Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

iyiniyetlim vermişssin yine kilocukları tebrik ederim

aksama misafirim var,dünaksamdan beri koyverdim kendimi çok pis yiyorumm .yaa ufffffffffff.o kadar emek verdim karataya bozdum.yaptıgım ekmegin yarısını yedim,meyveler uçuştu dünden beri.kızıyorum kendime midemin esiri olmaktan kurtulamayacakmıyım:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

hani yumurta hani pide cısss keçi peynirini arttır ve hazır meyve suyu yasssssak

bende sevindim darısı başımıza bende 52 bedenden 46 ya geldim ama pantolonda 44 e girdim hatta geçenlerde bir markanın 42 sine popom sığdı göbüş açıkta kaldı ama onu aldım karın eğzersizlerine devammmmm

ercelf

çok sağol canım dün baktım kitaba 11 tl fazla değil alacaktım ama bir de baktım ki yemek tariflerinin olduğu bir kitabı da var karatayın diyeti uygulamak için gözüm de ona gitti o da 17 tl ikisi birden de fazla geldi bir de sizden gelecek cevapları beklediğim için almadım. ama dikkat ediyorum yediklerinize hep güzel şeyler :) artık kuruyemiş var bol bol nasıl olacak bu iş cilde yağlanma yapmıyor mu? bir de balık yağı da önemli mi bu işde yoksa isteğe göre mi ben de ara sıra m.....p balık yağı kullanıyorum ama günde 1 tablet.bir de 8 den sonra dükkanı kapatmak ve yürüyüş çok önemli sanırım. ben zaten sadece kahvaltıda 2 dilik ekmek yerim günün geri kalan kısmında asla aramam. ama akşam yemeğimde etimin yada sebze yemeğimin yanında pilavı çok severim. bulgur a geçerim olmazsa. ilk baştaki listenizi incelicem daha ama başlamak için ramazanın bitmesini beklicem sanırım :)

evet kitap iyi bir yol gösterici

yumurta yemiştim yazmayı unutmuşum hep 1 yumurta yerim bazen haşlama bazen de tereyağında kızarmış. keçi peynirinden başka peynir yemem zaten arttırıcam söz. işlenmiş gıdalar yasak ok anladım :) kitabı alıcam. ama yemek tariflerinin olduğu kitaba da takıldım ben .alanınız var mı?

merhaba arkadaşlar umarım herşey yolundadır yeni olmama rağmen bikaçgündür kaytarıyo ibi oldum ama nette sorun vardı giremedim
kızlar hiç kilo veremiyorum ben ya 71le başladım 72-72,5 çıkıyorum tartıda çok dengesiz bi yapım var metabolizmam mı çalışmıyo artık nedir bilmiyorum tek uygulamadığım şey omega3 lütfen bu konuda yardımcı olun omega3 kilo verdiriyor mu yada işlevi ney karatay içerisinde çok öenmli olduğunu biliyorum ama nedenini bilmiyorum tok tutması filan mı yoksa vücudu çalıştırmsı mı saçma sapantılı bi yapım var normal bir insanı afedersiniz ishal yapan şey beni kabız yapıyo normalde de hiç çok yiyen biri olmadım ama hamileliğimde abartılı kilo aldım ağlamamak için zor tutuyorum kendimi bunaldım aç gezdiğim amanlar oldu veremedim metabolizma çalışmıyo dediler normal yedim veremedim çok yedim yine aynı ne denediysem veremiyorum şu kiloları bir ara dukan denedim 1 2 kilo gitti ama kendliğinden mi dukanın mahareti mi bilmiyorum oda sıktı herzaman uygulayamıyosun karatayı deniyorum ama olmuyo hergün tartınıyorum sinirim bozuldu yeminettim tutarım diye cumaya kadar tartınmicam:KK43: bildiğiniz püf noktalar varsa belirtin lütfen:KK43::-)44:

İftarım:KK56::KK56::KK56::KK56:

4-5 kaşık herse
1 köfte
bulgurlu yaprak sarması
fırında z.yağlı patates
çok az su böreği:KK53::KK53::KK53:
dondurma:KK53::KK53::KK53:

Sahurum:KK56::KK56::KK56::KK56:
2 haşlanmış yumurta
1 hurma
ş.isz çay
enfes pembe domates (z.yağlı kekikli)
kırmızı biber - yeşil biber
bolca fındık

Allahım oruçlarımızı kabul etsin inş.

Leylakım papişim napıyorsunuz:KK19:

iyiyim iyiniyetli sen nasılsın?yeni yeni ciciler almışsın,güle güle giy bebişim.düğünde herkes sana böyle :KK53::KK53: bakacak valla.totonu kaşı da nazar değmesin canım benim:KK1::KK1:
İzmire gitmeden önce 56 lardaydım şimdi 54.6 olmuşum:KK1::KK1::KK1:

:KK9::KK9::KK9:
ilgine teşekkür ederim canım bi öğrenemedim şu çizelge değiştirmeyi :KK16::KK16:

ben yaptım canım,umarım son kilonu doğru hatırlamışımdır:44::44:

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wEaCsSI/weight.png
Leylak84 cüm naber nasıl gidiyor karşılaşamıyoruz ne zamandır :KK16::KK16:

ben iyiyim fundacım sen nasılsın?bu aralar yoğunluktan pek yazamıyorum ama yürüyüşe ve karataya devam ediyorum işte:KK76::KK76:

iyiyim iyiniyetli sen nasılsın?yeni yeni ciciler almışsın,güle güle giy bebişim.düğünde herkes sana böyle :KK53::KK53: bakacak valla.totonu kaşı da nazar değmesin canım benim:KK1::KK1:

ben yaptım canım,umarım son kilonu doğru hatırlamışımdır:44::44:

http://tickers.tickerfactory.com/ezt/t/weacssı/weight.png

ben iyiyim fundacım sen nasılsın?bu aralar yoğunluktan pek yazamıyorum ama yürüyüşe ve karataya devam ediyorum işte:KK76::KK76:
canım ya çok teşekkür ederim ellerine sağlık:KK54: Aynen 69,3 olmuşum üstelik tokken.ya senin ideal kilondayken bile devam etmen karataya beni acayip motive ediyor :KK16:

canım ya çok teşekkür ederim ellerine sağlık:KK54: Aynen 69,3 olmuşum üstelik tokken.ya senin ideal kilondayken bile devam etmen karataya beni acayip motive ediyor :KK16:

rica ederim canım,güle güle kullan:KK16::KK16::KK16:
harika gidiyosun valla fundacım:nazar::nazar:eğer oruç tutuyosan iftardan önce tartıl bir de canım,daha da az çıkabilirsin tartıda.
karatayla hem günde 2 öğün yiyip açıkmıyorum hem de sağlıklı ve enerjik oluyorum.o yüzden zayıflasam da bırakamam,ömür boyu uygulayacağım bi beslenme şekli.yürüyüşümü de ihmal etmiyorum çünkü yaz meyvelerini çok seviyorum,haliyle de yiyiyorum biraz biraz:112::112:

rica ederim canım,güle güle kullan:KK16::KK16::KK16:
harika gidiyosun valla fundacım:nazar::nazar:eğer oruç tutuyosan iftardan önce tartıl bir de canım,daha da az çıkabilirsin tartıda.
karatayla hem günde 2 öğün yiyip açıkmıyorum hem de sağlıklı ve enerjik oluyorum.o yüzden zayıflasam da bırakamam,ömür boyu uygulayacağım bi beslenme şekli.yürüyüşümü de ihmal etmiyorum çünkü yaz meyvelerini çok seviyorum,haliyle de yiyiyorum biraz biraz:112::112:
canım iftardan önce tartılınca 67 liri görüyorum dur akşam bi tartılim bakalım kaç olacak .sence çizelgeye onumu yazmalıyım:44::44::44:

ayy sevindim bak şimdiii yarın sana mutlu haberi veririmmm eve gitmeyi iple çekicem (iş yerindeyim) ilgine çoook teşekkür ederim canım hakkını helel et :KK16::KK16::KK16:

bak şimdi ben de merak ettim canım:KK52::KK52::KK52:bekliyorum yarın,çizelgeni de değiştiririz hemen..
rice ederim canım helal olsun tabiki
:KK19::KK19::KK19:

iftarım

1 kase semizotu yemeği
1 kase taze fasulye
4 kaşık yoğurt
1 kase salata

şimdi çay içiyorum,yürüyüş yapabilirmiyim bilmem biraz yorgunum,malum pazartesi:KK37:

Canım her yaşta bakımlı olmak lazım bence de bana moral verdin Asyam :KK19: Annene de :nazar: :nazar::nazar: Maşallah diyeyim:KK16:
Asyam en az 1.5 kilo vermişim Allahım amma yürümüşüm:KK52::KK52::KK60:

Sen çok güzel spor yapıyorsun :nazar::nazar: hiç yağ tutmazsın bööle:nazar::nazar:
canım benim bünye daha çok spor yapmaya alışık inan bu kadar spora hala yağlı yağlı bacaklarım sıkı değil, karnımda da ayva göbek var:KK17:
alışmış kudurmuştan betermiş, benim bünye de alışmış spora yetmiyor şimdi :KK17: :KK17:

İzmire gitmeden önce 56 lardaydım şimdi 54.6 olmuşum:KK1::KK1::KK1:
çizelgeni de değiştirmişsin hedefini düşürmüşsün yeniden:KK52: :KK52: yeniden azimli iyiniyetlimi görmekten çok mutlu oldum :KK1: :KK1:

3gün önce 62,8gördüm iftardan önce ogünde kendimi ödüllendireyim dedim baklava yedim...ama şimdi gene 63 üm..neden gitmiyor bu kilolar anlayamıyorum...ama nayse karataya devam...
menülerimi paylaşıyorum ama yorum yazılırsa sevinirim yani en azından cısssları belirtseniz yeter:)
baklava yemişsin onun içindeki şekeri eritebilmek için vücudunun tuttuğu suyu bir düşünsene... ayrıca kaçamaklardan sonra tartıda + görülür zaten bu yüzden 2-3 gün bakmamak lazım tartıya:KK34:

Sabah:09.00'da
1 haş yumurta
keçi ve tulum peyniri (toplam 1 avuç içi kadar)
1,5 domates
1,5 salatalık
1 köy biberi

ara:15.00'de 1 kupa süt

2. öğün:18.00'de dışarıda ve arkadaşlarla olmanın etkisi ile
chicken pops diye mc donaldsın kızarmış küçük tavuk parçaları yanında da biraz barbekü sos (doymadım resmen ama canım da yemek yemek istemedi orada)

ara:21.00'de 1 kupa sıcak süt

resmen aç yatcam bu gece:KK5:

iftar menüm:
2kepçe çorba
4adet çiğköfte
6adet bulgurlu kara lahana sarması
2adet kadınbudu köfte
salata
yoğurt

canım benim bünye daha çok spor yapmaya alışık inan bu kadar spora hala yağlı yağlı bacaklarım sıkı değil, karnımda da ayva göbek var:KK17:
alışmış kudurmuştan betermiş, benim bünye de alışmış spora yetmiyor şimdi :KK17: :KK17:

çizelgeni de değiştirmişsin hedefini düşürmüşsün yeniden:KK52: :KK52: yeniden azimli iyiniyetlimi görmekten çok mutlu oldum :KK1: :KK1:

baklava yemişsin onun içindeki şekeri eritebilmek için vücudunun tuttuğu suyu bir düşünsene... ayrıca kaçamaklardan sonra tartıda + görülür zaten bu yüzden 2-3 gün bakmamak lazım tartıya:KK34:

evet baklavadan dolayı su tutmuştur vücudum...benim hocanın kitabını almam şart oldu...
birde sahursuz oruç tutmak da iyi değil sanırım..

Motivasyom noktası yapalım biz de böyle sinir tipleri. Onlar aklımıza geldikçe hırslanalım. Çatlasınlar!

Güle güle giyin canım. Komşun da eski kadınlardan galiba... 1 gram et, bin ayıp örter diyenlerden:)))) Kim istemez kız, senin gibi çıtır anne olmayı!:KK54:

:nazar::nazar::nazar::KK9::KK9:
evet haklısın çatlatmalı bu konuda

iyiniyetlim vermişssin yine kilocukları tebrik ederim

aksama misafirim var,dünaksamdan beri koyverdim kendimi çok pis yiyorumm .yaa ufffffffffff.o kadar emek verdim karataya bozdum.yaptıgım ekmegin yarısını yedim,meyveler uçuştu dünden beri.kızıyorum kendime midemin esiri olmaktan kurtulamayacakmıyım:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
heyyy kiloları bir seferlik kaçamakla almadın ne olmuş yani kendinle inatlaş herşeyin yanında yoğurt yemeye çalış etkili oluyor

yumurta yemiştim yazmayı unutmuşum hep 1 yumurta yerim bazen haşlama bazen de tereyağında kızarmış. keçi peynirinden başka peynir yemem zaten arttırıcam söz. işlenmiş gıdalar yasak ok anladım :) kitabı alıcam. ama yemek tariflerinin olduğu kitaba da takıldım ben .alanınız var mı?
içini biraz karıştırdım ama almadım ben pek kitaba bakarak yemek yapamam mutfak merakım yok

merhaba arkadaşlar umarım herşey yolundadır yeni olmama rağmen bikaçgündür kaytarıyo ibi oldum ama nette sorun vardı giremedim
kızlar hiç kilo veremiyorum ben ya 71le başladım 72-72,5 çıkıyorum tartıda çok dengesiz bi yapım var metabolizmam mı çalışmıyo artık nedir bilmiyorum tek uygulamadığım şey omega3 lütfen bu konuda yardımcı olun omega3 kilo verdiriyor mu yada işlevi ney karatay içerisinde çok öenmli olduğunu biliyorum ama nedenini bilmiyorum tok tutması filan mı yoksa vücudu çalıştırmsı mı saçma sapantılı bi yapım var normal bir insanı afedersiniz ishal yapan şey beni kabız yapıyo normalde de hiç çok yiyen biri olmadım ama hamileliğimde abartılı kilo aldım ağlamamak için zor tutuyorum kendimi bunaldım aç gezdiğim amanlar oldu veremedim metabolizma çalışmıyo dediler normal yedim veremedim çok yedim yine aynı ne denediysem veremiyorum şu kiloları bir ara dukan denedim 1 2 kilo gitti ama kendliğinden mi dukanın mahareti mi bilmiyorum oda sıktı herzaman uygulayamıyosun karatayı deniyorum ama olmuyo hergün tartınıyorum sinirim bozuldu yeminettim tutarım diye cumaya kadar tartınmicam:KK43: bildiğiniz püf noktalar varsa belirtin lütfen:KK43::-)44:

sen yediklerini yaz bir bakalım belkide ufak ufak çok yiyorsundur. omega 3 hücresel düzeyde vücut işleyişini düzenliyor yogun karbonhidratla beslenirsen zayıflatmak adına bir işe yaramıyor

bildirim: sabah:
1 yumurta 6 zeytin 1 peynir 8 ceviz 1 salatalık
öğlen: acılı adana salata 2 kaşık bulgur pilavı 1 kase yoğurt
ara: türk kahvesi (senide andım özlemkartal) dondurma ceviz
akşam: tavuk çorbası 5 köfte ayran 2 kaşık bulgur pilavı soğan çeyrek künefe

YA KIZLAR TAVUK ÇORBASI KARATAYA UYGUNMU ONU YİĞİNCE YANINDA BAŞKA NE YİYEBİLİRİZ

X