Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Gunaydin neda,famir,emel,asya,reyhan,hadibakalim,menevsehulya
Nasilsiniz kizlar

Sahurum peynirli omlet,peynir,zeytin,domates,salatalik,az pide,1 lokmasi tereyagli ve cay kasiginin ucuyla visne receli

gunaydın ficans.iyidir be ya
ben de vişne receli yapmıştım az sekerli ama yememek için kavanozu acmıyorum.bir baslarsam bırakamam,tek sevdiğim recel vişne receli

Günaydınnn kızlarr
Ofisten bildiriyorum size yine
Sabahtan beri kaldığım sayfayı bulmaya çalışıyorum derken yorumlara bakınca çaktım köfteyi Dünkü bütün yazdıklarımız gitmiş Önce pek üzüldüm, sonra dedim ben de yeni bir sayfa açıyorum hayatımda o zaman dün arkadaşım da öyle demişti bana, her şeye sil baştan

Niyetli arkadaşlara kolaylıklar diliyorum, Allah oruçlarını kabul etsin
Hepimiz için güzel bir gün olsun

çok geçmiş olsun ody yemene rağmen veriyorsun demek ne şanslısın
ideal kilona gelince kilo vermen duracak hocamız öyle demişti, bak bana 49.1'de kaldım 1 aydır

Nasilsiniz kizlar

Sahurum peynirli omlet,peynir,zeytin,domates,salatalik,az pide,1 lokmasi tereyagli ve cay kasiginin ucuyla visne receli

Günaydın canım, Allah orucunu kabul etsin kolaylık versin

Kızlar bu arada ben bütün asyaları üzerime alınıyorum ama hangisi asyam21'e bilmiyorum:26: Sonuçta propycil'e nöbetçi muhtarlıkta yardımcı olduğum için affola

günaydın kızlar

sahurda yediklerim
menemen
4 zeytin
2 çatal peynir
5 erik
yarım krep
bol su

ben de vişne receli yapmıştım az sekerli ama yememek için kavanozu acmıyorum.bir baslarsam bırakamam,tek sevdiğim recel vişne receli
Sakın açma o kavanozu
Kendine bir hedef koy, o kiloyu tartıda görünce birazcık ye
bak iyiniyetli yemiş pide ve tereyağı ile ama sahurda ye yede kahvaltıda
ben de önce çocuğuna hayır deyip sonra dayanamayıp izin veren annelere döndüm şu anne de güzel kaçamak yöntemi öneriyorum
canım sen yine de sakın yeme,açma kavanozu. bir süre sonra canının istemesi de geçer zaten. unutma şu an miden değil,aç beynin istiyor onu

Selam kızlar
hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum
allah tüm ibaetlerimizi kabul eder inşallah
yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz
sizleri okuyorum sürekli ama fazla yazma şansım olmuyor daha öncede belirttiğim gibi işyerinde çok fazla vakit bulamıyorum evdeki bilg.arızalı
ama hep sizlerleyim
sahur menümü bildireyim
2 yumurtadan tereyağlı omlet
domates+salatalık
kaşar peyniri
çay
6 adet ceviz ve bol su içtim
ramazanda oldukça dikkat etmeye çalışıyorum
ha bu arada dün akşam iftardan sonra 30 dk yürüdüm
birde bu call egzersizini hangi siteden yapıyosunuz ben bulamadım bir türlü

sahurda,2 yumurtadan sebzeli omlet,1 zeytin,1 parça peynir,1 çay bardağı süt,1 çay bardağı yoğurt,7 ceviz ve 2 taze kayısı yedim
şimdi geçmişi okuyacağım

afiyet bal şeker olsun .ben de dünkü iftarımı ve bugunku sahurumu yazayım

iftar
1 kase yogurtlu bugday çorbası
1 tabak etli türlü
yoğurtlu semizotu(ketentohumu koydum icine) salatası
çoban salata

iftardan sonra eşimle 45 dk yürüdüm,iyi geldi burası aksam cok serin.eşim her aksam yuruyelim diyor,benim de işime gelir
bol su,esim meyveleri doldurdu koca bir tabaga,yiyelim dedi ama ben cok tokum ayagına yattım yemedim.yememem lazım desem epeyce nasıhat edecekti.bilmiyor karata yaptıgımı.ekmek yemememe taktı zaten hep beni gözlüyor.ben de pide beyaz diye yemiyorum diyorum

sahur
bol menemen ,2 kasık çökelek,1 tk tereyag,3 yumurta ile 4 koca domatesten yaptım yarısını esim yedi,ama fazla geldi yaw dokundu
3 zeytin
1 dilim peynir
1 kase şekersiz taze kayısıdan komposto

valla benim beynim hep aç zaten

ayy benim şateller attı.benim 2 gündür kilo verme cizelgem kayboluyor,zırt pırt çizelge mi yapcam ya.

not updated for more than 80 days diyor.anlayan var mı benim ingilizce yetmedi

Nasilsiniz kizlar

günaydın canım ben iyiyim vücut ancak alıştı oruca ilk başta çok zorlandım susuzluğa ama alıştım şimdi de arkadaşlar bu leptin hormonu ramazanda nezaman işleyecek vakit bulacak ya

ayy benim şateller attı.benim 2 gündür kilo verme cizelgem kayboluyor,zırt pırt çizelge mi yapcam ya.

not updated for more than 80 days diyor.anlayan var mı benim ingilizce yetmedi
80 günden fazla bir süredir güncelleştirilmedi diyor canım
forumda sorun var ya ondan kaynaklıdır belki:26:

Son düzenleme:
Leylak84 canım meraba nasılsın çok göremiyorum formda seni özledik valla sanırım temizlik falan yapıyosun

Kızlar çalıştığım mağazada bugün tekim
Sabah otomatik kapıyı ayarladım bir problem yoktu
Biraz önce müşteri dışarıdan bir ürün fiyatı
Sordu söylemek için dışarı çıktım geri giremedim
Manyak kapı kendini kilitledi kaldım dışarda :18:
Yandaki mağazadan yardım istedim tam acmaya
Uğraşırken yeni müşteri geldi içeri girmek istiyor
Dedim bende dışarda kaldım nasil gülüyorlar rezil oldum
Bu kapı yüzünden en sonunda actık girdik şimdi çalışıyor
Tıkır tıkır garezi banaymis

Son düzenleme:
ahahaha bugünün gecmişi okumam gerekmıcek demekki

ya leylak ya bana bi gaz ver hep söz verip sözümden dönüyorum bi türlü 69 dan düsemedim
dondurmaya dayanamıyorum nepicem ben ya ühühühü

asyacım dondurma yemene rağmen kilo almıyosan dua et.azıcık sabret canımcım ya az kaldı bak.çok canın çekiyosa da arada bir ye.sık yersen veremezsin kg

çok geçmiş olsun odycim,tatlılara dondurmalara rağmen de kg veriyosan sana

Leylak84 canım meraba nasılsın çok göremiyorum formda seni özledik valla sanırım temizlik falan yapıyosun

iyiyim fundacım sen nasılsın?evet temizlik yaptım o yüzden bir kaç gün fazla giremedim tatlım.bu sıralar fazla karşılaşamıyoruz.
ben de özlüyorum burayı, sizleri gelmediğim zamanlarda.tek arkadaşlarımsınız benim

Serin mi ne guzel,biz burada kavruluyoruz,evin icinde resmen sicak alev esiyor(ankara)

Sana da hayirli ramazanlar canim,ben sana yollayayim ozelden

günaydın kızlar

sahurda yediklerim
menemen
4 zeytin
2 çatal peynir
5 erik
yarım krep
bol su

Gunaydin canim,kacamaksiz gidiyorsun,boyle devam,kuruyemis de yiyebilirsin,gerci ben de sicaktan yiyemiyorum

Canim baslarda ben de hic yaklasmiyordum bile,simdi zaten canim da fazla istemiyor,zamanla istegin azliyor

Canim sana da Allah islerinde kolaylik versin

günaydın canım ben iyiyim vücut ancak alıştı oruca ilk başta çok zorlandım susuzluğa ama alıştım şimdi de arkadaşlar bu leptin hormonu ramazanda nezaman işleyecek vakit bulacak ya

benim de oyle,alisiyoruz zamanla ama sicaklar cok fena,sahura kadar uyuyorum ben de,ne kadar leptin olursa artik,gunduz de 17 saat ac kaliyoruz,o zaman da salgilaniyordur herhalde,cunku benim bayagi bir eksilme var,cumadan beri

kızzz çok güldüm geçmiş olsun canım

çok teşekkür ederim canım indir dedim bakalım olacakmı

saolasın canım benim dün ofiste biraz canım sıkıldı, istifa edip başka bir yerde devam edesim var staja da annem sabret dedi.bakalım anne sözü dinliyorum
17 saat açlıkta devreye giriyordur bence leptin. hoca gece 2-5 arası metabolizma normalden çok leptin salgılıyor diyor ama diğer saatlerde de salgılıyordur bence:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…