işler yoğun heralde..yeni döneminiz hayırlı uğurlu olsun..

Canım kızım 6. sınıf öğrencisi hala sınıfı bile belli değil:26: Ben de aynı okulda görev yapıyorum kızımla düşün:26:
Karmakarışık arapsaçına döndü herşey:26::26:

5 + 3 yapsalardı da bu şekilde olmasaydı keşke hele 1. sınıflar offf bişey demeyeceğim..
Bir de mağdur öğretmenler cabası

Benim için bi değişiklik sözkonusu değil ama onlar işçin üzülüyorum açıkçası:26:

İşler yoğun olamıyor ki sersumum topğlantılar yapıyoruz ama sınıflar tam net değil elimiz kolumuz bağlı:26:
Ama okul açıldı:26:.. Neyse her şey yoluna girer bekliyoruz bakalım

Ben de içimi döktüm ohhh

sersum kullanıcısından alıntı

kızlar inanamayacaksınız..
karşımızda şerefsiz pkk mezarlığı var..bir şerefsizi gömmeye gelmişler..ellerinde paçavralar..sloganlar..burası Türkiye mi diyor insan..inadına

Sersum Bizim ülkemiz o kadar büyük ki it te besliyor insanda.
Insana sözüm yokta beslenen itler kuduz cikip bize saldiriyor.
Bizim askerlerimiz Sehit onlarin ki les oluyor iste canim.

mercimekli köfte serbest canım..mesela ben geçen gün 2. öğünümü mercimekli köfteyle yaptım..
oğluşun da akıllı bıdık..annesini düşünürmüş..
serbestde canım ben kahvaltımı yaptım üstüne yiyecektim fazladan sonrada niye yedim diye kendime kızacaktım bide ben köfte işine bayılırım yerken gözüm dönüyor resmen en iyisi uzak durmak

ooooooo ikinci olmuşum haftayada inşallah 1. olurum
liste için ellerine emeğine sağlık sersumsum çok güzel olmuş
kilo veren herkesi yürekten kutluyorum

yediklerimide yazayım aslında bugün pek bişe yemedim

1. öğünüm her zamanki gibi standart kahvaltı ekstra bişe yok

öğlensonu kızkardeşime gittim cıslardan hiç yemedim sadece şekersiz kahve ve çay içtim kardeşimde bana uydu oda yemedi
Allahın izniyle kardeşimide karataylı yaptım oada devam edecek artık bu diyet aklına çok yattı

2. öğünde
tabii evde olmadığım için bişe hazırlamadım tekrar kahvaltı yaptık iyide oldu yarın sabah dahada eksilerde olurum inşallah

hepinize iyi akşamlar

ben de akşam yemeğimii paylaşıyımmm.1 tabak etli kurufasulye turşu ve bir kase yoğurt yedimmm.her gün yaptığım 1 saatlik yürüyüşü bugün yapamıycamm.8 den sonra sadece su ve çay içiyorummm.

bugünkü menüm
SABAH . 1 haşlanmış yumurta(kayısı kıvamlı ), 1 dilim b. peynir, 5-6 adet y. zeytin, 5 adet ceviz , domates, salatalık söğüş, yarım demet kadar maydanoz , yeşil çay
ÖĞLE : 2 kaşık et döner, 1 kase yoğurtlu semiz otu, yarım şeftali
AKŞAM : 1 kepçe tarhana çorbası, 3 kaşık etli güveç , 3-4 kaşık yoğurtlu semiz otu, salata
SPOR :

slm kizlar cepten yaziyorum sabah; 1 hasanmis yumurta 8 zeytin ceviz domates peynir oglen; kurufasulye yogurt ara; 2 kofte ayran aksam; bol etli nohut az salata hepinize slmlar bol leptinler

neyse canlarım ben gidip fırına bi bakiim..eşim ben bakıyom diyo ama yanmasınlar
sonra görüşürüz..
allah o bolgede calisan tum memurlara sabir ve direnme gucu versin heleki askerimize ve polisimize onlarin sayesinde buralarda uyuyabiliyoruz allah hepinizden razi olsun

Canım ellerine sağlık

menü bildirimi

sabah tartıdan sonra canım sıkıldı 10a kadar bişi yemedim sonra baktım olmuycak 4 tane incir ve süt olayı yaptım :)

12 gibi 1 ttabak buğday çorbası,3 kaşık barbunya

akşam saat 5 gibi iskender ama ekmeğinin azıcığınıda bi kaç turşu,kaymaklı ekmek kadayıfı çay

kızlar merhaba bende bu kitabı almaya karar verdim ama birde yemek tarifleri olan kitabı var onuda mı almalıyım hangisini alacağım yardım edermisiniz

Karatay dıyetı yapan kızlar,bugunku menum ...... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün (ıkındı)aya koftesı,ıclı kofte,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 2 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

evet canım liste çok tenha..kış geliyo kalabalıklaşırız gene..
ohh canım mis gibin yersinizellerine sağlık.....çok severim kahvaltılık sosu ben..

sorma canım yaa..ben buraya geldiğimizden beri ev hanımı olmak istiyorum:84::84:

hiç çalışasım yok...benim de can güvenliğimin olduğu söylenemez.nöbetlerim de olacak..pkk leşleri ilk hastaneye getirilip ordan alınıyor..halkın çoğu destek..zaten konuştuklarını da anlamıyom..küfür mü ediyolar..hakkımda mı konuşuyolar belli değil ..kıss bi ara doğurmayı bile düşündüm ki ben 2. çocuğu hiç istemiyorum..o kaa çaresizim yanii

biz de okulu arıyoruz daha belli değil siz pazartesi gelin hallolacak diyolar..açıkçası sistemin....ettiler canım tabir caizse

yazık çok yazık..eğitim böyle,sağlık desen berbat....ahhh...söylenecek çok şey var ama hep susuyoz hep susuyoz..

Sersum Bizim ülkemiz o kadar büyük ki it te besliyor insanda.
Insana sözüm yokta beslenen itler kuduz cikip bize saldiriyor.
Bizim askerlerimiz Sehit onlarin ki les oluyor iste canim.
evet canım çok haklısın

anladım canım.ben de çok severim mercimek köftesini
insanın yedikçe yiyesi geliyor yaww
ve ayrıca 2. oldun sana tebrik liste için de beğendiinize sevindim

allah o bolgede calisan tum memurlara sabir ve direnme gucu versin heleki askerimize ve polisimize onlarin sayesinde buralarda uyuyabiliyoruz allah hepinizden razi olsun
sağol canım.amin diyorum...Allah askerimize polisimize zeval vermesin,korusun canım...
Canım ellerine sağlık

günaydın karatay çıtırları..
bugün de erkenden kalktım..birkaç gündür uyuyordum..neyse bir günden bişey olmaz
ev ahalisi uyuyor diycektim ki kocişim kalktı..ben de gidip kahvaltı hazırlıyayım barii..
öpüyorum sizi..

Gunaydin karataaycilar..... Sizi bir kac haftadir takip ediyom... İlk kez yazmaya cesaret ettim bende 2 haftadir yapmaya calisiyom diyeti...

Eline saglik canim .. az ve oz ve cok guzel bir liste olmus ..
kilo veren herkezi tebrik eder ve basarilarin devamini dilerim.. veremeyenler uzulmesin .. Karatay ile bugun degil se yarinn mutlaka gidecek bu kilolar ..

Gunaydinnnnnnnnnnnn kizlarrr ..
Nasilsinizz ?

Dun bol bol yuruduk .. sinemaya gittim .. ve ilk adet gunum oldugu icin minik bir (gercek) dondurma kacamagi yaptim.
ama pisman degilim cok cok yurudum..

bugunde biraz erken uyandim.. Kahvemi ictim .. kocisde uyaninca kahvaltimizi yapacagiz .. ve sonra yine disari cikip (hollandaya serin bir sonbahar gelmis olsada .. ) uzunn uzunn yurumeyi planliyoruz ..

Dun buranin organik pazarindaydik binbir cesit saglikli sebze aldik .. dolap full ..

Neyse kendinize cok dikkat edin .. Saglikli bir gun diliyorum..

sporumuz cok kacamagimiz az veya hic olmasin

Canım ben de oradayken 2. çocuğu düşünmüştüm.. O kadar çaresiz bırakıyorlar işte
Olursa ne güzel çocuğunu büyütürsün bence Oğluşum iyi ki olmuş diyorum şimdi Allah'ıma şükrediyorum her gün:112:
Bence de sistem filan kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…