Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

iyiniyetlim canım bana da anlatın şu domates konservesini gerçi bizim gelinler de yapıyo ama ben konserveden korkuyodum diye hiç yapmaya niyetlenmedim ama şimdi heves ettim püf noktalarını falan nasıl bozulmaz nasıl yapılır nasıl saklanır kavanozun hepsi kullanılmayacaksa geri kalan ne kadar zaman dayanır ...daha aklına ne gelirse

arkadaşlar ben de en kısa zamanda kitabı alıp okuyup aranıza katılcam düzgün şekilde sporda yapıcam artık kilolardan ve özellikle basenlerden kurtulmak istiyorum,bu diyet basenlere etki eder di mi?:44: bi de pastayı kurabiyeyi kolayı çok seviyorum, onları nasıl bırakıcam bilmiyorum siz nasıl yaptınız nasıl bıraktınız? kola da içmek yok di mi?

1.öğün: 11:30 da bitti
1 bardak ceviz+fındık+badem
2 yumurtadan çökelekli omlet
8 zeytin
1 domates
1 biber
4 gün kurusu

2.öğün : 17:00 da bitti

1 tabak kısır
1 dilim kek:18::26:

akşam 22:00 dan sonra çerez yedim bi dolu ilk kez pişman oldum yediğime 8 den sonra bir şey yememek ne kadar mantıklıymış yapmıcam bundan böyle
beslenmemi bozmyacam çünkü çok sağlıklıyım 3.5 aydır ;
1- ne bir baş ağrısı şikayeti
2- ne grip şikayeleri
3- ne yorgunluk
bunların hiçbiri yok çok şükür ki
Kendimi ve bedenimi seviyorum
Yarından itibaren bozmak yok
Her geçen gün daha sağlıklı oluyorum ve güzelleşiyorum

canım benim eşin çok şanslı sizin gibi ailesi olduğu için ben biraz bilirim hakkariyi, hakkarili arkadaşlarım hep anlatırdı.zor farkındayım ama her şey gönlünüzce olsun
böyle yerlerde kurduğun arkadaşlıklar daha da değerli oluyor, güzel arkadaşlar edinmeni diliyorum onlar unutturuyor stresi

canım ben fazla da kaynatmadım aslında sevmem normalde de çok aşırı sert yumurtayı
ben yumurta bozuk diye düşündüm ama neden oldu anlamadım sonuçta yiyemedim zaten
belki yumurta bayatlamıştır.:26:

iyiniyetlim eline sağlık hamarat kadınsın vesselam

Sabah:11.30'da
2 tabak menemen
1 avuç içi keçi peyniri
1 domates
1 salatalık

2. öğün:18.00'de yine dışarıdaydık çok sevdiğimiz bir köfteciye gittik.önümüze bir sürü yeşillik seriyorlar çok zevkli bir yer
1 porsiyon inegöl köfte
bol yeşillik(maydanoz, tere, aysberg, nane)
salatalık
beyaz turp
közde sarımsak
1 büyük ayran

20.00'de arkadaşlarla 350ml latte (süt&espresso)
eve gelince 23.00'de 1.5 kupa taze inek sütü

Pepeti ne haber canım?
Irmakcığım paylaştığın yazı için teşekkürler...
Lacey liste için sağol ,ellerine sağlık canım...
özlemkartal kafana takmave yarına odaklan bence...
iyim canım sen nasılsın dun yamzıısn ama yenı gordumm
bırkac gundur ılk defa duzgun bıseyler yıyorum hemen yazayım

1 tabak zyaglı karnıbahar
1 tabak yesıllık salatası
1 kase fındık,omega3
canım sen kac kıloydun ya kılo almadın dımı sankı 61 lerde hatırlıyorum tıckerınıda

bu arada dun ıkındın kısır yapmıstım az yogurtla yedım azdı zaten ama sısıkınlık yaprı

kalanı sabah kalkıp yedım ayranla

sonrada arkadsım san gelcem dedı saat bır de haber ettı kalkıp çayın yanına sıgara böregım vardı buzlukta onu kızartım baktım arkads gelmıyor bıraz mercımek köftesı yogurayım dedım bıde aglayan kek yapıvereyım dedım

yaprım yedık

meyve de yedım seftalı armut uzum

aksam bakıcıma gıttım şöle bir ugradık saat 21 olmustu mısır haslamıs organık ondanda yedım buyugunden 1 tane ohhh dıyet mıyet yalan oldu yanı

yarın tam gaz devam

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum ...... 1.ogun: Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün lahmacun,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:8.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Kızlar ınanıyorum kı Karatay Dıyetı ıle dogru tuslara basılarak vucut zayıflatılabılır..........Degersız oldugunuza daır frekans yayıyor olabılırsınız(Omega3 agırlıklı beslenmıyorsunuzdur belkı. ) :.....Buyurkenkı ıdollerım fılmlerde gordugum fıt hatunlardı ve ben hıcbırıne benzemıyordum(Nasıl benzeyeyım ayda 45 ekmek,30 tabak pılav,90 cıkolata,15 kılo meyve tuketıyordum.), Karatay Dıyetıyle tanısana kadar bu durumum boyle devam ettı......::::::::Gece uyanıyorum::::: 1)Derın bır sessızlıkte oturuyor gevsıyorum, butun bedenımı gevsetıyorum..2)Sakınlesıyorum gozlerım kapalı derın bır sessızlıkte oturuyorum.3)Zıhnım omzum kafam gevsıyor rahatlıyorum huzurlu oluyorum. 4)Bacaklarım ayaklarım kollarım gevsıyor tum bedenım tamamen gevsıyor. 5)Tum bedenım tamamen gevsıyor. 6)Nefes alısverıslerımı sakınlestırıyorum. 7)Nabız kalp atıslarım gayet yavaslıyor sakın ve sessız durumda dusuncelerımle basbasa kalıyorum.:::::::Ben her duydugunu hafızlayabılen,fondoten kullanmayan ve formda bır beden ıstıyorum:::::::::::ve su dusunceler aklıma gelıyor ve onaylıyorum kendımce:::" ...1)Karatay Dıyetı ıle degısımdeyım... 2)Omega3 agırlıklı beslenmeyı sevıyorum. 3)Omega3 agırlıklı beslenmek ıyı duygular verıyor. 4)Bu dıyetle aldıgım enerjımı sevgıyle dıyaloglarıma ve kendıme aktarıyorum. 5)61.5kg verdım artık hareketlıyım ve hareketlı olmayı sevıyorum bana guven verıyor. 6) Nefesımı sevıyorum yasamayı sevıyorum. 7)Gulumsemeyı sevıyorum. 8)Saglıklıyım. 9)Huzurluyum. 10) Mutlu ve neselıyım.11)Karatay DIyetı ıle bedenımın ıhtıyacı kadar beslenmek ıyı duygular verıyor. 12)Sevıyor ve sevılıyorum,gorenler soruyor "Nasıl verdın?" dıye. 13)Dansta huzur buluyorum sık sık dans edıyorum. 14)Durumumu dusunmek ıyı gelıyor. 15)Enerjım artıyor. 16)61.5 kg verdım artık egzersız yapmak nese ve huzur verıyor. 17)Artık yurudugumde gelısıyorum,degısıyorum ve huzur buluyorum. 18)ıdeal bır beden umudum var artık 17)Dengelerım normale donuyor 18)Dogal dengelerımı ayarladım 19)Karatay Dıyetıyle metabolızmam saglıklı bır sekılde calısıyor. 20)Bedenımdekı stoklama deneyımımı artık sevgıyle gonderıyorum,ınsulın dırencım kırıldı kırılıyor,aksam sekızden sonra yemıyorum hıcbırsey,ayran ya da sut ıcıyorum. 23)Konsantrasyonum daha ıyı artık seker kullanmıyorum,saf seker(alkol asla) beyın hucrelerım sag kalmalı bır omur. 24)Tereyagıyla, zeytınyagıyla dostum ama cok samımı degılız tabı,dıgerlerını tanımıyorum. 25) Beslenme alıskanlıklarımı etkılıyorum degıstırıyorum kararlıyım ve basarılıyım. 26)Sabah ne yıyecegımı dusunuyor geceden hazırlıyorum.Ertesı sabah tatıldeymıs gıbı kahvaltı yapıyorum. 27)Dusunuyorum nese doluyorum. 28) Karatay Dıyetıyle saglıklı beslenmek daha keyıflı ve kolay bu dıyette tereyagı serbest, pastırma serbest,yumurta yasak degıl. 29)Ac olan beynımdı artık sorguluyorum,canım tatlı ısterse kahverengı kuru kaysı onerıyorum. 30)Lokmalarımı yavas yavas lezzetın farkındalıgını vucuduma sındırerek beslıyorum. 31)61.5kg verdım,ayda dort kılo verıyorum,egzersıze,dansa evet ,yasama evet dıyorum. 32)Ne yedıgımı dusunuyorum oyleyse varım. 33)0mega3 ruh saglıgıma ıyı geldı,kendımı sevıyorum. 34)Hayatı sevıyorum bedenımı sevıyorum ınsanları sevıyorum. 35)Yenı dusuncelerım yenı bedenımı olusturuyor. 36) Hareket ettıkce enerjım artıyor. 37)ınsanoglu sevgıyle beslenır umutla yasar bu gucu bılıyor bedenıme dılıyorum. 37)Kendımı sevıyorum,ınsanları sevıyorum ınsanlar da benı sevıyor."Sahı nasıl verdın kıloları ?"dıyorlar. 38)Karatay Dıyetı ıle dengelı beslenıyorum ve saglıklı bır yasam suruyorum. 39)Yıyeceklerım bana sıfa ve ıdeal bır beden verıyor. 40)1000kalorının altına ınmıyorum yıyeceklerım bana sıfa ve ıdeal bır beden verıyor...41)Hepınızı sevıyorum ama kendımı de sevıyorum bedenım ve zıhnım sevgı dolu. "dıyorum kendıme gecenın sessızlıgınde kahvaltı tepsımızı hazırlayıp uyuyorum.Hedefım 47 kg olmak ve ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma
Prf Canan Efendıgıl Karatay Hocam a ve Kadınlar Kulubune ve sızlere sonsuz tesekkurler

gunaydın kızlar

kahvaltım

2 yumurtadan omlet
10 zeytın,kecı peynırı
3 gunkurusu,5 badem
1 domates,salatalık
yarım seftalı,omega3
bıraz ekmek kabugundan
omega3,yesılcay,normal cay

pepetı

canım tıcerımda 66.6 yazıyo ramazanda gormustum o rakamı fakat bu sabah 68.3 cıktım reglım gecıktı butun vucudumda onun sıslıgını hıssedıyorum.bundan sonra daha cok dıkkat edıp hedefım olan 64 ü gormek ıstıyorum ınsaallah...

canım ben fazla da kaynatmadım aslında sevmem normalde de çok aşırı sert yumurtayı
ben yumurta bozuk diye düşündüm ama neden oldu anlamadım sonuçta yiyemedim zaten
iyi yapmışsın canım yememekle..büyük ihtimalle bozuktu.. geçengün benim haşladığım yumurtayı soyunca içinden simsiyeh küf gibi bişeyler çıktı..diğerlerinde olmadı ama demek içine beklemişleri de ekliyorlar..herşeyde bi sahtekarlık..
sağol canım...
iyi dileklerin için tekrar teşekkürler..amin diyorum.

dün akşam gece 23 e kadar klimanın temizliği sürdü ve bitmedi işi..
borusu taşınırken kırıldığı için bugün gelip yine devam edecekler..offff..
taşınmaktan nefret ediyorum..

sabah kahvaltım..

sucuklu ve peynirli omlet
domates peynir
domatesli biber kavurması
zeytin

çay çay..
kuruyemişim bitti..bugün almam lazım.

şimdide şekersiz türk kahvemi yudumluyorum..

anladım canım ben de hasta oldun da bişey mi yiyemedin acaba diye düşünmüştüm...
sıkma canını,sen yine toparlarsın papişim

leylalık ne yedın ne ıctın yurudunmu bugun nettın yaz bakem

bu hafta 6 gün yürüdüm bugün dinleniyorum papişim
sabah ekmek yedim malesef ama azdı allahtanama dün mekik aleti aldı kociş bana,50 tane mekik çektim.gün geçtikçe daha çok yapabilicem inşallah

leylak84 ,papadiya size de selamlar.....
bugünlerde aklıma takılan soru sabah 1 süt içip aç karnına yürüyüş yapmak mı daha çok yağ yakar yoksa akşamüzeri yemekten önce yaptığımız yürüyüş te o kadar etkili midir?genelde fitness eğitmenleri sabah saatlerinde kanda yağ asitleri daha çok olduğu için aç karnına (kahvaltı yapmadan) yapılan yürüyüşün %15 kadar daha fazla yağ yaktırdığnı söylüyorlar..(tabi ne zaman vakit bulursak yapmak hiç yapmamaktan iyidir ama ya hem sabah hem akşamüstü vaktim varsa hangisi? ben uykucu olduğum için akşamüzeri daha çok işime geliyor. siz ne düşünüyorsunuz?

merhaba canım.ilk başladığım zamanlarda ben de çok düşünüyodum bunu.ilk zamanlar kahvaltıdan en az 2 saat sonra yürüyodum.sonra dedim kahvaltı yapmadan yürüsem daha mı fazla kilo veririm acaba diye düşündüm ve 1 ay da kahvaltıdan önce yürüdüm.ama önce de yürüsem sonra da yürüsem aynı kiloyu verdim.ben de bi fark olmadı açıkcası.senin de dediğin gibi önemli olan yürümek canım.
aslında canan hocamız da gece uyumadan önce yürümenin daha iyi olacağını söylüyo ama ben üşeniyorum o saatte

ama bir de şu var,ben bi ara hem sabah hem akşam yürüyodum.o zaman daha çok kilo veriyodum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…