Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hayal değil bire bir cuk oturdu aynen öyle biriyim canım çok kırılgan değilim ama
her şeyi içime attığım ve karşımdaki kırılmasın diye kendimi kıran bir insanım
sevmiyorum bu özelliğimi ama ne yapayım değiştirmek mümkün değil :KK50:

psikolojik duruma gelince sıkıntılı günler geçirdiğim doğru canım belki onunda
etkisi olabilir haziran ayında ilk bebeğime hamileydim 2 aylıkken karnımda sebepsiz
öldü. Korunma sürecindeydim eylülün 4'ünde 3 ay doluyor işte tekrar aynı durumlar
başlıyacak acaba yine aynı şeyi yaşarmıyım nasıl olucak korkusu beynime yer etti galiba
geçen gün eşimede söyledim korkuyorum diye :KK43:

dediğin gibi takmıyorum bu gün eczaneden bir şurup aldım bağırsak düzenleyiciymiş
düzelirse düzelir artık düzelmezse keyfi bilir napim artık :KK9:

ayrıca çok mutlu oldum biliyormusun bir kaç konuşmada böyle bir detay hissettiğin için
demekki ihtiyacım varmış çok sağol :KK70:
cok gecmiş olsun canım basın sagolsunmu denir bilemedim...:26::26:üzüldüm ama...
bence canını hiç ama hiç sıkmamalısın,eger hayırlı olsaydı o bebek dogardı canımcım...sen sadece hayırlı olanın hayırlı zamanda olmasını dile,cunku biliyosun sadece hayılı olması yetmiyo,zamanda cok onemli..ve daha once soylediğim gibi sinir sistemiyle sindirim sistemi paralel hatta bi cok sistem sinir sistemiyle paralel..bi bakışın bile bütün sistemlerini alt ust edebilir yada süper düzene oturtabilir..sen akışına ve zaman bırak ve o hassas ve düşünceli kalbini hiç yorma bidenem..öpüyorum seni..:KK54::KK54::KK54:

motherandtwins'e
canım napıyosun..tamamlayabildinmi alıswerisini...cok ince detaylara takılma ok.
olan oldugu kadar,,zamanla oturur nasılsa..senin ikizlerinmi war kızs buarada..aman Allahım ne tatlıdır onlar şimdi..Allah bagıslasın canım..sewgiler..:KK54::KK54:

cok gecmiş olsun canım basın sagolsunmu denir bilemedim...:26::26:üzüldüm ama...
bence canını hiç ama hiç sıkmamalısın,eger hayırlı olsaydı o bebek dogardı canımcım...sen sadece hayırlı olanın hayırlı zamanda olmasını dile,cunku biliyosun sadece hayılı olması yetmiyo,zamanda cok onemli..ve daha once soylediğim gibi sinir sistemiyle sindirim sistemi paralel hatta bi cok sistem sinir sistemiyle paralel..bi bakışın bile bütün sistemlerini alt ust edebilir yada süper düzene oturtabilir..sen akışına ve zaman bırak ve o hassas ve düşünceli kalbini hiç yorma bidenem..öpüyorum seni..:KK54::KK54::KK54:

çok teşekkür ederim canım dediğin gibi Allahım her şeyin hayırlısını
versin hakkımızda sonuçta hayırlı olsaydı olurdu bir bildiği var
çok üzüldüm ama üzmüyorum artık kendimi sadece sağlıklı
ve hayırlı bana ve bütün bebek isteyen herkese nasip etmesini dua
ediyorum. Doğru zamanda olur inşallah. Çok doğru söylüyorsun ben
sinirlendiğim zaman direk mideme vurar mesela her şeyi etkiliyor ya
Bende seni çok öpüyorum canım tekrar her şey için teşekkürler :KK54: :KK54: :KK16::KK16:

çok teşekkür ederim canım dediğin gibi Allahım her şeyin hayırlısını
versin hakkımızda sonuçta hayırlı olsaydı olurdu bir bildiği var
çok üzüldüm ama üzmüyorum artık kendimi sadece sağlıklı
ve hayırlı bana ve bütün bebek isteyen herkese nasip etmesini dua
ediyorum. Doğru zamanda olur inşallah. Çok doğru söylüyorsun ben
sinirlendiğim zaman direk mideme vurar mesela her şeyi etkiliyor ya
Bende seni çok öpüyorum canım tekrar her şey için teşekkürler :KK54: :KK54: :KK16::KK16:

çok geçmiş olsun canım kızlara katılıyorum hayırlı zamanda nasip etsin inşallah

kızlar topikte ekik cok nirdeler yawwff bunlar..aklıma gelenlerin listesi şöyle:
iyiniyetli--agustosböcüğüne bağladı son zamanlarda..:KK9::KK9:
papadiya--kac gundur girmemiş
kanael
iğneoyası
reyhan55
nazfiliz
hadibakalım
leylak70--uzun suredir yok:26:
loxandra--o da aynı
famir--a da aynı
fzgün de yok:26:
dallida da yok:26:
asyam21 de yok:26:

sebnemcim sen duraklamada filan degilsin canım,menulerin,sporun ve azmin hersey yerinde maşşallah...:nazar::nazar:
bide menulerini okurken dikkatimi cekiyo 7 karısımlı bitki cayı ne oluyo canım..bugun ruyama girdi de o,,,birileri bana ikram ediyodu..:KK9::KK9:
[/QUOTE]

yani ne bileyim duraklama gibi geldi çünkü ta 15 gün önce 62.5 idim şimdi 62. 2 hafta da 500 gr üzdü beni biraz. çünkü hiç kaçamak yapmadım sporumu yapıyorum. sabahın köründe kalkıp yürüyorum. O sebeple yani.Ama tabi moral bozmak yok. yola devam :))

7 karışımlı çayım D..dan adlı markanın çayı. Kiraz sapı,biberiye,kekik,yeşilçay,funda yaprağı,mate yaprağı,ısırgan yaprağı karışımından oluşuyor.

Sevgili Hulya, gecmis olsun. Herseyin hayirlisi olsun. Kontrol edemeyecegimiz olaylara kader gozuyle ve herseyde bir hayir vardir gozuyle bakalim. Gonlunu rahat tut. Hersey yoluna girer.
Tuvalet sorunu ile ilgili olarak bir kitapta okumustum. Menulerinde bol cig sebze ve salatalar bulunsun. Sabahleyin 1-2 kocan cig sut misirini ye, uzerine bol su ic. Gunde 1-2 saat de yuruyus de yaparsan faydasini gorursun. Ben, dun eve kendimi zor attim (eve yakin yerlerde yuru, bu bana ders oldu). Bende etkisini 20 saatte gosterdi. Misir pisirilince karbonhidrat, cig iken sebze (kitabin ifadesi). Lif orani cok yuksek, cok guclu bir antioksidant. Kitabin deyisiyle bir supurge gibi bagirsaklari temizliyormus. Genetigi oynanmamis tohumlardan yetisenleri bulmalisin. Gecmis olsun. Sevgiler.

bugunku menumu de yazıp kacıym artık..

sabah
2 yumurtadan tereyag,carlibiber,sogan ve eski kasarlı omlet
yarım cay bardaa ceviz 5-6 tane fındık
1 salatalık yarım domates
az beyaz peynir
2 omega

aksam
1.5 tabak kıymalı taze fasulye
1 kase bulgur pilavı--5 kasık
1 kase tas gibi koyun yogurdu

siporum:sabahın köründe 1 saat yuruyuş,birasdanda 1 saat yuruycem..
Afiyet olsum canım.. Burdayım ara ara gelip okuyorum yazdıklarınızı.. Çoğu arkadaş sen yazmışsın yok yakında gelirler:KK9:

Evde olmak güzel ama şimdilerde sıkıcı olmaya başladı prom... İşler bitmek bilmiyo yaw:26:
Yalnız oğluşla vakit geçirdiğim zamanlar harika..

Tatil bile yapamadım yazın yaw:KK19:

Yorucu ama kışa hazırlandığım bi hafta oldu aranıza pek gelemedim:26: Ama kışın yemek yapmak çok kolay olacak her şey hazır
65 kilo kırmızı biberden salça yaptım accuk oldu:KK3: geliyolar ama aaaaa:KK19:
Daha biber alacağız bu gidişle :KK6:
Sen ameliyat olsun yokken çok merak ettimdi seni prom asyam bise senden havadisler verdi rahatladık. Çok çok geçmiş olsun canım :KK54:

Son düzenleme:
Canim benim,tok agirlamasi da zor olur,neyse gi si 0 olan seyler ne de olsa,sana cok zarari olmaz,bir de yurursun esinle,eritirsin sen onlari
evet canım yaa..:KK34::KK34: sadece et ve salatalardan yedim..bununla yırttım diyeyim:KK9::KK9:
Tesekkur ederim, sevgili Sersum. Iyi sayilirim. Yalniz cok tembelim bugunlerde. Degil ev isi(hic sevmem), artik canim yemek bile hazirlamak istemiyor. Aksam oglum gelecek, giderken goturecegi yemekleri de hazirlayip, dondurmam lazim. Iste calistigim yillar ne guzelmis. Emekli oldum, isim daha da artti. Bugun havam pek iyi degil anlasilan. En onemlisi Allah saglik ve mutluluk versin. Agir-aksak domestik isleri elimden geldigince yapmaya calisiyorum. Bu arada kisa surede yeni yerinize uyum saglamaniz ne guzel. Insallah hep boyle keyifli ve guzel dostluklar kurarak gorevinizi tamamlayacaksiniz. Sevgiler, gozlerinden opuyorum.
sağol canım iyi dileklerin için..:KK16::KK16: enekliliğin hayırlı olsun sağlıkla ve mutlulukla yaşarsın bu dönemi de inşallah..:KK16::KK16:
darısı bizim de başımıza..:KK52::KK52:
insan evde olmayı özlüyor inan..sen de iş hayatını özlüyorsun gibi geldi bana ama :KK9::KK9: :KK16::KK16:
Olsun mangalı ye ayıp olur resmen:KK53::KK53:
Yanında bol yeşillik yedinmi vücuduna zarar da vermemiş olursun. Arada olur böyle şeyler dikkat ediyorum , diyet yapıyorum cümlelerini de kurma sakın yoksa sana daha çok yedirmeye kalkarlar aman:KK34::KK16::KK16:
afiyet olsun
etleri ve salatayı yedim canım diyet miyet hiç bahsetmiyorum zaten:KK9::KK9:

1.ÖĞÜN : 12:00 DA BİTTİ
2 kk yumurta
peynir
8 zeytin
1 bardak ceviz+ fındık ( sanırım ceviz ve fındığa resmen aşığım ben o derece yani:KK1::KK1:)
1 büyük domates
1 yeşil biber
4 gün kurusu

2.öğün: 18:45 de bitti

1 kase z.yağlı,k.tıhumlu yoğurt
5-6 kaşık fasulye yemeği
1 büyük domates
1 biber
10 tane badem

su: 2.5 lt
spor : yok

-200 g veremedim malesef ama almamışımda bugün diğer günlere göre az yediğimi düşünüyorum yarın biraz az çıkarım kanımca:KK34::KK16::KK16:

Saçlarımı boyattım bugün herkes çok beğendi :KK66: Kuaförde arkadaşımı gördüm cildime ve yüzüme naptığımı sordu ben ceviz+fındık deyince güldü ondan değildir dedi stres yapmayı bırakmışındır falan dedi.. Ben ısrar edince kabullendi:KK16::KK33:Resmen herkese ceviz ve fındığı öneriyorum üstelik saça da çok iyi bu üç kuruyemiş
yeni saçlarnı güle güle kullan canım :KK16::KK16::KK16:
slm kislar 2 gundur sacma sapan beslendim.. bugun r. l olmusum sanirim ondan oldu..oysaki bu hafta guzel kilo vermistim tartiya cikmaya korkuyom simdi..yarin kilo bildirimi yapmicam yoksa cok moralim bozulcak..yarin sifirdan basliyorum ins....
ben de regl yim canım bildirim yapmadım..:KK34::KK34:

ıkındın mangal yaptık ve 1kılo 600 gr dana bıftegı esımle ıkımız yedık:KK53::KK53:. yanında közlenmiş sogan patlıcan bıber ve domates eşligind ebırde ayran ıctım:KK56::KK56: vicdanen rahatım :KK9::KK9::KK9:
afiyet olsun canım...:KK16::KK16:
Hepinize çok teşekkür ederim kızlar..babanem iyiye gitmeye başladı..Dualarınızı eksik etmeyin..

..sevindim canım ..daha da iyi olacak eminim..:KK16::KK16::KK16:

merhabalar...:KK16: kilo veren,vermeyen herkesi tebrik ederim:KK16:
birkaç gündür giremedim ama yarından itibaren yine burdayim:KK16:
sevgiler...:KK16:

Ben sana demiştim canım onlar ödemdir diye,bak hemencecik gidivermiş

İyiyim canım,sen de daha iyisindir inşallah ağrıların biraz daha azalmıştır,yürüyüşlere de başlamışsın ne güzel,ramazan bitince başlayacaktım hala başlayamadım,biraz motivasyonum düştü,niye bilmiyorum,ama yürüyüşsüz de olmaz,inşallah başlayabilirim

Ben de marincap special kullanıyorum,günde 2 adet alıyorum

Ben de anlatamıyorum bizimkilere Karatayı,çok üzülüyorum ,üstelik babamın şekeri yüksek,ikisi de kilolular,daha da beni vazgeçirmeye çalışıyorlar

Canım kolay gelsin,ne güzel şeyler yapıyorsun ellerine sağlık,bitirince güzel bir dinlen

Canım meyveyi ara öğün olarak tüketmiyoruz,sabah kahvaltınla birlikte bütün olarak yiyebilirsin

Ficansım sağol canımm:KK16::KK16: Bugün biraz dinleneyim dedim baktım ev tozlu evi temizledim :KK1: Yarın gene alırım pazardan salçalıklarımı bitmedi işim daha:KK6::KK6:
Ben de eşimi kandırırsam akşam yürüyüş yapacağız inş. yürüyüşsüz olmuyor :21:

motherandtwins'e
canım napıyosun..tamamlayabildinmi alıswerisini...cok ince detaylara takılma ok.
olan oldugu kadar,,zamanla oturur nasılsa..senin ikizlerinmi war kızs buarada..aman Allahım ne tatlıdır onlar şimdi..Allah bagıslasın canım..sewgiler..:KK54::KK54:

Evet canım i̇kizlerim var Rabbm bagislasin.. cigerimin iki Köşesi kızım ve oğlum.. 3 yasına girecekler bir kaç ay sonra.. Alisveristen kuruyemisler kaldı aslında evde var ama kavrulmuş fındık,fıstık ve badem şimdi sorsam ki bunlarla idare etsek olur mu diye?Çok takılma olur dermisin tatlım ?

X