Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

fıt anne olma yolundakı arkadasım bende 69 ve 68 de cok dırendım ama bu sabah 67 yı gordum sende gorursun merak etme dondurma yerıne sutlu hafıf tatlı ye bende kucuk bır dılım

papadiyam bana yardım et lütfen sen oruç tutuyormusun bilmiyorum ama ben tutuyorum allah herkesin orucunu kabul etsin inşallah ya ramazan girdiğinden beri hala artılardayım neden kilo veremiyorum nasıl besleniyorsunuz lütfen ben bir yerde hatamı yapıyorum internet haberlerinde okumuştum ramazanda metobolizma yavaşladığı için normal zamanda yenildiğinden daha az yemek yenilmeliymiş bana çok mantıklı geldi siz ne düşünüyorsunuz neler yapıyorsunuz kaçamak yapıyormusunuz çok merak ediyorum ben o kadar uğraşıp verdiğim kilolarımın 1 kilosunu bile geri almak istemiyorum ya ramazandan 1 hafta önce 70,700 gramı gördüm ama dün dahil kilom 72,400 inmiyor tabi wc dede sıkıntı var biraz ama kilo almış da olabilirim

Gunaydin kızlar... Nasilsiniz???

Dun yediklerimi yazıp çıkayım.

İftar;
Firinda kiymali,yumurtali,Peynirli karnibahar.
Karisik peyzz Peynirli salata.
Su.

Sahur;
2kuru incir,1hurma,
1avuc ici kadar badem ve fındık karışımı.
2 fincan kahve ve su.

Optumm sizleri kızlar.. Sabrınız ve azminiz , Leptininiz bol bol olsun...

günaydın fıstıklar...
tabiisi herkesler uyuyor..neyse ben de 6 ya doğru uyumuşum..9.30 da da kalktım..parkeciler gelcekti..herhalde bize acıdılar....uyusun garipler didiler
kahvaltım klasik karatay olcak duyrulur..bu 2 gün hiç kaçamak yapmıycem söz

kısss tam da ben seni düşünüyodum geldin canımmm
kalp kalbe karşıymış..tam enalta indim mesaj yaziiimm kankama ösledim diye..sen geldin kısss

ösledim çok valla görüşemiyoz hiçç..dur bidaha öpem datluumm
canımcım kaçmam lazım..dediğim gibi parkeciler gelcek..annemin salonu döşiyiverecekler..inşallah sonra yazışırız yine bidenem

günaydınlar,
dün midem rahatsız olduğu için malum orucuma devam edememiştim
gün içinde orta boy peynirli karışık salata yemiştim
iftara da kayınvalideme davetliydik, kendisi rejimde olduğumuzu bile bile sağolsun
şehriye çorbası, pirinç pilavı, patates ve köfte kızartmış

bir tabak çorba içtim, 1 yemek kaşığı pilav ve 3 köfte yedim
salata ve cacık da vardı çok şükür

daha sonra ikram ettiği dondurma ve baklavadan kaşığın ucuyla bile almadım

bu sabah da, biraz beyaz peynir domates 1 haşlanmış yumurta 4 kuru kayısı yarım salatalık yedim
limonlu açık çay içtim

öğlene kadar bol bol su içip bugün kendimi 0 kaçamaksız tekrar karatay'a adapte edeceğim, nasipse de yarın tekrar orucuma başlamayı planlıyorum

herkese güzel bir gün diliyorum

herkese günaydınnnn

nasılsınız, ben biraz rahatsızdım, bir haftadır hastayım klimalar çarptı herhalde raporluydum yattım evde ama orucu bırakmadım karatayıda bırakmamaya çalıştım ama yinede biraz yiyorum yani tatlılar ve dondurmalar ama ona rağmen kilo veriyorum ben artık vermek istemesem ne yapıcam koruma nasıl yapılıyor bilgisi olan varmı?

dün akşamki iftar menüm:
1 kase yoğurt çorbası
3-4 kaşık taze fasülye
3-4 lokma pide
1 kase yoğurt
1 tabak salata
1kase hoşaf
1 hurma
bolca suuu

yemekten sonra 1 tane ev baklavası yedim

bu sabahki sahurum:
menemen
peynir
zeytin
pide
kayma+bal (1 lokma pidenin üstüne)
çay ve bolca suu

Allahım inşallah tüm ibadetlerimizi kabul eder....

merhabalar arkadaşlar bende aranıza katılabilir miyim?

diyet ile ilgili biraz yorumlara baktım ama acaba faydasını gören var mı?

en çabuk ve en kısa sürede nasıl kilo vericem ben ya evlendim 10 kilo aldım 4 ayda :)))))))

Tabii katilabilirsin,faydasini gormeyen yok bu diyetle,hem kilo veriyoruz,hem de kan dagerlerimiz de duzene giriyor,ilk sayfamizi okursan yardimi olur,menulerini paylasarak baslayabilirsin

Gunaydin neda,famir,emel,asya,reyhan,hadibakalim,menevsehulya
Nasilsiniz kizlar

Sahurum peynirli omlet,peynir,zeytin,domates,salatalik,az pide,1 lokmasi tereyagli ve cay kasiginin ucuyla visne receli

Son düzenleme:
çok az yemek yemişsin nasıl doyuyorsun,aç aç dolasma tansıyonun düşer bak

kaneel senin sahur biraz aceleye geldi galiba. ezana yakın mı kalktın ne

hoşgeldin neşeekuş.burda bulunan herkes faydasını göruyor.beslenme şekli sana uyarsa denemende yarar var,kolay gelsin

Gunaydin neda,famir,emel,asya,reyhan,hadibakalim,menevsehulya
Nasilsiniz kizlar

Sahurum peynirli omlet,peynir,zeytin,domates,salatalik,az pide,1 lokmasi tereyagli ve cay kasiginin ucuyla visne receli

günaydın ficans ben iyiyim kendi adıma sen nasılsın?

Herkese günaydınnnn nasılsınız?

Dünkü iftar menüm:

domates çorbası

patates oturtma

1 k. yoğurt (k.t. naneli)

omega 3

yatana kadar 2 litre civarı bol bol limonlu su (bugün içine birde taze nane koydum daha güzel oldu)

sahur menüm:

pastırmalı yumurta

çok az peynir

1-2 s.zeytin

domates-salatalık

1 ç.b. ceviz

süt

1 hurma

omega3 + folik asit

tabi katılabilirsin aramıza hoşgeldin .hepimiz faydasını görüyoruz.kimimiz düzenli kilo veriyor kimimiz yavaş veriyor ama mutlaka kilo veriyoruz.sende veririsin kilolarını merak etme.ilk sayfamızda örnek menüler var onları oku mutlaka,sende hergün paylaş menülerini doğrularını yanlışlarını söyleyelim....

sahurda,2 yumurtadan sebzeli omlet,1 zeytin,1 parça peynir,1 çay bardağı süt,1 çay bardağı yoğurt,7 ceviz ve 2 taze kayısı yedim
şimdi geçmişi okuyacağım

canım ben yeniyim de merak ettim acaba tatlı ve dondurmaları belli bir saatteen önce mi yedin de kilo vermene engel olmadı,yoksa miktarını mı denetimli yedin,yanında spor yürüyüş filan da yaptın mı eritmek için,çok sordum ama kusura bakma,tüyoya ihtiyacım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…