Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ahahaha bugünün gecmişi okumam gerekmıcek demekki :KK37::KK37::KK37:

ya leylak ya bana bi gaz ver hep söz verip sözümden dönüyorum bi türlü 69 dan düsemedim
dondurmaya dayanamıyorum nepicem ben ya ühühühü:KK43::KK43::KK43:

fıt anne olma yolundakı arkadasım bende 69 ve 68 de cok dırendım ama bu sabah 67 yı gordum sende gorursun merak etme dondurma yerıne sutlu hafıf tatlı ye bende kucuk bır dılım

o olayı biliyorum canım okumuştum..olsun iş kazası olmuş bi nevi,ben de birkaç kez kitap okumuştum yürürken,ama daha çok dizi izliyorum ya da müzik kanalı..paylaşım için de sağol canım

kızlar ben kestireyim biraz..sahura kalkıcam,yarın da işim çok,hepinize iyi geceler,oruçlulara karataya uygun sahur menüleri diliyorum

Ohhhh iftarlar acilmis sohpete devam....daha bizim iftara var...esim uzakta calisiyor bende bugun iftari yanliz yapacam...hafta sonna kadar zorya oructa yanliz olmak.....

Kizlar size birsey itiraf etmeliyimki yanlislikla girdim buraya cepten giriyorum forumlardaydim iftar topigini tiklayinca meyer ekrana dokununca burasi girmis bende iftar topigi diye yazdim yoksa benim diyetle ne isim var...gerci birkac kilo fazlam var belki ramazandan sonra....bende yazinca dikkatimi cekti bunlar oruclular nede az yiyorlar hersey olculu affola size iyi diyetler....

ozellıkle yatmadım sahura kadar yesılcay su vs ıcebıleyım dıye yoksa ıftar menusunu erıtmek mumkun deel:KK9::KK9::KK9::KK9:

iyi gecelr kıslar..bi ara girdim topiğe hatta mesaj filan da yazdım ama hata werdi forum..neyyyyse..ben menulerimi yazıym hemen..

24 temmuz Lozan Barış anlaşmasının yıldonumunu şöyle gecirdim
sahur
2 yumurtadan kasar ve domatesli omlet--tabiki tereyaglı
4 ceviz
keci peyniri ve beyaz peynir
15 adet zeytin
1-2 kasık yogurt
1-2 kasık mercimek corbası
ve bol cayyy..

iftar

7 tane islim köfte--kürdan kebabı da deniyo
1 kase yogurt
1 kase mercimek corbası

sipor bugun de yok..

selamlarr , pc deki sorun yapıldı nihayet. bugün oruca da başladım, yarından itibaren menülerimi de yazarım . bu arada tartıda güzel gelişmeler gördüm:KK52::KK52:
hoşgeldin canım tekrar...tebrikler bu arada..kendine bi cizelge yap da biz de gorek kac kilo werdiğini..
:KK52::KK52::KK52:
bu aksam ıftarda yedıklerım harfıyen yazıyorum:KK1:

1 dolu kase sehrıye corbası
1 dolu kase coban salata
zyaglı taze fasulye,kozlenmıs patlıcan salatası
1 parca tavuk pırzola,2 catal kavun,bırkac kayısı hurma ıncır kurusu
2 dılım revani,3 omega3,yesılcay,form cay,2 kasık bulgur pılavı,bıde semerım:KK1::KK1::KK1::KK1:
papiş ne ettin bacım yaw...sen sahurda bişey yemiyosun ya ondan bu kadar acıkıyosun demi..madem uyumıycaksın sahura kadar az da olsa bişeler ye bacım bugun ok...zaten yuruyus filan da yapamıyoz dikkat et kendine bebeem..:KK4::KK4::KK4:

tüh ya q klavyeyle yavaş yavaş da yazmıştım,silinmiş demek,neyse ben yediklerimi yazayım yine...

sahurda

2kaşık yoğurt
1 yumurta
6 zeytin
1 kase ceviz
1 dilim peynir

iftarda ise,4 köfte,1 kase yoğurt ve 1 kase fıstık yedim.....misafir geldi çaya... yine yürüyemedim

kızlar bu sarıkafalasr nerde bulamadım ben
afiyet olsun ozlemcim..menuler gayet guzel..kuruyemişi dert etme..sonucta gi si sıfır onların,ha yogurt yemişsin ha kuruyemiş yemişsin..ben ilk başlarda 1.5 ince belli ceviz yiyodum ama şimdi okadar yemiyorum,canım istemiyo yani yoksa kendimi zorlamıyorum..

benim yazdıklarım da silinmiş gitmiş yavvv:KK53::KK53:

bak şimdi yeniden yazmak zorundayım:KK30::KK30:

dün hiç vakit bulamadım..çünkü ailecek bir iznik gezisi yaptık..çok güzeldi hanımlar..tarihi birçok yeri gezdik..ama çok da sıcaktı...
bugün de kızımdan hiç fırsatım olmadı..
1 saat denizdeydim

bugün maalesef 3 öğün yaptım yine..dedim ya ben evime yerleşene kadar bana rahat bi karatay haram:KK50::KK50:
neyse ki yüzüyorum..
akşam babam kıymalı pide sipariş etti fırına .içini biz hazırladık..ramazanda mutlaka en az 1-2 kere adettir bizde..
offf 2-2.5 lahmacun kadar yedim..çok oldu:KK53::KK53:
30dk yürüdüm tempolu..gelince saf saf tartıya bi çıktım..sonra hemen indim:KK30::KK30::KK30::KK30:
:KK60::KK60:hemen indin demek ha...Allah iyiliğini wersin...

ya ben yemek kısmını daha az yiyorum da,hakkımı kuruyemişlerden yana kullanıyorum,çok doyuyorum gerçi...kuruyemişi başta abartan sonra normalleşen varmı aranızda...hastalık gibi bende...bu yüzden az kiloveriyorum sanki
yok canım kuruyemişle alakası yok merak etme..suyu filan az içiyosundur..kasma kendini..yemeğini de bol bol ye..

kızlar ben geldim:KK52::KK52::KK52:
arkadaş ile kahve içmeye gidemedik, başka bir arkadaşım ile çay içmeye çıktık:KK14:
bugünkü menümü yazıp kaçacağım, geçmişi yarın okurum:KK56:
sabah:07.30'da bitti
2 haş yumurta
2 zeytin
keçi ve tulum peyniri (toplamda 1 avuç içi)
1 büyük domates
1 salatalık

2. öğün:19.00'da
eve girerkn bahçeden 2 kayısı
tarhana çorba (ev yapımı unu az)
tavuk göğüs haşlama
3 y. kaşığı bulgur pilavı
keten tohumlu ve keçi peynirli salata

akşamda arkadaşla birlikteyken sıfır kaçamak yaptım sadece çay içtik:KK52::KK52::KK52::KK52:
iyi geceler kızlar ben kaçıyorum sabah erkenciyim malum:KK5::KK5::KK5:
bebeem yazdıklarını okumaya calıstım bugun bi ara..ama hepsi silinmiş..:26::26::26:
neyyysee..yarın gorusuruz artık..sana iyi geceler..meyveyi az yediğin ve arkadasınla birlikteyken kacamak yapmadıgın icin de tebriği hakettin sen..:KK9::KK9::KK9::KK9:

ya leylak ya bana bi gaz ver hep söz verip sözümden dönüyorum bi türlü 69 dan düsemedim
asyam dusersin inşallah bebeem..korumaya almıstır vucudun kendini...annen gil gittikten sonra daha sık gel aramıza...dondurmayı da az ye kısss..:KK4::KK4::KK4::KK4:

iyi gecelr kıslar..bi ara girdim topiğe hatta mesaj filan da yazdım ama hata werdi forum..neyyyyse..ben menulerimi yazıym hemen..

24 temmuz Lozan Barış anlaşmasının yıldonumunu şöyle gecirdim
sahur
2 yumurtadan kasar ve domatesli omlet--tabiki tereyaglı
4 ceviz
keci peyniri ve beyaz peynir
15 adet zeytin
1-2 kasık yogurt
1-2 kasık mercimek corbası
ve bol cayyy..

iftar

7 tane islim köfte--kürdan kebabı da deniyo
1 kase yogurt
1 kase mercimek corbası

sipor bugun de yok..
afıyet olsun bebısım kız ne ziporu oruc oruc zipormu olur:KK1:ıftardan sonrada tv karsısında cay ıcmek gıbısı varmı:))remezandan sonra bol bol zipor yaparız bebısım:KK76::KK76::KK76::KK76:

Kizlar size birsey itiraf etmeliyimki yanlislikla girdim buraya cepten giriyorum forumlardaydim iftar topigini tiklayinca meyer ekrana dokununca burasi girmis bende iftar topigi diye yazdim yoksa benim diyetle ne isim var...gerci birkac kilo fazlam var belki ramazandan sonra....bende yazinca dikkatimi cekti bunlar oruclular nede az yiyorlar hersey olculu affola size iyi diyetler....
biz diyet yapmıyoruz arkadaşım..saglıklı besleniyoruz ve bunun sonucunda da vucudumuzdaki hastalıklardan ve varsa kşlomuzdan kurtuluyoruz..yani olumsuzluklarımızdan..benden daha mı zayıfsın..1.67 boyundayım ve 51-52 kiloyum...:21::21::21:

afıyet olsun bebısım kız ne ziporu oruc oruc zipormu olur:KK1:ıftardan sonrada tv karsısında cay ıcmek gıbısı varmı:))remezandan sonra bol bol zipor yaparız bebısım:KK76::KK76::KK76::KK76:
walla yaa...üşeniyo insan demi..aslında ikimiz heç usenmezdik yuruyuse ama noolduysa bize...kosu bandı bana bakıyo ben ona..:KK9::KK9::KK9:

lıkap53 hosgeldın canım:KK16: bundan sonra bızımlemısın hıkayenı anlatmak ıstermısın
kacırdın kızı beewww..:KK9::KK9::KK9::KK9:

gidiym sahur hazırlıym bende..
sana iyi oturmalar papişim..bak ye ha bişeler sahurda..yoksa iftarda cok kacırıyon sonra...:KK9::KK9::KK9::KK9:

walla yaa...üşeniyo insan demi..aslında ikimiz heç usenmezdik yuruyuse ama noolduysa bize...kosu bandı bana bakıyo ben ona..:KK9::KK9::KK9:

kacırdın kızı beewww..:KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK60::KK60::KK60:

koptum ya allah ıyılıgını versın emı.kız kac saattır burda hos beş ettım kactı gıttı ıyımı:KK9::KK9::KK9:

iyi geceler arkadaşlar ben de aranıza yenı kaılmıştım karatay diyetine başladım gecen salı gunu 2 kilo kadar verdim ama son iki gundur iftarlarda tutamıyorum kendimi ve bu beni çok mutsuz ediyor iki gundur de kımıldamıyor kilom hatta birkaç yüz gram da geri geldiii off nasıl tutacağım iftarda kendimii siz nasıl iradenıze sahip oluyorsunuz arkadaşlar çok imrendim size. ben yemek yemeye bayılan ve tatlıdan vazgeçemeyen bir insan olarak zorlanıyorum ama başarmak istiyorum daha 26 yaşındayım boyum 160 ve şuan ki kilom 83 umarım 60 lı kiloları görürüm :KK43:(

iyi geceler arkadaşlar ben de aranıza yenı kaılmıştım karatay diyetine başladım gecen salı gunu 2 kilo kadar verdim ama son iki gundur iftarlarda tutamıyorum kendimi ve bu beni çok mutsuz ediyor iki gundur de kımıldamıyor kilom hatta birkaç yüz gram da geri geldiii off nasıl tutacağım iftarda kendimii siz nasıl iradenıze sahip oluyorsunuz arkadaşlar çok imrendim size. ben yemek yemeye bayılan ve tatlıdan vazgeçemeyen bir insan olarak zorlanıyorum ama başarmak istiyorum daha 26 yaşındayım boyum 160 ve şuan ki kilom 83 umarım 60 lı kiloları görürüm :KK43:(

canım hosgeldın.hocanın dedıgını yap yaptıgını yapma mısalı bırkac onerım olacak.sahuru saglam yap yumurta peynır zeytın bunları bol bol ye.ıftardada once suyunu ıc bolca.sonra yemeklerden doyana kadar ye.doyana kadar tabı catlayana kadar degıl:)) ben tatlı konusunda baya saldım ama sanatavsıyem kuru meyvelerden faydalan kayısı hurma ıncır gıbı cok canın ıstıyosa bır catal yada bır kasık sutlu tatlı yıyebırsın bence tabı yınede sen bılırsın canım

nazfılız napıyon bebısım nasılsın.ben bu gece burda nobetcıyım canım ama ıyı oldu nerden baksan 3lt den fazla su ıctım caylarda cabası:))sende nedır durum:)))

canım hosgeldın.hocanın dedıgını yap yaptıgını yapma mısalı bırkac onerım olacak.sahuru saglam yap yumurta peynır zeytın bunları bol bol ye.ıftardada once suyunu ıc bolca.sonra yemeklerden doyana kadar ye.doyana kadar tabı catlayana kadar degıl:)) ben tatlı konusunda baya saldım ama sanatavsıyem kuru meyvelerden faydalan kayısı hurma ıncır gıbı cok canın ıstıyosa bır catal yada bır kasık sutlu tatlı yıyebırsın bence tabı yınede sen bılırsın canım

teşekkür ederim önerilerin için dediğin gibi sahuru gayet sağlam yapıyorum maydanozlu yumurtalı omlet kuru kayısı badem ceviz zeytin işte klasik karatay kahvaltısı ama işte iftara gelince suyla başlıyorum ama tatlıya gelince duramıyorum :KK43: ama iki gundur evde yanı gözümün önumde tatlıların olması da sorun tabi ama yarına tatlı yok uzun sürede yapmayı düşünmuyorum :)

tüh ya q klavyeyle yavaş yavaş da yazmıştım,silinmiş demek,neyse ben yediklerimi yazayım yine...

sahurda

2kaşık yoğurt
1 yumurta
6 zeytin
1 kase ceviz
1 dilim peynir

iftarda ise,4 köfte,1 kase yoğurt ve 1 kase fıstık yedim.....misafir geldi çaya... yine yürüyemedim

kızlar bu sarıkafalasr nerde bulamadım ben
hoşgeldln canım:KK16:

tatlım sen de gelmişsin ne güzel hoşgeldin:KK16::KK16:

:KK60::KK60:hemen indin demek ha...Allah iyiliğini wersin...

indim valla :KK60::KK60::KK60::KK60: senin de versin kısss:KK9::KK9::KK9:
:KK60::KK60::KK60:

koptum ya allah ıyılıgını versın emı.kız kac saattır burda hos beş ettım kactı gıttı ıyımı:KK9::KK9::KK9:
ben de koptum yav..komikler sizi:KK60::KK60::KK60:
nazfılız napıyon bebısım nasılsın.ben bu gece burda nobetcıyım canım ama ıyı oldu nerden baksan 3lt den fazla su ıctım caylarda cabası:))sende nedır durum:)))
nöbeti ben devraldım papişim:KK9::KK9:

korktum:KK35:
bu gece kızım 3. denemesinde sahura kalktı veee sonuç regli olmuş ve benim suçım gibi salya sümük ben tutcektim diyip benim uykuyu heba etti..
ilk denemesinde dayısı 2 kez uyandırdı kafayı kaldırıp ben kalkmıycam dedi ..sabah feryat figan ...siz beni kaldırmadınız da...:KK14::KK14:
2. deneme yine hüsran bizimkiler son anda yetişmişler onu uyandıramamışlar yine sabah:KK14::KK14::KK14:
bu gece kalktı yavrum bi güzelde sahur yaptı ama kader:26::26:

sonra kardeşimin ufaklık biyaygara uyandı..:KK53::KK53:
offf bana uyku haram..döndüm durdum yatakta ama yok..:KK37::KK37:
hadi bizim kısslara bakem dedim herkesler gitmiş ..
enson pampişimden nöbeti devraldım..heralde sıkılana kadar burdayım... bi de haberlere bakiimm:KK34::KK34:

X