Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sabah klasik karatayıma ek olarak az patates salatası ve 2 çatal kızımın yaptığı pasta

Öğleyin az çorba ve kabak çekirdeği yedim..

Birazdan arkadaşa gideceğiz :18::18: cıslar beni bekliyor:18::18:

Hedeflediğim kiloya geldikten sonra bayağı kaçamak yaptım ama kilo almamışım:KK24::KK24::KK24::KK24: Kilolar kolay geri gelmiyor:21::21::21::21:

kilo almaman züüpperr bişey iyiniyetlim:KK52::KK52:ama sen çok hareketlisin.hem de karatayla kiilolar kolay kolay geri gelmiyo:KK76::KK76:

Bugün okulda arkadaşlar çok zayıfladığımı söylediler:KK76::KK76::KK76: Artık zayıflama diyorlar.. Hafif göbek var onun için de mekik çekmem dediğin gibi şart leylakım:KK16: Ne güzel sen çekiyorsun :KK9:mekiğe ben de başlayabilsem
Doğumlardan sonra (2 sezaryan) normal sanırım iyice zayıfladım ama:26:

sen de bu azim varken o küçücük göbüşünü de eritirsin canım benim...

selam dunya guzellerim..
gecmis olsun dileginde bulunan herkeslere tesekkur ediyor ve gozlerinden opuyorym..
hic vaktim yok bu ara,yarin sabah kargalar şaapmadan kayseri yollarina dusuyoruz ama aksama gene misafir war..hakkaten pöff artik yani..
kacamaklarla da olsa karatay ve sabah yuruyuslerime diwam diyorum,kilomda bi degisiklik yok galiba,gerci dandik tarti hep bozuk ama tahminen almadim vermedim de..ama kacamaklari abartmiyotum bu aralar..simdi cikmam lazim..herkesleri opuyorum kocaman..
:KK54::KK54::KK54:

misafirler ve misafirlikler....
pek bi hoş ama sonuçlar sıkıcı
pazardan bu yana karatay yalan oldu artık daha sık buraya yazmalıyım diyorum çünkü kendime olan sorumluluğum yanında sizlere karşı da sorumlu hissediyorum

pazar ve pazartesi günlerini yaşanmamış(yememiş) farz ederek bugünden itibaren devam

bir şey daha anladım evde yemek olmayınca aç geliyorum dolayısıyla gelsin cıslar
yemeği ayarlayıp giderdim her zaman okula aman erken geliyorum yaparım demiyeceğim
az önceye kadar her şey yolundaydı eee açlık tavan yaptı bi de su yok yemek yapmak gelmedi içimden zor olacak diye..........

sabah:07.30
1 yumurta ve biraz lordan tereyağlı omlet
biraz peynir
3 tane zeytin
maydanoz ve
2 bardak çay

okulda sadece su içtim heeeeç bişey yemedim

geldim eve:1300
3 tane ceviz
2 bardak limonlu ılık su
1 kase keten tohumlu yoğurt

az önce dayanamadım(15.30) 1 dilim ekmekle buğulanmış biber yedim öffffffffffff bugün kaçamak yapmayacaktım nedense çok aç hissettim kendimi

akşama mercimek çorba ve sebze yemeği yapmayı pilanlıyorum

haaa kabızlık sorunum var belki ondandır ama baskül + 1 kg gösteriyor nedir yaa 1 ileri 1 geri

Leylakım :nazar::nazar::nazar::KK9::KK9: benim de mekik çekmem lazım göbüşümle başım dertte:KK9::KK9:

tatlımcım mekik genelde üst karın kaslarını çalıştırıyor alt karındaki sarkma için en güzeli yere yat ellerini kalçanın altına koy bacaklarını yukarı aşağı kaldır yukarı kaldırırken nefes ver indiriken nefes al ayak yere değmeyecek ama sarkık karınlar için birebir tecrübe ile sabittir

yeniden hoşgeldin leylakım,biz de seni özledik canımcım:KK19::KK19:artık ayrılma burdan ama:KK34::KK34:

Hoşgeldin canım benim biz de özledik seni:KK16::KK16:

canlar bende sizi çok özledim yazın çok yoğun geçiyor misafir misafir sormayın
misafir demek yemek içmek demek bizde malumunuz artık bir oğlum kaldı herkes gitti oda misafir sayılmaz
oğluşta ekimin 1de gidecek düğünler gelen giden kış gelsede düzenimizde gelse
kızlar ben menepoza giriyorum:KK53: karataya dahada sıkı sarılmalıyım çünkü menepozla 10kilo cepte diyorlar
aayy naparım inşallah almam biraz erken giriyorum ama yapacak birşey yok:26:

akşam yemeğim:KK56:
1 kepçe mercimek çorbası
1 küçük kase sebzeli bulgur pilavı
avuç içi kadar tavuk
yarım kase yoğurt
2 küçük lokum
:KK53::KK53:

üzerine de kahvemi içtim:nazar:birazdan da bitki çayımı içerim...

Son düzenleme:
Slm hanımlar nasılsınız. Ben hiç iyi değilim kendimi güçsüz hissediyorum bir de canım çikolata istiyor ama kendimi tutuyorum. Ayrıca kilo da veremiyorum tartımda bir yanlışlık yok bugün eczaneye gittim orada tartıldım benim tartımla aynı gösteriyor ben niye kilo veremiyorum offf :KK43:

Sabah kahvaltım:

1 domates
1 salatalık
1 dilim peynir
10 s.zeytin
1 haşlanmış yumurta
1 dilim çavdar ekmeği

Öğlen :
1 küçücük salkım beyaz üzüm

Akşam:
1 kase mercimek çorbası
Hamsi tava
Salata

Son düzenleme:
su grip yüzünden yerimden kalkamıyorum yürüyüşe gitmem lazımdı ama halim yok burnum akıyo sürekli ateşimde var. mecburen yatcam bugun
öğlen menüm
sıcacık mercimek corbası naneli pulbiberli( hastayken çok iyi geliyo icine ince dilim ekmek doğradım arkadaşların zoruyla hastasın güçlenmen lazımdediler)
ispanak
börülce salatası

aksam yemicem ama

Slm hanımlar nasılsınız. Ben hiç iyi değilim kendimi güçsüz hissediyorum bir de canım çikolata istiyor ama kendimi tutuyorum. Ayrıca kilo da veremiyorum tartımda bir yanlışlık yok bugün eczaneye gittim orada tartıldım benim tartımla aynı gösteriyor ben niye kilo veremiyorum offf :KK43:

Sabah kahvaltım:

1 domates
1 salatalık
1 dilim peynir
10 s.zeytin
1 haşlanmış yumurta
1 dilim çavdar ekmeği

Öğlen :
1 küçücük salkım beyaz üzüm

Akşam:
1 kase mercimek çorbası
Hamsi tava
Salata

ekmek,üzüm bunlar yasaklı şeyler canım.bunları tamamen kes bence ve düzenli yürü.bunları yaparsan eğer kilo vermen kaçınılmaz olur:KK34::KK34:

kilo almaman züüpperr bişey iyiniyetlim:KK52::KK52:ama sen çok hareketlisin.hem de karatayla kiilolar kolay kolay geri gelmiyo:KK76::KK76:
Bu aralar tembelleştim eskiye göre ama yine de hareketliyim:KK34: Canımmm :KK19: sağol:KK19:
sen de bu azim varken o küçücük göbüşünü de eritirsin canım benim...
:KK19::KK19::KK19::KK19: Sen de züpper moral veriyosun canımm:KK19:
tatlımcım mekik genelde üst karın kaslarını çalıştırıyor alt karındaki sarkma için en güzeli yere yat ellerini kalçanın altına koy bacaklarını yukarı aşağı kaldır yukarı kaldırırken nefes ver indiriken nefes al ayak yere değmeyecek ama sarkık karınlar için birebir tecrübe ile sabittir
Hımm doğru diyosun canım plates mi yapsam kışın yaparım herhalde ben artık yürüsem şükür ediyorum zaten senin hareket de mantıklı sağol:KK16:
canlar bende sizi çok özledim yazın çok yoğun geçiyor misafir misafir sormayın
misafir demek yemek içmek demek bizde malumunuz artık bir oğlum kaldı herkes gitti oda misafir sayılmaz
oğluşta ekimin 1de gidecek düğünler gelen giden kış gelsede düzenimizde gelse
kızlar ben menepoza giriyorum:KK53: karataya dahada sıkı sarılmalıyım çünkü menepozla 10kilo cepte diyorlar
aayy naparım inşallah almam biraz erken giriyorum ama yapacak birşey yok:26:
Aman canım bi yere gitme sakın bir de menopoz evet oğluş yazdırmıyo yaw kilo akdırıyo

Sabah klasik karatayıma ek olarak az patates salatası ve 2 çatal kızımın yaptığı pasta

Öğleyin az çorba ve kabak çekirdeği yedim..

Birazdan arkadaşa gideceğiz :18::18: cıslar beni bekliyor:18::18:

Hedeflediğim kiloya geldikten sonra bayağı kaçamak yaptım ama kilo almamışım:KK24::KK24::KK24::KK24: Kilolar kolay geri gelmiyor:21::21::21::21:
çıtır hatun bravo sana:nazar::nazar::KK9::KK9:
selam dunya guzellerim..
gecmis olsun dileginde bulunan herkeslere tesekkur ediyor ve gozlerinden opuyorym..
hic vaktim yok bu ara,yarin sabah kargalar şaapmadan kayseri yollarina dusuyoruz ama aksama gene misafir war..hakkaten pöff artik yani..
kacamaklarla da olsa karatay ve sabah yuruyuslerime diwam diyorum,kilomda bi degisiklik yok galiba,gerci dandik tarti hep bozuk ama tahminen almadim vermedim de..ama kacamaklari abartmiyotum bu aralar..simdi cikmam lazim..herkesleri opuyorum kocaman..
:KK54::KK54::KK54:
biz de seni öpüyoz bebişimm :KK54::KK54::KK54::KK19:

su grip yüzünden yerimden kalkamıyorum yürüyüşe gitmem lazımdı ama halim yok burnum akıyo sürekli ateşimde var. mecburen yatcam bugun
öğlen menüm
sıcacık mercimek corbası naneli pulbiberli( hastayken çok iyi geliyo icine ince dilim ekmek doğradım arkadaşların zoruyla hastasın güçlenmen lazımdediler)
ispanak
börülce salatası

aksam yemicem ama
Geçmiş olsun:KK16: tez zamanda iyileşirsin umarım:KK16:
sebze yemeyi artırabilirsin içinde antioksidanlar var:KK34:

selam kısslarr..

2. öğünüm..

4 haşlanmış içli köfte
1 finduk lahmacun
şalgam suyu

sonra da çay çayy

:KK56::KK56:

öğlen menüm
ispanak
börülce salatası

aksam yemicem ama
çorbalarına tavuk suyuna çorbayı da mutlaka ekle..çünki araştırmalar hastalıklara özellikle gribe iyi geldiğini ispatlamışş :KK16::KK16:

selam kısslarr..

2. öğünüm..

4 haşlanmış içli köfte
1 finduk lahmacun
şalgam suyu

sonra da çay çayy

:KK56::KK56:

içli köfte miiiii:KK53::KK53::KK53:allahım bayılırım ben de içli köfteye.ilk evlendiğimde mardin de yaşarken bol bol yerdim:KK1::KK1:kendim de öğrenmeye çalıştım ama tutturamadım bi türlü:KK9::KK9:
afiyet olsun sersumcum:KK16::KK16:

içli köfte miiiii:KK53::KK53::KK53:allahım bayılırım ben de içli köfteye.ilk evlendiğimde mardin de yaşarken bol bol yerdim:KK1::KK1:kendim de öğrenmeye çalıştım ama tutturamadım bi türlü:KK9::KK9:
afiyet olsun sersumcum:KK16::KK16:

sağol canım..:KK16::KK16:
çok güzel yaparım hanii..birgün biaraya gelirsek yaparım bol bol yeriz bebişimmm:KK16::KK16:

X